rolly

3 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 8.5.2019  23:48
    Potomek (2019)

Hungarian farmers my ass. Edward Szarka im to dal riadne vyžrať :)

• 30.12.2018  22:25
    V pasti (2018)

Atmosfera husta ako olej, len skoda, ze nejakych vysvetleni sa nedockame...

• 24.12.2018  18:33

Tak Shane Black to poňal po svojom...

• 16.4.2017  16:05

Prevedenie počítačovej hry na plátno vôbec nie je jednoduchá úloha, Assassins creed však patrí medzi svetlé výnimky.

• 29.12.2016  23:03

Dámy a páni, inak to nejde, Oasis sú jednoducho Oasis, päťka jak hrom! :)

• 24.11.2016  22:46

za mňa jednoznačne bullshit roka. vidieť to v kine, tak rozdrapím plátno... jedna hviezda s odretými ušami za hudbu.

• 25.10.2016  17:24
    MacGyver (TV seriál) (2016)

uff, tak tento ultramoderny, prehypeovany Mac bol az prilis velky upgrade na stareho dobreho osemdesiatkoveho MacGyvera. Stratilo to uplne svoje caro a charizma RDA sa s novym hlavnym protagonistom uplne vytratila. Tento remake nemal nikdy vzniknut.

• 22.10.2016  14:19
    Klub hrůzy (2004)

celkom pohodova horor/ komedia, len skoda toho preexponovanemu zaveru.

• 2.10.2016  17:27

Mile prekvapenie a Mel bol ako skoro stale presvedcivy.

• 23.9.2016  21:54
    Jedna noc (TV seriál) (2016)

Bravó, parádne zvládnutá práca v každom ohľade, až sa človeku ťažko robia pauzy medzi jednotlivými časťami :)

• 12.9.2016  22:48
    Reparát (2016)

Už tu boli aj lepšie ''sandlerovky'', jedna hviezda za Paulu Patton a druhá za ten neľútostný girl's fight.

• 11.9.2016  22:51

Goldberg, Rogen a spol. majú všetko na háku a bez rozpakov nás zásobujú jedným dirty jokeom za druhým. Keď sa na to pozrieme z inej perspektívy je to komédia líznutá dramatickými vsuvkami s prvkami romantiky, mixnuté šťavnatým gore. Well done :)

• 4.9.2016  00:04

Aj vzhľadom na to, že logika nehrá stále s nami, je to ukrutný nervák. Balagueró je ďábel a toto je dobré training video pre začínajúcich realiťákov.

• 2.9.2016  22:23

Akčná jazda, ktorá má spád a nenechá ani na minútu vydýchnuť, I like :)

• 2.9.2016  17:23

Hard target je moja najobľúbenejšia Van Dammovka, na ktorú nedám dopustiť, jej pokračovanie je však slabé ako trikrát vyluhované čajové vrecúško. Je zreteľné, že sa Reiné silou mocou pokúša kopírovať Woo-a, lenže typické Woo-ove spomaľovačky sú tu neefektívne a nepomáhajú tomu ani tie holuby a jej direct-to-DVD release je opodstatnený. Holt Reiné nie je Woo, Knepper nie je Henriksen a koniec koncov ani Adkins nie je Van Damme.

• 30.8.2016  20:52
    Vzpomeň si (2015)

také memento v podaní seniorov... Juergen Prochnow čoby Kunibert Sturm potešil a za rozuzlenie ide hviezda naviac. Egoyan si to u mňa týmto polepšil.

• 24.8.2016  23:42
    Zlaté oko (1995)

Ultra zábavný James, ktorý driftuje s tankom a má nástup na scénu ako nikto iný. A povedzme si, kto sa ešte môže pýšiť tým, že dal Famke na krk ako starý otec onehdá zajacom? :)

• 23.8.2016  23:47

You know what they say about hookers? You don't pay them for sex, you pay them to leave... (if you say so :))

• 3.8.2016  23:34
    V pasti (TV seriál) (2016)

Drsný severský vietor nám privial mrazivú islandskú detektívku a ja len pevne verím, že sa dočkáme aj ďalšej série.

• 23.6.2016  20:51
    Sousedi 2 (2016)

za 2 podarené scény 2*

• 15.4.2016  12:37

už dávno som tak urputne netlačil očami hodiny dopredu, ako pri sledovaní tohto filmu. Téma zo života OK, úsmevné momenty tiež príjemne zakomponované, bolo ich však žalostne málo a označenie komédia by som bral s veľkou rezervou. Najväčším mínusom sú však kamera a strih, ktoré filmu výrazne ubližujú.

• 17.3.2016  21:19
    Sliz (1988)

áno, pozrel som si to v roku 2016 a som z neho nadšený - triky na dobu viac než slušné a ten sliz krásne nepríjemný. Je to výborne dotiahnuté až do konca a s tým záverom by kľudne mohlo vzniknúť aj pokračovanie so šialeným ''priest-om''.

• 3.3.2016  22:12

Tak Van Damme sa môže pochváliť aj omnoho lepšími kúskami... Strašná slabota, až z toho srší amaterizmus.

• 2.2.2016  19:33

Lindsay je adorable, film ponúka kvantum úsmevných momentov a všetko to umocnené výborným výberom ''old school'' muzičky, celkovo veľmi fajn filmík.

• 26.1.2016  23:17

Pozvolna plynuci mafiansky pohlad do zivota v Calabrii s nekonvencnym rozuzlenim

• 14.1.2016  21:38

Po formálnej stránke niet tomu čo dodať a do dvoch tretín to má na Lynchove pomery aj súvislý dej, až príde zvrat a s tým nepochopiteľné zmeny v dejovej línii. Pripadá mi to na bezradnosť ako to celé ukončiť a tak je to zahrané tak ako to je zahrané a každý si to môže (ne)vysvetliť po svojom. Silencio...

• 10.1.2016  10:56
    Bod zlomu (2015)

za Ozakiho osmičku 4*, za linku s FBI a za vyšetrovanie 1*. Efetktne a slušne natočené adrenalínové scény, ale prepojenie príbehu s kriminálnou činnosťou mi prišlo akosi zbytočné a skôr by sa hodilo z toho spraviť dokument o extrémnych športovcoch.

• 11.12.2015  14:24

Už úvod naznačuje, že to bude mäsiarstvo, na ktoré si však treba nejakú tú chvíľu počkať. Pomalé plynutie deja, keď poznávame jednotlivé postavy, vôbec nie je na škodu a dáva nám možnosť vcítiť sa do ich kože. Veľké plus je a herecké osadenstvo na čele s Kurtom Russellom, po dlhej dobe opäť v roli šerifa a s výborným Jenkinsom. Záverečné stretnutie v podobe brutálnych jatiek a zúčtovania zanechávajú hodne nepríjemné pocity.

• 6.4.2015  10:08
    Whiplash (2014)

If you don't have ability you wind up playing in a rock band :)

• 3.4.2015  17:28
    Teror (2011)

amaterizmus najhrubšieho zrna... v hlavnej úlohe vyhorený Nicky, na úroveň ktorého sa zúfalo snaží padnúť Nicolka, scenár dodaný perspektívnym Karlom Gajdusekom, ktorý tu očividne cibril techniku na neskoršie úspešné projkety a to celé pod taktovkou ostrieľaného mohykána Schumachera - na papiery to vyzerá celkom sľubne, až sa človek zamýšľa nad tým, kde sa stala chyba... Ukrutná nelogickosť správania sa postáv zabalená v lacnom televíznom spracovaní nám prináša celkom slušnú frašku.

<< předchozí 1 2 3 4