Indiana

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 25.11.2018  13:36
    Creed II (2018)

Vystříhal bych tak 15 minut s Creedovou manželkou, protože to bylo opravdu dlouhý a její postava mi přijde ve filmu nejmíň zajímavou, jinak to ale bylo super. Překvapilo mě, že jsem si vlastně nebyl úplně jistej, jestli fandit Creedovi nebo Dragovi. Nechtěl jsem, aby se Ivan s juniorem zkrachovale vrátili do toho hnusnýho kyjevskýho paneláku. Trochu mě mrzela absence původního rocky soundtracku (ty nastupovací songy při Creedově cestě do ringu mě nebraly, hlavně pak když ho doprovázela zpěvem jeho stará) a že tam Drago a Rocky neměli víc společnejch scén, tu v restauraci bych si klidně dal o pět minut delší. I přesto ale výborný film. 80%

• 19.10.2018  21:34
    Halloween (2018)

Neni to čistejch 5*, ale některý scény mi fakt nahnaly husí kůži a po dlouhý době jsem měl pocit, že jsem viděl zase pravej poctivej horor. K tomu absolutně boží hudba, ze který jsem měl podobný šoky, jako třeba před lety z Věci. Z Michaela Myerse jsem pořád ještě zesranej strachy a návrat Jamie Lee Curtis potěšil . 90%

• 29.9.2018  14:50
    Akční park (2018)

Skvěle urvaná komedie, kde si v zábavným parku lidi s upřímnou radostí lámou kosti, dětem se míchaj do cukrový vaty lajny koksu nebo se tam vožírá medvěd. Docela sem se u toho dost gebil, za mě od Knoxvilla lepší než Bad Grandpa.

• 21.9.2018  16:33
    The Ritual (2017)

První půlka mě bavila víc, ale docela slušnej horor.

• 15.9.2018  11:39

Něco takovýho jsem ještě asi neviděl a Cage se po několika letech zase předvádí v pořádně ujetym, zajimavym a kvalitnim filmu. První půlka odsejpá dost pomalu, ale pak se to rozjede a je to slušná řezničina.

• 3.7.2018  22:29
    Deadpool 2 (2018)

Určitě lepší jak jednička. Některý ty pop-kulturní narážky mi přišly zbytečný, ale taky jsem se docela často gebil. Hodně to zvedá Josh Brolin jako Cable, třeba i v konfrontaci se samotnym Deadpoolem, kdy ho ty jeho forky sraly. Vlastně hodně pomohlo, že už to neni Deadpoolova one man show jako předtim a je obklopenej o hodně víc postavama, protože jinak by mě ta jeho postava už začala ve druhý půlce nudit. A navíc, narozdíl od jedničky už to má i větší měřítko a nepůsobí to jen jako jednoubka. 75%

• 2.7.2018  15:29

Hodinu a půl dlouhej pilot, kterej je minimálně stejně dobrej, jako všechnny filmy od Sheridana a já už se nemůžu dočkat na další díly.

• 1.7.2018  21:46

Jednička byla o něco propracovanější, napínavější a její síla byla i v ústřední hrdince, jak se s tim světem seznamovala a byla z toho všeho vyšokovaná. Dvojka je sice taková víc epizodní a vlastně se toho v ní moc nevyřeší, ale zase má svižnější tempo, víc akce a o dost víc prostoru tu mají Josh Brolin s Benicio Del Torem. Je to jinej film než předchůdce, možná o trochu hloupejší, ale pořád jsem hodně spokojenej. 80%

• 9.5.2018  21:11

Nejlepší postavou byl překvapivě Thanos a docela jsem ho jako záporáka bral a chápal. Kvalitní blockbuster a na pokračování se těším. 80%

• 5.3.2018  12:01
    Tvář vody (2017)

První půlka byla super a líbilo se mi tam snad úplně všechno, ale ta následná romance mě spíš nudila a říkal jsem si, zda už to neni trochu na hraně. Nejvíc mě bavil Michael Shannon. 60%

• 26.12.2017  21:51

Bylo to fajn ale ze Síly se probouzí jsem byl přeci jenom odvařenej víc. Bylo tam až moc postav a celkem dost z nich mi bylo u řitě. Poe Dameron je slabá náhražka za Han Sola, kterej mi tam prostě chyběl. Naopak super byli DJ a generál Hux. Ústřední trio Kylo / Rey / Finn mi bylo nějak u prdele a bylo mi celkem jedno jak to s nima dopadne. Je to dobrej film, ale zvláštní Star Wars. 80%

• 4.11.2017  12:38

Po podprůměrném Jigsaw příjemné osvěžení. Svižnej a docela vtipnej horor ve stylu Na hromnice o den více a Na hraně zítřka se sympatickou a hezkou hlavní hrdinkou. 70%

