Laca1313

okres Třebíč
pracující

<< předchozí 1 2 3 4
    • 2.4.2016  15:17

Film měl velice zajímavé vizuální pojetí a i rychle odsýpal. Nic dalšího asi nemusím ani psát, protože vše důležité již bylo řečeno v ostatních komentářích. Jediné, co mi trochu vadilo, byli změny oproti knize (vypuštění či změna některých scén), které z mého pohledu dávali ději jiný význam (např. scéna na náměstí při obvinění Valerie z čarodějnictví-> v knize se Valerie chová a mluví jako dospělá rozumná, ve filmu se chová jak dítě). Protože jsem přečetl knihu za jeden den a ten stejný den jsem si pustil i film, tak jsem ty rozdíly o to výrazněji pocítil.

• 13.3.2013  23:48

Typický Winorského film. Čiší z něho bečkovost (cečkovost) až to bolí :D Topornost hercu, hloupost postav a skvělé zbraně, které si sami navádějí kulky na cíl (a to i do nebe vystřelený) :D Ale na druhou stranu se mi docela líbily ,,pavoučci,, (narozdíl třeba od Raptorů), navíc jsme se při sledování chvílema i bavil, takže rozhodně z mého subjektivního pohledu nejde o odpad. PS: Ve filmu se nejedná o pavouky, ale o Solifugy.

• 8.5.2012  16:45
    Vraždící bestie (1959)

Že dávají tento film, jsem si v programu všiml chvíli předtím, než začal. tak si říkám,proč se nepodívat. starej horror jsem už dlouho neviděl. samozřejmě jsem neměl žádné velké očekávání. a to se naplnilo. toporní herci, příšerné dialogy a psi převlečení za obří rejsky,navíc s jedovatými zuby. to bych i překousl. ale již jsme nepřenesl to,že mě film uplně neskutečně nudil,chvilema opravdu extremně. dokoukal jsme to jen proto, že mě zajímalo,jeslti přeživší utečou z ostrova nebo jeslti se jim podaří ,,rejsky,, vyvraždit.

• 25.4.2012  16:23
    Legie (2010)

Pokud odhlédnu od spousty nelogičností, tak z mého pohledu největší slabinou filmu byla asi první třetina filmu (než přijede do hodposy ta babka :D ). Tato část filmu mě neskutečně nudila. Furt jen kecali, navíc o úplných kravinách, které ani děj filmu vlastně nikam neposunuly. Ale pak už to konečně začalo odsýpat mnohem svižnějí. Už to byla akce za akcí, i když některé působili trochu komicky. Jen ten konec s těma andělama jsem tak nějak né uplně pochopil. Ale celkově bych to viděl za dvě hvezdičky. Přece jenom,v jakém jiném filmu můžu vidět potetovaného anděla s pancéřovými křídly a řemdichem v ruce :D :D kam se na něj hrabe král Nazghůlů :D :D

• 11.4.2012  22:27
    Predátor X (2010)

Tak tenhle film byl fakt neskutečně nudnej. K tomu se víc ani nepsat nedá.

• 4.4.2012  23:01
    Nebezpečný žralok (TV film) (2011)

I když tento film neni žádná výhra, ostatně stejně jako všechny filmy tohoto typu a na který se tak rád koukám :D :D ale stejně jsme se bavil. A navíc po dlouhý době mužu konečně zas takovému sračkoidnímu filmu dát jednu hvězdičku, a to s úplně klidným srdcem. mě osobně se třeba ten závěr s likvidací žraloka vrtulí i líbil :) i když realně by to samozřejmě tak nešlo:D ale to neni důležitý :) já se fakt doceůa i bavil a film mi nepřišel až ak stupidní jako jiný filmy se srovnatelným hodnocením, takže tumuhle rozhodně odpad nedám. :)

• 26.3.2012  23:49
    Ledový teror (TV film) (2011)

Čekal jsem fakt málo,ale bohužel dostal ještě min. Fakt jsem se nudil. chvile sice film měl světlejší místa,ale bylo jich málo.a chybý tu i krvavější sceny. dlouho jsem uvažoval o jedný hvězdičce,protože tot dílko je přece jenom kvalitnější než spousta filmu,kterým jsem dal odpad. Ale nakonec jsem i tady zustal u odpadu. Jo,kdyby tu bylo ,,víc masa do mlýnku,, taj bych jednu hvězdičku určitě dal. ale tahle to prostě nejde.

