draculca

draculca

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 2.8.2018  15:59

Baví mě, jak si lidi stěžují u filmu s názvem Mission Impossible, že jsou scény přehnané. :-) Každopádně já jsem byla s náloží vymazlených scén, které se střídaly jedna za druhou, nad míru spokojená. Hvězda dolu za na mě asi moc komplikovaný spletenec dějových zvratů a podezřele dlouhých 15 minut :-)

• 15.8.2017  17:56

Z hlediska scénáře naprostý paskvil, příběh stokrát viděný... Ale jako letní výplach mozku s pár super hláškami dobrý :-)

• 2.4.2017  21:11

Nádhera - je v tom vše co od pohádky očekáváte. Okouzlí i dospěláky :-)

• 4.3.2017  11:46
    John Wick 2 (2017)

Odteď mám panickou hrůzu z tužek...

• 24.4.2016  11:51
    Hra (1997)

Hodně nepravděpodobné, celkově nelogické a přitažené za vlasy.

• 25.3.2016  21:08

Jednoduchý konverzační film s perfektními kostýmy, obsazením a atmosférou. Prostě příjemná podívaná na pohodový večer.

• 21.3.2016  18:26

Úplně zbytečný a zcela nelogický kousek, který navíc nijak nenavazuje na poměrně zajímavý první díl. Nikdo nevysvětlí důvod a cíl pobytu v labyrintu ani další počínání ZLOSINu. Naopak zde vyvstávají další otázky, které zřejmě také nikdy nebudou zodpovězeny, nejvíc by mě zajímalo z čeho a jak přežívají nakažení lidé? Nabývám dojmu, že sága ani hlubší smysl mít nemá - jde zde především o efekty a jednoduchou popcornovou zábavu.

• 5.1.2016  22:33

Film o nedávné finanční krizi, která zasáhla celý svět. Je zde poctivá snaha vysvětli problematiku hypoteční krize v souvislosti se sekuritizací i ratingovými agenturami, lehce se dotýká i vlivu pohybu úrokových sazeb. Je tak kandidátem na komplexní v podstatě dokument (bráno s rezervou) o finanční krizi. Bavilo mě (avšak zcela mi tam nezapadalo - proto o hvězdu dolů) zpracování vysvětlujících vsuvek i děj zaměřený na osoby, které chtěly na prasknutí bubliny vydělat.

• 31.7.2015  17:34

Čistokrevný akčňák, který baví ve všech ohledech. To se povedlo :)

• 16.7.2015  20:55
    Ant-Man (2015)

Problém této komiksovky spočívá v její rozpolcenosti - chvílemi očividná a nutno podotknout povedená parodie/komedie a chvílemi klišé naplněná rádoby vážná podívaná.Vtipné momenty jsem si užila, ale většinu filmu jsem se cítila spíše trapně, že trávím čas sledováním tohoto "dílka".

• 27.5.2015  21:28

Zajímavý a překvapivě nekomerční dokument. Album Proměnamě je hodně unikátní a dokument jej poctivě dobarvuje a vysvětluje.

• 15.3.2015  21:33
    Atlas mraků (2012)

Výpravně natočeno, rukopis tvůrců Matrixu čitelný, některé příběhy lepší (jídlonožky, plavba) jiné horší (kanibalové, spisovatelka) a zbylé průměrné. Vyšší význam či nějakou geniální filosofii mi snímek nepředal, ale bohužel se tak snažil tvářit a přetvářku já nemám ráda.

• 11.3.2015  20:43
    Skyfall (2012)

...aneb jak z diváků dělat voly... pardon, ale tohle bylo vyloženě trapné a nedomyšlené.

• 11.3.2015  20:42
    Chappie (2015)

Spousta dobrých nápadů utopených v naprostý slátanině... Nejhorší bylo trio zabijáků/hrdinů/kašparů nebo co to vlastně bylo. Párkrát jsem se ale zasmála, takže za komediální strunu jedna hvězdička.

• 1.3.2015  18:53
    John Wick (2014)

Skvělá cool podívaná s naprosto odzbrojujícími inovacemi mafiánského světa (úklidová služba, hotel). Oceňuji přehlednost akčních scén, protože s těmi mívám velký problém a tady jsem věděla přesně kde se co děje. A nelze nevyzdvihnout Keanu Reevese, který ze všeho nejlíp umí kamennou chladnokrevnou tvář... Ale propracovaný děj rozhodně nečekejte, ten by jen zbytečně odváděl pozornost od akce :)

• 30.1.2015  21:20
    Zmizelá (2014)

Na to, jak se film snaží tvářit se realisticky a až syrově, tak je tam mnoho věcí přitažených za vlasy a určitě by v realitě neprošlo...

• 14.1.2015  07:20
    Hacker (2015)

Slovní spojení "špatný scénář" dostalo zcela nový nedozírný význam. Aneb trest filmem...