• 1.10.2017  20:35
    Wind River (2017)

Taylor Sheridan začíná bejt nekorunovanym králem v žánru mrazivejch thrillerů. Po scénářích ke geniálnímu Sicariu a silně nadprůměrnýmu Hell or High Water si zkusil i režii a vylezl z toho další geniální kousek, u kterýho sem čuměl s vykulenym ksichtem. Bylo mi líto indiánů i hlavního hrdiny a byl jsem i napjatej, jak to vyšetřování případu dopadne. Jeremy Renner zahrál famózně, dobrej byl i ten indiánskej polda z Tance z vlky a pobavilo mě vidět Jona Bernthala, kterej poslední dobou hraje několika-minutový role nějak ve všech filmech . 90%

• 26.9.2017  22:37

Trochu jsem se bál, že budu zklamanej po prvních reakcích a úvodní akční sekvence mě utvrdila v tom, že to asi bude blbost, ale pak jsem se chytnul a bavilo mě to už po celou dobu. Julianne Moore jako taková stepfordská panička, co ovládá mezinárodní obchod s drogama a šikanuje Eltona Johna, aby jí ve stupidních hadrech hrál debilní písničky, mě bavila. Channing Tatum a Jeff Bridges byli taky fajn, ale měli docela malou roli. Potěšil návrat Colina Firtha a docela mě dostala obětovací scéna jedný postavy na konci. Vaughn je pořád borec. 90%

• 19.9.2017  20:50
    Baby Driver (2017)

Něco tomu chybělo, aby z toho byla těžká kultovka. Možná kdyby to točil Matthew Vaughn, bylo by to ještě lepší. Ale bavilo mě to a Jamie Foxx byl super. 70%

• 13.8.2017  16:32

Nejlepší romantická komedie s Julií Roberts. Navíc jí to tu sekne a v pohodě strčí do kapsy sice sympatickou, ale ne moc výraznou Cameron Diaz.

• 10.8.2017  22:07

Viděl jsem to už dávno jako malý pívo, když jsem se vracel unavenej z lyžáku a táta mě začal v autě přemlouvat, že má máma doma kamarádky a nechce se mu tam, tak jestli nepojedem třeba do kina a já mu to tak nějak rezignovaně odkejval a v sále sem si u toho podřimoval, takže jsem z toho moc měl. Teď jsem to viděl znovu po mega dlouhý době a byl jsem fakt nadšenej, jeden z nejlepších historickejch filmů s tradičně skvělym Cruisem.

• 7.8.2017  11:24

Skvělá romantika ze starý školy, kde všechno díky skvěle padnoucí dvojici funguje na 100%. Výborná hudba a Audrey Hepburn byla opravdu nádherná. 90%

• 16.7.2017  00:47

Dokonalý zakončení pravděpodobně nejlepší trilogie současnosti. Citlivě natočená pecka.

• 10.6.2017  15:59
    Love Story (1970)

Bylo to hezký a hodně se mi líbila hudba. Konec byl dojemnej a měl jsem u něj docela na krajíčku. 80%

• 9.6.2017  12:20

Byla to sračka, rezignovaně sem to sledoval z postele zrychtovanej s kocovinou a smutně sem u toho pozoroval ovladač, co ležel několik metrů ode mě na stole, ale neměl sem síly se pro něj zvednout, takže jsem měl holt smůlu.

• 27.5.2017  15:27
    John Wick 2 (2017)

Bylo to dobrý, ale jednička byla lepší, měla mnohem lepšího záporáka i ostatní vedlejší postavy. Docela hodně se mi líbily akční scény s Commonem a to zákulisí světa nájemnejch vrahů, i když ke konci už mi to přišlo trochu přes čáru, jak to byl vlastně každej. A nějak v polovině filmu sem si říkal, že bejt Wickem a je na mojí hlavu všude vypsaná odměna, tak radši do konce života zůstanu v Continentalu a na baru bych se smál ostatnim, že mě nemůžou sejmout. 70%

• 21.5.2017  14:57

Skvělej feel good filmeček, hodně z toho vyzařuje pozitivní atmosféra a fakt mě to bavilo. Moje oblíbenkyně Diane Lane je nejenom dost možná nejhezčí herečka co znám, ale i výborně hraje a tahle role jí sedla jako prdel na hrnec. Je to podobně super jako třeba Dobrý ročník nebo Koupili jsme Zoo.