• 15.2.2012  00:16

Jednu hvězdičku musím dát,protože jako malýmu se mi ten film docela i líbil,když jsem ho viděl kdysi na nově :D no jo,v tý době jsem ještě neznal porno ani erotický filmy :D

• 22.12.2011  13:05

Spolu s Růžový panter znovu zasahuje nejlepší film série. Jedná vtipná scéna střídá druhou, u některých jsem skoro učůrával smíchy. Je tu jen minimum hluchých míst,u kterých by se člověk nudil.A Elke Sommer je fakt nádherná :)

• 17.12.2011  23:17
    Mrtvý sníh (2009)

Mně osobně se Mrtvý sníh líbil. Jasně, je tam silně cítim ovlivnění (v některých chvílích až přímo kopírování) Evil Deadem, ale z mého hlediska to filmu vůbec neškodí. Brutální scény jsou hodně dobrý a i krve je tam dost. A na druhou stranu je tam dost vtipných scén, myslím opravdu vtipných scén,ne scén, který se snaží být vtipné,ale ve skutečnosti jsou úplně trapný (což jsem zažil u několika novějších horrorů), u nichž jsem se docela dost nasmál (víc,než mnoha scén z Evil Dead II). A navíc se mi líbí i prostředí, kde se film odehrává. Přece jenom zasněžená norská příroda je pro mě vítanou změnou oproti americkým horrorům,který se odehrávají v amerických lesích (nebo spíše v rumunských lesích :D ) či městech, případně jeskyních.

• 1.12.2011  21:03

Jasně, z pohledu porna jde o průměrný pornofilm s pěknýma holkama a klasickými scénami. Ale ty 4 hvězdičky musím dát za super úchylnej českej dabing (mám pocit,že jsem měl možnost vidět dokonce dvě trochu odlišný verze dabingu) se skvělýma hláškama. S kámošema některý ty hlášky občas ze srandy používáme :D Třeba tu se strejdou nebo tu v tý první scéně (Tebe přece nemusím zvát- u tý jsem se vždycky nasmál,protože jsem si představil tu absurdnost,kdybych přišel na návštěvu za kamaradem a on tam souložil s přítelkyni a tohle mi řekl :D :D a myslím,že tohle si představilo většina z vás,co jste to viděli :D ).

• 27.11.2011  13:58
    Smrtící temnota (2005)

Během filmu jsem uvažoval o jedný hvězdičce,ano i přes příšerný herecký výkony a dementní klepající se kameru (ta mě opravdu vytáčela). Ale ten konec to dohnojil úplně. Kdyby tou nestvůrou bylo nějaký zmutovaný zvíře,tu jednu hvězdičku bych dal,tu hvězdičku bych dal i za to,kdyby tam šlo o nějakého ducha jeskyně, o kterým tam neustále kecal jedna z postav. Ale za toho kanibala teda fakt leda odpad.

• 24.11.2011  01:13

Z mého pohledu spíše podprůměrný sci-fi horrůrek. Koukat se na to dalo, ale nějaká velká sláva to nebyla.

• 11.11.2011  14:11

Klasické Asylum dílo s tradičními nedostatky a chybami (např. neustále se měnící velikost obouch příšer) a příšerným scénářem. Prostě stejná blbost jako první díl,akorát mi osobně přišli herci sympatičtější než v jedničce. Ale to nic nemění na jasném odpadu,ostatně jako u všech filmů z produkce Asylum. Těším se,až se mi konečně podaří narazit na dílko od Asylum,kterýmu budu moct dát alespoň jednu hvězdičku :)

• 25.9.2011  20:14

Jedna hvězda za přírodu. Ostatní nestojí za nic.příšerný děj (i když příběh potencionál měl,jenže by ho museli scénáristi a režisér dokázat opravdu využít) ,tragičtí herci,hrozný dialogy.

• 17.8.2011  12:33
    Skeleton Man (TV film) (2004)

V tomto filmu bylo vše špatné, od herců přes dialogy až po zabíjení. Více to nemá cenu rozebírat, protože to za mě už udělali další uživatele ve svých komentářích :). Jedinou jakž takž dobrou věcí bylo,že jsem se občas trochu zasmál. Jenže bohužel tomu, jak to bylo trapné,což rozhodně nebylo účelem filmu. Z mého osobního pohledu můžu s klidným srdcem říci,že jsem zatím viděl pouze dva horší horrory, než je Skeleton Man (koho by zajímalo,o které filmy jde,tak se může mrknout na mé komentáře a určitě na to příjde :D :D ), a to jsem měl možnost setkání mimo jiné s ,,elitními,, výtvory od Tromy a od Asylum. Ubohost tohoto filmu má též za následek, že si projdu všechna své hodnocení u odpadových horrorů a některým budu muset prostě jednu hvězdičku přidat, protože ačkoliv jsou špatné,tak v porovnání se Skeleton Manem si prostě jednu hvězdičku zaslouží :)

• 24.5.2011  23:50
    Smrt z podzemí (TV film) (2007)

zoufale nudná ptákovina s dementním koncem a příšerným obsazením a hereckými výkony. někdy si říkám,jestli mám tohle za potřebí :D :D

• 21.4.2011  10:48
    Raptor Island: Ještěři útočí (TV film) (2004)

k tomu neni co dodat,vše bylo řečeno již v předchozích komentářích. ale ty dialogy byly fakt příšerný.

