cinemaboy7

cinemaboy7


7 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

  Budete ho milovat! Každý ho musí milovat! Je to obscénně přitažlivé, zvráceně rajcovní a bizarně fascinující! Navíc geniálně napsané a zahrané. Budete milovat jak "úchyláčka" Dextera tak jeho grandiózně přisprostlou sexy sestru a její originální nadávky. Nebudete chtít, aby to skončilo, budete hltat každou další sérii. Poslední, osmá se chystá na příští rok. Jak potom budu dál žít bez Dextra??? :-((((((

 • poster

  Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

  Počkal jsem si až do konce....a nezklamali! Po předkrmové jedničce přišla geniální a nervydrásající dvojka, kterou vystřídala hollywoodskými scénáristy nedotažená a lehce polevující trojka. Čtyřka už jen dotahuje příběh do konce a Final Break je třešínkou na dortu!! To bylo slz! Skvělý seriál, který byl skutečně ukončen (kdo viděl, ví proč) a žádného nastavovaného pokračování se už nedočkáme, je dokonalou zábavou pro ty, kdo mají rádi napětí, drama a skutečně nikdy nekončící akční jízdu! Jasně, že by se výhrady a dírky ve scénáři našly, ale já je hledat nechci, protože jsem se na každý díl těšil, jak malý dítě a tak to má u seriálu být.

 • poster

  Odpočívej v pokoji (TV seriál) (2001)

  Bizarní smrt na začátku každého dílu spojuje jeden pohřební ústav a rodinku, která ho vlastní. Životní útrapy, nezdary a pokusy o hledání lásky, rodinných hodnot a smyslu života, to vše zabaleno do netradičního psychoobalu. Skvěle se prolínající deprese s černým humorem dává vyniknout všem postavám v seriálu. A naprosto geniálních 10 posledních minut závěrečného dílu poslední řady!

 • poster

  Nemocnice na kraji města (TV seriál) (1977)

  Jóóó, tak tohle je opravdová klasika!! To už nikdy nikdo nenatočí. Nebudu vyjmenovávat herecké hvězdy, protože to bych vypsal asi všechny, co tam hráli. A hlášky ("Tatínku, Karel unesl Haničku", "Je to celej Robert, no Redford","Táto, potřebuju 6kilo, Bohún poslal do placu několik koňakových rund" nebo "Nějak moc to do tebe padá")se velice rychle v mém okolí uchytily. Opakuji: Dietl byl génius!

 • poster

  Taková normální rodinka (TV seriál) (1971)

  Smál jsem se jako dítě, smál jsem se jako puberťák, směju se jako dospělý a smál bych se i za sto let. Dokonalá zábava pro každého. A když chce vetchá stařenka vymalovat svojí komůrku....."Malíři vajíčka, vajíčka malíři? Alspoň ten strop bílej...."

 • poster

  Řím (TV seriál) (2005)

  Tyhle dějiny mě nebavily do doby, než jsem viděl seriál ŘÍM. Neskutečně zajímavé podání historie, kde se nenudíte ani minutu. Například v kterém historickém seriálu, nebo filmu je Kleopatra ukázána jako věčně zhulená a zfetovaná děvka...Herecké výkony jsou dokonalé, kombinace historicky podložených a fiktivních postav nenechají nikoho na pochybách, že to tak opravdu bylo. Akční scény jsou velmi reálné, jen velké bitevní scény by si zasloužily víc peněz. Sečteno a podtrženo: pokud by se promítal jako povinné školní představení, myslím, že by bylo hodně jedniček z Dějepisu:)

 • poster

  Chalupáři (TV seriál) (1975)

  "Tak to je Kongo!!"....pro nezasvěcené hláška pana Kemra, když jsou na výletě v Praze a Gabriela Vránová si zkouší jednu ze dvou šílených paruk v obchodě:) a není co dodat: je to Kongo!!

 • poster

  Žena za pultem (TV seriál) (1977)

  Nejsem ani soudruh komunista, ani slintající důchodce. Když se vysílaly tyhle seriály, byl jsem malý školák a každé nedělní ráno po Studiu Kamarád je s nadšením sledoval. Asi z části nostalgie se při sledování vracím do dětství. Nevím, co je na tomto seriálu tak "rudé". To, že jednou za měsíc přišly banány nebo "hehezká jajajablíčka"?:) Tak to prostě bylo a nikdo už to nezmění. Ale pokaždé, když se na scéně objeví třeba Hanka Maciuchová a její milenec Jiří Hrzán nebo kriminální talent Jiřiny Švorcové a příběh s nakouslým salámem a neposlušnou učednicí Simonou Stašovou mě prostě dostane. Je potřeba to brát s nadhledem a nekoukat nato, jako na současné seriály. A Dietl - byl prostě génius!

 • poster

  Plastická chirurgie s. r. o. (TV seriál) (2003)