• 17.5.2017  22:49
    Uteč (2017)

Bylo to zvláštní, docela dlouho sem si nebyl jistej, jestli koukám na nějakou komedii, satiru nebo horor. Třeba scéna, jak si šel hlavní hrdina večer zakouřit před barák a najednou k němu začal zběsile běžet s urputnym ksichtem ten jejich černej sluha a záhy tam chodila ta jejich komorná jako nějaká stepfordská panička. Asi to mělo bejt napínavý nebo strašidelný, ale mně to přišlo jak z nějaký parodie a spíš sem se pousmál, co to je za debilní scénu. Jinak to ale bylo docela napínavý a chvílema mě zajímalo, jak se ten příběh vyvine a zvrat v poslední třetině mě celkem překvapil, jenže záhy se z toho stala už jen tupá béčková vyvražďovačka, čekal jsem něco důmyslnějšího. Jo a bavil mě ten jeho kámoš, co mu dával rady po telefonu a na konci docela hodně vtipně zaglosoval. 60%

• 29.4.2017  15:17
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

Po druhý sérii moje jasná srdcovka, která se může směle rovnat i Přátelům. Už dlouho mě žádnej seriál nebo sitcom takhle nebavil.

• 18.4.2017  23:07

Chvílema sem tak docela nepobíral, na co se to vlastně dívám. Kdyby mi někdo tenhle film doporučil a popsal o co tam de, řekl bych si, co to je za úchylnou hipsterskou podivnost, ale jméno režiséra mě přesvědčilo si to pustit a bylo to fakt pěkný. Originální, divný, rozverný, s roztomile nehodící se hudbou a překvapivě fungujícím obsazením. Docela dlouho mi trvalo, než jsem si zvyknul na toho hlavního kluka, protože měl fakt divnej obličej i chování a kamera ho navíc často dlouze zabírala zblízka a nebavilo mě na něj koukat, ale pak jsem si na něj nějak zvyknul a bylo mi ho i docela líto, takže jsem mu fandil, ať mu to s tou labilní holkou vyjde. Docela mě překvapilo, že ačkoliv tu skoro všechny postavy jsou extrémně introvertní suchaři s mindrákama, i přesto de o takovej milej a místy vtipnej film, nějak to sem zapadlo, ale to mě už u Andersona nepřekvapuje. 70%

• 8.4.2017  15:40

Dazed and Confused na vysoký škole a opět je to královská podívaná. Skvělá hudba, slušný párty a banda sympatickejch studentů, co si chce užít posledních pár dní před začátkem semestru. V Linklaterově režijním podání se opět jedná o pozitivně naladěnou komedii, která je ale mnohem víc ze života než 90% jinejch žánrovejch kolegů typu Prcicek a všichni ty kluci tam jsou nebo byli víceméně stejný jako my, nejedná se o žádný zbytečný karikatury. Z herců mi nejvíc utkvěl asi Ryan Guzman, ale třeba i Tyler Hoechlin, Temple Baker a Glen Powell z Expendables 3 byli super. Bylo by fajn kdyby z toho Linklater udělal nějakou třeba televizní minisérii, protože tohle je jeden z mých vůbec nejoblíbenějších filmů. Bral bych přídavek.

• 5.4.2017  19:15

Andersonův excentrickej smysl pro humor mi občas sedí a občas ne, v tomhle případě jsem si nejdřív říkal, co to proboha sleduju, ale pak jsem si tuhle obsahovou i formální výstřednost oblíbil a bylo to super. Hodně se mi líbila i hudba, třeba při scénách, kdy liška s vačicí kradli farmářům slepice nebo mošt a bylo to fakt nápaditý a mělo to spád. Líbilo se mi to hodně. 80%

• 4.4.2017  19:54
    Pasažéři (2016)

Já jsem s timhle filmem měl už od začátku trochu problém, protože moc nemusim Jennifer Lawrence. Nelíbí se mi jako ženská a ani mi svym projevem neni moc sympatická jako herečka a i když mi tu překvapivě tolik nevadila, často jsem si říkal, že být na místě hlavního hrdiny, určitě bych si tam na probuzení z hibernace vybral lepší babu. Po roce už by mi asi hrabalo víc a pokrytecky bych polemizoval sám se sebou nad myšlenkou probudit rovnou celou posádku, akorát by asi bylo blbý, že by po 90letech na tu planetu dorazila loď plná mrtvol a důchodců. Samotnej film mě bavil tak normálně, že bych to potřeboval vidět podruhý, to ne. Jo a nějak jsem na konci nepochopil, proč tam byl asi na vteřinu v absolutně zaměnitelný roli Andy Garcia. 60%

• 1.4.2017  17:00

Docela jsem u toho byl vyšokovanej, nejvíc mě tam ale stejně bavila postava toho táty, jak se snažil ke všemu přistupovat racionálně a objasnit, co se děje. 70%

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39