• 16.4.2011  14:15
    Chřestýši útočí (1976)

Tohle byl fakt nehorázně stupidní ,,horror,,. Osobně jsem ho zkoukával na třikrát, což se mi ještě nikdy u žádnýho filmu, kterých jsem si pustil, nestalo. Dokoukal jsem ho jen proto, že když si nějaký film sám pustím, tak ho prostě dokoukám za každou cenu, i když je to sebevětší bolestivý zážitek :D :D ale tenhle horror ničim nezaujal, žádný strašidelný,či nechutný scény. prostě nic, jen samá nuda a zase jen nuda. Nejvíc mě vzrušilo, když jsem viděl závěrečný titulky a věděl jsem,že tu bolest mám již za sebou :D Z mého hlediska asi nejhorší horror,co jsem zatím viděl ( a že jsem toho již viděl dost). I sebevětší horrorový sračky typu Troma či Asylum, co jsem viděl, vždy měli alespon nějakou maličkost, kterou mě dokázali zaujmout, takže nebyl problém je dokoukat. a klidně jsem se na ně časem znova podíval. Ale na tenhle film se asi už nikdy nepodívám a pokud ano,tak to bude za hooodně dlouhou dobu. Takže sečteno, podtrženo film Chřestýši útočí pro mě tvoří úplné horrové dno, které jen tak něco asi už nepřekoná. To se budu muset asi hodně snažit,aby se mi podařilo najít z mého pohledu ještě horší horror.

• 9.4.2011  14:51
    Velkej biják (2007)

Jediná vtipná věc na tomhle filmu byly závěrečný titulky s nepovedenými scénami.

• 8.3.2011  00:10
    Hadí král (TV film) (2006)

Ach jo,další zprasená mytologická nestvůra. Film sám o sobě mě nudil. Bavil jsem se jen minimálně, při občasné vtipné scéně či promluvě. Jinak všechno ostatní za nic nestálo. Příšerná národní garda (což je u těchto filmů už téměř pravidlem), nic moc herečky a navíc pro mě dosti podivný způsob zabití. PS: S těma, co tu vychvalují vyzáž hada, bych si dovolil nesouhlasit. Příšera vypadá spíš jak přerostlý červ s nožičkami než had. :D :D A hlavně, mytologický bazilišek nevypadal jako had ( i když mi je jasný, že spousta z vás nikdy žádnou legendu o baziliškovi nečetla ani neslyšela. a navíc je mi jasný,že dost lidí si pod baziliškem představí maximálně baziliška z Harry pottera a tajemné komnaty,kde bazilišek vypadal též jako had, samozřejmě ale mnohem lepší a propracovanější než v tomhle filmu)

• 7.3.2011  23:40
    Minotaur (2006)

Nebudu se vůbec zabývat nudností děje a špatnými herci a příšernými dialogy. O tom bylo již dost řečeno v ostatních komentářích a bylo by to nošení dříví do lesa. Ale u dvou věcí se musím zastavit,protože ty mě asi ,,zaujali,, a vytočili nejvíc. Za prvé by mě zajímalo, kterej inteligent přišel na to,že většina obyvatel Kréty je černá, u toho jsem fakt nevěděl,jestli se mám smát nebo brečet. A za druhé vysáž minotaura. Co to kurva mělo být? To jsem jako fakt nedokázal už překousnout ( kór když na konci se oháněli,že film byl natočen podle pověsti o Theseovi a minotaurovi). Tohle prostě nebyl minotaur. Ostatně autoři (hlavně ti američtí) podobných sračkoidních filmů si rádi pohrávají se starými pověstmi a mýty, a mytologickým nestvůrám dávaji podobu, která s tím, jak by měli vypadat, nemá většinou téměř nic společného. Nesetkal jsem se s tím u Minotaura poprvé a bohužel asi ani naposled ( viz. např. film Hadí král, kde bazilišek vypadal jak přerostlý červ s malýma nožičkama. A zrcadla, tedy hlavní způsob jak ho podle většiny středověkých mýtů a legend lze zabít, na něj vůbec nefungují. a tahle bych mohl pokračovat dál, ale to nemá cenu). Kdyby se film jmenoval jinak,možná bych dal tu jednu hvězčiky,ale za toho ,,minotaura,, fakt né.

