Caught (2017)

Překrásný, minimalistický portrét střetu civilizací. Kdo u tohoto filmu hodnotí konzistenci tekutin, a kvalitu masek, nemá intelektuální kapacitu obsáhnout jeho poselství.

Day of the Dead: Bloodline (2018) odpad!

Nepříjemná pachuť feministického vlezdoprdelství posílá jinak slibný snímek ke dnu.

The Sound (2017)

Hezký vizuál, pěkné napětí, ovšem s děravou logikou, úmornou technikou #expozice, a slabou nosnou myšlenkou, včetně "rozuzlení".

This Is Your Death (2017)

Těžkopádná kritika krvežíznivosti televizního publika, která je ovšem nereálná, patetická, a kýčovitá, a stává se sama tím, na co poukazuje - tedy lacinou šou, jejíž bombastická premisa má nalákat masy. Jedna hvězda za snad na počátku upřímný záměr.

Mimo kontrolu - Zkáza Světového obchodního centra (2016) (epizoda) odpad!

Jsem rád, že tu vidím střízlivé názory, které vidí skrz tento tendenční výtvor. Výjimku potvrzující pravidlo tvoří Jarck, který opírá svou argumentaci o South Park, což je zjevně jeho představa vědecké studie.

Sedm statečných (2016)

Další v řadě ždímaček na prachy. Kýčovité, patetické, bez nadhledu, bez charakterů, čili obvyklá hollywoodská tlačenka.

Green Room (2015)

You know it´s bad when everybody´s still eating shit and you just can´t anymore.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Film svým zcela debilním koncem promrhal budovaný potenciál.