P@\/EL

Pavel Dobeš

okres Vsetín

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 1.1.2019  17:13

Tak to byl hodně odvázaný vánoční večírek, přesně v přiblblém americkém stylu. Nechybí zde alkohol, drogy, sexuálně vypjaté situace a řada pořádně bláznivých a potrhlých scén. Celkově sice hodně pitomé a absurdní, nicméně já se u filmu bavil skvěle. A konec konců na škodu není ani akčně laděný závěr filmu.

• 30.12.2018  20:18

Skvělé pokračování pohádky s vánoční tématikou. Duchaplný příběh plný humorných situací a sem tam nějakou tou trefnou narážkou mě pohltil a parádně bavil. Osobně bych si dovedl představit podobný film i bez pohádkových motivů s využitím stejných komických prvků.

• 29.12.2018  17:55

Animovaný film, který zaujme především hodně vydařenou animací. Příběh mi přišel spíše průměrný, pohodový a nenáročný s několika světlejšími úsměvnými okamžiky. Film je evidentně určen pro mladší publikum, avšak celkově se na něj dobře dívá.

• 24.12.2018  16:20

Dobrá komedie, která zejména zaujme postavou sympatického milionáře, který svou upřímností a bezprostředností baví. Některé vtipy jsou celkem povedené, nicméně dojem trochu kazí skutečnost, že film je zbytečně natahován a zdržovan zbytečně unylými, nezáživnými scénami. Závěr filmu je nepřekvapivě až tradičně americký.

• 24.12.2018  16:15

Dobrá animovaná podívaná, u které více měně víte předem, co dostanete. Pravdou však zůstává fakt, že předchozí díly se mi líbily o něco více. Stále však film má povedený dobrodružný příběh, který je oživen přítomností lenochodí babky, jež vtípky opravdu nešetří.

• 22.12.2018  16:43
    Deadpool (2016)

Dobrý akční film, který zaujme zejména množstvím povedeně trefných hlášek hlavního superhrdiny. Jinak se jedná o běžnou fantasy podívanou plnou akce, speciálních vizuálních a zvukových efektů, kterých je u nespočtu dnešních filmů k vidění spoustu, což možná trochu upozaďuje dějovou linku, herecké výkony a celkovou osobitost filmů.

• 22.12.2018  16:38
    V hlavě (2015)

Hodně nápadité a vtipné vykreslení toho, co se člověku odehrává v hlavě. Libili se mi všichni barevní představitelé jednotlivých pocitů, jak se střídali v ovládání mysli malé holky a jak si hráli se vzpomínkami v jejim mozku. Celé je to velice originálně zpracované.

• 2.10.2018  22:09

Film kolem mne prosvištěl tak rychle, že jsem snad ani nic výrazného, co by mě vyloženě strhlo, nezaznamenal. Filmu se ovšem nedá upřít napínavá atmosféra, kterou někdy zbytečně kazí nezajímavé dialogy. Knižní předlohu ani žádný přechozí film jsem nečetl respektive neviděl, takže rozuzlení pro mne bylo hodně překvapující.

• 9.9.2018  18:19

Film, který hodně těží z velice vydařeného prvního filmu, avšak humorem už ne tak moc zabijácký a bezkonkurenční. Téma únosu je určitě zajímavé a zpracování taky není nejhorší. Trojice nových šéfíků občas skvěle baví, a to zejména svou nebetyčnou stupiditou. Tvůrcům samozřejmě opět patří díky za nárůživou Jefinner, která je prostě vynikající.

• 29.8.2018  18:42
    Pupendo (2003)

Film, který se sice legendárním Pelíškům nevyrovná, ale rozhodně se jedná o skvělou podívanou plnou komických situací a super hlášek. Rovněž herecké výkony jsou výborné a třeba takový Pavel Liška je jako obvykle naprosto vynikající. Příběh si plyne v poklidném tempu, přesto ale nenudí a hlavně má hlavu a patu.

• 29.8.2018  18:30

Tak tenhle film na mě nezapůsobil tak, jak tvůrci nejspíš původně zamýšleli. Příběh to mohl být určitě zajímavý, každopádně absence humoru ho bohužel sráží do průměru. Dialogy mi přišly fádní a nebylo zde nic, co bych si ještě dlouho po zhlédnutí pamatoval.