• 9.1.2015  07:15

Tohle "dílo" pro mě není filmem nýbrž souborem rádoby uměleckých záběrů bez větší návaznosti. Obrovsky nevyužitý potenciál upírské tématiky (to, že je hlavní postava upír, ve filmu - když se nad tím zamyslíte - nehraje žádnou roli), absolutně nelogické chování postav, absence děje či sdělované myšlenky. Působí to na mě, jako když chtěl někdo vydělat na vlně oblíbenosti upírů a zároveň působit děsně sofistikovaně - ani jedno se nepovedlo. Fatální selhání. S Milenci nesrovnatelné (nebo srovnatelné ve smyslu "takhle ano, takhle ne").

• 7.1.2015  09:25
    Sedmý syn (2014)

Já jsem se prostě a jednoduše bavila. Ale předesílám, že fantasy obecně nemám moc ráda, tudíž na tom filmu bude asi něco špatně :)

• 31.12.2014  12:21

Celý film jsem si říkala - to je pecka, na pět hvězdiček bezkompromisně (vtipné, akční, zábavné, originální...). Pak ale přišel typicky americký konec, který holt tu jednu hvězdu bohužel sebral... Pro mě film končí o těch cca 5 min. dříve.

• 20.12.2014  09:56

Bacha - největší spoiler je název filmu!

• 15.12.2014  22:09

Originální, vtipné, milé... A "stará kukuřice" právem dostala sošku za herečku ve vedlejší roli :)

• 4.12.2014  14:54
    Vlk z Wall Street (2013)

Tak buď ten příběh nestojí za zfilmování a nebo ano, ale je natočen tak, že to působí, že za to nestojí. Jestli mi teda rozumíte... :) Ve zkratce - povrchní, nudné, prvoplánové, otravné.

• 23.11.2014  12:04

Tento Drákula má hned několik problémů - je to až moc velký "dobrák", jeho schopnosti jsou poněkud přitažené za vlasy (netopýři vyřeší všechno) a filmové prostředí, ve kterém se ocitl, je poněkud kýčovité. Jednotlivé scény jsou nekonzistentní, nenavazují přirozeně a původní upíří démon, či co to je, je značně komický. Pro mě velké zklamání. Jediné co oceňuji je drobná paralela s historicky opravdovým Drákulou ala Vladem.

• 23.11.2014  12:00

Vadilo mi, že film vlastně když si to uvědomíte nemá žádný děj (respektive zápletku) - divák vpodstatě jen čeká, jak moc brutální a krvavá bude další scéna, protože sled událostí je jasný víceméně už od začátku. Pro získání představy o prohibiční době dobré, ale žádný velký filmařský zázrak jsem nezaznamenala.

• 25.9.2014  07:46
    Equalizer (2014)

...Aneb nikdy nenaštvěte obsluhu v Bauhausu...

• 15.6.2014  16:24

Tak abych to shrnula: Komedie? Ani náhodou - jestli čekáte hlášky, vtipné situace či dialogy, to jste na špatné adrese. Drama? A jaké pak proboha? Psychologie postav nulová, příběh žádný, napětí tak leda z toho, kdy už konečně skončí scény, ve kterých se jen bezduše křičí... A jestli čekáte rozbor psychických poruch, to si radši přečtěte co je bipolární porucha (respektive maniodepresivní psychóza) na wikipedii. A romatika? Ha, ha, v tom je možná schovaná ta komedie, protože tohle je spíš parodie na romantickou atmosféru. Chemie mezi hrdiny nefuguje, i když za to asi může scénář a ne herci. I když tendence brečet jsem na závěr měla - ale bohužel proto, že jsem zahodila dvě hodiny svého života doufajíc, že pochopím, proč má tenhle film takový úspěch...

• 15.6.2014  16:15

Úvod filmu je naprosto ohromující, tíživá ale strhující atmosféra, skvělá hudba, perfektní Sarah. Ovšem v momentě kdy se děj přesune do léčebny se tempo i hloubka filmu začnou ztácet, až se ztratí úplně. Konec je velmi předvídatelný a plný klišé. Když se dá dohromady brilantní první část filmu a slabý závěr, vznikne lepší průměr, kterým také Veroniku hodnotím.

• 22.5.2014  22:05

X-meni jsou moje srdcová záležitost a nemůžu říct, že bych se u nich nebavila. Má to vše, co od takovéhoto filmu divák očekává - velkolepou perfektně zvládnutelnou akci, správný superhrdiny i záporáky, poutavej příběh, dojemný i vtipný scény a trocha nějakého toho klišé :) SPOILER: Co ale neodpustím je vpodstatě vystornování základních třech (mimochodem perfektních) dílů na kterých X-men stojí.

• 9.11.2013  16:51

Smutný osud jednoho člověka. Nemocné dítě a zpronevěra životních úspor je téměř smrtící kombinace. Souhlasím s uživatelem Marsik, že velmi dobře je problematika zpronevěry v realitce Century21 popsána na webu poškozených klientů (není to jen pan Zelenka ale i 50 dalších obyčejných rodin) http://kauza-century21.webnode.cz/. Další reportáž, která byla natočena ČT1 a figuruje v ní také pan Zelenka naleznete na profilu uživatele m.krudenc.

<< předchozí 1 2 3 4 5