• Fantasy

Duna: Část druhá (2024)

Tak toto byl film jak hrom. Lepší zpracování si těžko přát a já jásám jasných 5*. Viděno v Dolby Atmos a to je naprosto epické. Děkuji Denisi.

Mladá dáma (2024)

Neurazí, ale taky nějak zvlášť nenadchne. Taková průměrná fantasy s očekávaným koncem. 3*.

Milé dítě (2023) (seriál)

Za mě velké překvapení od sousedů od vedle. Napínavá kriminálka, trochu připomínající případ Josepha Fritzella (ale jen trochu), napjatá atmosféra, mnoho otazníků a báječně zahrané role malé Hannah a Leny. Bohužel se děj někde zbytečně uměle natahuje a policie zde hraje roli druhých houslí a vlastně tu zde ani nemusí být. Hezké 4*.

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

LOL voe. Tohle je takový brak, že i Ulice a Ordinace jsou masterpiece oproti téhle srágoře. Tohle je snad Kazmův prank :D Totál odpad.

Barbie (2023)

Tak popravdě tohle byla tak velká ultrakravina, že jsem pořád koukal na hodinky, zda už bude konec. Dvě hvězdy jen proto, že některé vtipy byly povedené a Ryan Gosling zahrál roli Kena parádně a přitom byl opravdu nechutně umělej.

Zaklínač - Série 3 (2023) (série)

Až na šestý díl je to naleštěná průměrná bída. Scénáristy by měli vyrazit na dobu neurčitou, jelikož se adaptace moc nedrží a to je ten průser všeho. Nejlepší tak na celém seriálu je bojová choreografie, která je fakt na špičkové úrovni a proto ještě dávám 3*, tohle jiný seriály moc nemají.

Oppenheimer (2023)

Tento film je jasný aspirant na film roku s Babylonem. Ne každý ho ocení, na některé diváky to bude moc kecavé a dlouhé, ale já se v tom vyžíval a celé tři hodiny jsem si užil s otevřenou pusou. K tomu mistrovské herecké výkony Cilliana Murphyho a Downeyho Jr. to jen potrhují. A výborná hudba od Göranssona, který tak nahradil u Nolana, v tomto filmu, Hanse Zimmera. Jasných 5*.

Arnold (2023) (seriál)

Někomu se to nemusí úplně líbit, pokud není fanda Arnolda, ale pro fans jako já je tento dokument naprostá paráda. Za mě jasných 5*.

Vikingové: Valhalla - Série 2 (2023) (série)

Lepší než první série, ale pořád je to čistý průměr. Neurazí to, ale pořád tomu chybí drive původních Vikings. 3*.