• 24.8.2018  21:33

Nepříliš výrazná komedie, která moc humoru nepředvedla. Několik světlých okamžiků, jako je například scéna na minigolfovém hřišti, je jinak utopeno v průměrné šedi. Myslel jsem, že vzájemné naschvály těch dvou vygradujou krapet víc. Tak alespoň že soundtrack mě potěšil.

• 22.8.2018  21:02

Film, který se nese spíše v poklidném tempu a sem tam nabídne, né vyloženě vtipnou, ale spíše úsměvnou situaci. Hlavní hrdina na mě působil jako pohodový sympaťák, kterému se hodí fandit, nikoliv jako arogantní frajírek, což bylo jen a jen dobře. Hlavní hrdinka taky vyloženě neštve, ale ani ničím zvláštním nenadchne. Sečteno, podtrženo - jedná se o průměrnou dramatickou podívanou s komediálními prvky.

• 17.8.2018  12:18

Tak tenhle film mě už tak moc jako předchozí dva nebavil. Pořád se tu najde pár vtipných situací, nicméně celkově film nenadchne a obsahuje taky dost nudných míst. Dějově film rovněž docela pokulhává a o nějaké originální zápletce se v tomhle případě mluvit nedá.

• 17.8.2018  12:14

Seriál jsem pořád nějak přehlížel a viděl snad jen útržky některých epizod, takže nemůžu s filmem moc srovnávat. Každopádně sám jsem fotbal v okresním přeboru hrával, takže jsem našel dost věcí, ve kterých jsemviděl sebe a realitu. Částo tyto příhody vesnických fotbalistů byly podány zajímavě vtipnou formou, která mě bavila. Avšak dramatická rovina filmu se mi už tak moc nelíbila.

• 20.7.2018  21:58
    Sousedi 2 (2016)

Byl jsem tímto pokračováním poněkud zklamán. Holt, holky nedokázaly udělat takový bordel, nebyly tak vtipné a nápadité jako kluci v prvním filmu a celkově mi občas lezly na nervy. Výrazně mi tu chybí zajímavější zápletka a postrádám také více vtipných situací, kterých je zde celkem poskromnu. Plusové body dávám snad jen za pár světlejších okamžiků.

• 20.7.2018  21:52

Hodně vydařená komedie, která přináší příběh kluka, jemuž ani podstatná vada zraku nezabránila jít si za svým snem. Je nejspíš pravda, že se příběh jeví poněkud ereálný a tvůrci si museli dost věci přikreslit a idealizovat, nicméně film svou nápaditosti, nenásilným humorem a svěžím dějem skvěle baví.

• 4.7.2018  21:20

Pryč je svérázný humor a neotřelé kouzlo prvního filmu. Ač se snaží nové Dědictví navázat na kultovní film z roku 1992, tak mu nesahá ani po kontníky. Humor je zde jen v náznacích a celkově je film dosti nudný a unylý. Za zmínku stojí snad jen scéna z protialkoholové léčebny.

• 21.4.2018  20:31
    Špión (2015)

Akčně laděná komedie, která mě dokázala místy skvěle pobavit. Vtípky zde překvapivě dobře fungují a ani dějově se díky obstojné zápletce nejedná o velký propadák. Příběh je nenáročný a odlehčený, ale zároveň dostatečně svižný.

• 21.4.2018  20:26

Tady tvůrci možná trochu spoléhali na hvězdné obsazení a tak nějak pozapomněli na dějovou linku a scénář trochu odbyli. Přece jen přehlídka akčních veteránu na skvělý film nestačí, pokud je dějově spíše průměrný. Akční scény a vtipný výstup Chucka Norrise potěší.

• 17.3.2018  14:22

Tomuto filmu se rozhodně nedá upřít originalita. Jedná se asi o nejvíce krvavý a morbidní film, co jsem kdy měl možnost zhlédnout. Spojení humoru, hororu a zejména hektolitrů krve zde funguje opravdu obstojně. Některé scény jsou takřka geniální a skvěle pobaví. Závěr filmu mě rovněž rozsekal, a to nejen mě.