• 4.3.2011  20:34
    Vražedná chapadla (TV film) (2007)

Z mého pohledu opravdu slabý a nudný film. Samotného mě udivuje,že jsem to dokázal dokoukat až do konce, ikdyž to dávali pozdě večér a ja býl unavenej ze školy :D :D Ale abych se vrátil k samotnému filmu, tak kromě na první pohled silně gumových chapadel a nesympatických herců, hlavně vadila jedna věc. A to,že se většinu filmu jen kecalo a kecalo, a to navíc o úplných blbostech,které s dějem filmu vůbec nesouvisely. Kdyby místo toho kecání ,,chobotnice,, (i když to spíš vypadalo na nějaký druh krakatice) ještě párkrát zaútočila (a ty útoky byly líp udělaný a krvavější),tak bych tu jednu hvězdičku dal. Tahle je to jasnej a čistej odpad.

• 27.2.2011  11:13

Nejslabší a nejnudnější část trilogie. Nové postavy mě osobně rozhodně nezaujaly, spíš mi přišli docela i trapné. K tomu konci ani nemá cenu se vyjadřovat. Ale na druhou stranu tu furt byly nechutnosti a brutální scény a navíc to z mého hlediska rozhodně není odpadový film. PS: Asi nejvíc mi v celý trilogii chybělo alespoň nějaké vysvětlení,co jsou ti krvavý chcípáci zač,odkud přišlo apod. PS 2: Souhlasím s J*A*S*M, taky jsem v jednu chvíli přemýšlel, jestli mi neblbne přehrávání :D :D

• 27.2.2011  11:06

Bohužel u dvojky jsem se nebavil tolik jako u jedničky. Ale brutalit a nechutností tu bylo stále dost. A navíc i pěknej bab (ano,mně se ty motorkářky fakt líbili, samozřejmě s vyjímkou královny :D :D ). A ti trpaslící mě taky pobavili.

• 25.2.2011  15:48

Zajímavý brutálně nechutný a krvavý horror. Má i dost vtipných scén. I představování postav mě pobavilo. Postavy mi přišli symatické (hlavně ty dívčí :) ). Akorát mi chybělo, že jsem se nic nedozvěděl o příšerách,co jsou zač,odkud pocházejí apod. Ale jinak pro mě pohodový horror na volnou chvíli.

• 21.2.2011  13:15
    Žralok v Benátkách (2008)

Příšerný a nudný film. Nic víc nemá cenu dodávat.

• 20.2.2011  16:53
    Speciální jednotky v akci (TV seriál) (2008)

Skvělý hraný dokument o S.A.S. Akorát mě mrzelo, že jsou jen 4 díly (a navíc jsem první bohužel neviděl). Ale jinak opravdu propracovaný dokument. Kromě pravdivých informací jako velký klad spatřují výstup osob, které se daných akci opravdu zúčastnili.

• 17.2.2011  23:23

Nudný a nezáživný horror. silně jsem se při jeho sledování nudil (což se mi u horrorů zrovna moc často nestává,a že jsem jich už viděl dost, a to i těch nejvetších odpadů od Asylum :D) a těšil se,až skončí. K tomu konci ani neni co dodat,ten film ještě víc zkazil. Dávam jednu hvězdičku za zvířata, kterých tu bylo opravdu hodně a podávali lepší výkony než herci.

• 16.1.2011  21:26
    Predátoři (2010)

Nějaký delší komentář je zbytečný, protože vše podstatné bylo již řečeno v ostatních komentářích. Ale neodpustím si několik poznámek. Hodně mi vadila určitá chaotičnost filmu,kdy některé scény neměli žádnu logiku, či případně něco bylo nakousnuto,ale již dál nevysvětleno. Také jsem měl trochu problém s postavama, kdy bych snesl ještě alespon jednu ženskou postavu, a víc prostoru pro postavu Dannho Treja, a hlavně L. Fishburna. Jejich potencionál zůstal nevyužit. Největším problémem pro mě byl ale A. Brody. Nění to prostě typ herce pro takovou postavu. Ostatním hercům jsem byl s přimouřením oka ( u D. Treja bych to oko ani nemusel přimouřit) ochotnej uvěřit jejich postavy. A Brodyho né. Pro mě to prostě neni typ akčního hrdiny a jeho postavu měl prostě hrát někdo jinej. A ani by to nemusela být hora svalů jako byl Arni v prvním Predátorovi. Dobře bych si tam dokazála představit Vina Diesla, Rona Perlmana, nebo klidně i L. Fishburna. Na druhou stranu mě ale potěšili vzpomínky na první díl (např. vyprávění aA. Bragy nebo boj jakuzáka s predátorem). Celkově pro mě osobně srovnatelné s Predátorem 2.

<< předchozí 1 2 3 4