• 22.2.2018  18:09

Vynikající komedie z dílny Monty Python, kteří opět nezklamali. Přehlídka absurdního humoru, potrhlých scén a neméně přiblblých hlášek mě zkrátka baví od začátku až do konce. Scény s bezrukým a beznohým riytířem, se zákeřně agresivním králíkem nebo záludné otázky před vstupem na lávku byly naprosto geniální.

• 28.1.2018  23:09
    Oldboy (2013)

Ačkoliv je film někdy až nechutně zvrácený, tak mě svou atmosférou a celkovou kvalitou hodně potěšil. Obsahuje totiž parádní děj se zajímavou zápletkou. To vše je navíc doprovázeno řadou pěkně svižných akčních scén, takže děj pěkně odsýpá a co je možná ještě podstatnější, že graduje do velkolepého finále se skvělým rozuzlením.

• 13.1.2018  11:48
    Záskok (1994)

Je nutno podotknout, že se jedná o dobrou komedii s poměrně zajímavým námětem. Norville Barnes je role, která Timu Robbinsovi výborně sedla a působí v ní velice přesvědčivě. Film nabídne několik úsměvných situací, nicméně že bych se vyloženě potrhal smíchy, to se říct nedá. V první polovině předvádí film docela smršť, ke konci se docela táhne, až na poslední fantasy scénu, která je jakýsim kladným oživením a dovršením nápaditého příběhu.

• 6.1.2018  18:40

Super dobrodružný příběh v animovaném filmu, který působí svěže a nabídne pěkně svižnou podívanou. Jednotlivé postavičky hraček svým vystupováním rozhodně potěší a celkově příběh baví díky komických situacím a parádním hláškám. Je pravda, že rozjezd filmu není až tak úchvatný, každopádně v závěru film přinese krapet akce a dobrodružství, čímž pěkně vygraduje.

• 5.1.2018  18:22

Jedna z mála novějších pohádek, která mě zaujala. Dle mého názoru je to dáno hlavně tím, že film nabídne scenáristicky bohatý, nápaditý a neotřelý příběh. Potěší rovněž souboje s loupežníky, které do děje vnáší alespoň trochu akce.

• 31.12.2017  19:33

Hlavní problém Kameňáků vidím v tom, že herci nedokážou mnohé vtipy podat tak, aby vyzněly nenuceně a přirozeně. Spousta povedených vtipů proto jen tak vyšumí bez patřičného účinku. Na druhou stranu se tu našlo několik situací, které mě dobře pobavily a vyloudily úsměv na mé tváři. A kdyby už nic, tak aspoň Miloš to zachrání.

• 31.12.2017  19:21

Super komedie, která mě naprosto odrovnala svou sarkastickou nekorektností. Navíc při pomylšení, kolik lidí tento styl nedokáže překousnout a brát s nadhledem, mě dostává o to víc. Hlavní hrdinové opravdu nešetří všelijakými vulgarismy a sexuálními narážkami a je na nich postavena podstatná část komediální složky filmu. Rozhodně jsem se u film skvěle bavil a taky hodně nasmál a tak to má u komedie přece být.

• 30.12.2017  18:57

Příjemná vánoční komedie, která mě dokazala dobře pobavit. Je sice pravda, že se nejedná o žádný našlapaný nářez, kdy se budete smíchy za břicho popadat, každopádně několik vtipných okamžiků se zde vyskytuje a celkově si mě film svou vánoční atmosférou a nenáročným humorem získal. Příběh díky povedenému námětu určitě potěší. Úplně živě si dokážu představit, jak musí být hektické oslavit Vánoce na čtyřikrát. Škoda jen, že ke konci děj trochu ztrácí dech.

• 27.12.2017  17:01
    Podraz (1973)

Vynikající kriminální film, který má hodně dobře napsaný scénář. V tom filmu se zkrátka pořád něco děje, má výbornou zápletku, vydařené dialogy a celkově je tak akorát zamotaný, aby byl zajímavý a zároveň si zachoval svou přehlednost. Krom toho herecké výkony jsou fenomenální. Tyhle staré filmy mají prostě svou kvalitu a osobité kouzlo.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29