Deever

Deever

1 2 3 4 5 následující >>
    • 2.5.2009  09:49
    Hvězdná brána: Atlantida (TV seriál) (2004)

Důstojný spin-off Star Gate, která od šesté série brutálně upadala. Tento fenomén potkal i Atlantis, ale nedá se nic dělat. Každopádně je pravdou, že některé náměty jsou už poněkud ohrané, nicméně Atlantis je zase více nadsazené a nebere se tak vážně.

• 2.5.2009  09:47
    Řím (TV seriál) (2005)

Stejně jako plastická chirurgie ... vysokorozpočtový porno.

• 2.5.2009  09:41
    Haló, haló! (TV seriál) (1982)

Komisches, nicht wahr?

• 2.5.2009  09:41
    Bylo nás pět (TV seriál) (1994)

Klasika mého dětství. Miloval jsem, když to dávali na Vánoce.

• 2.5.2009  09:40
    Podfukáři (TV seriál) (2004)

Geniální zápletky, rozdílné charaktery, které se vzájemně doplňují. Výborná scénaristická práce, hrátky s kamerou. Nechybí vtip a nadsázka ... snad jen poslední (pátá) série byla slabší a poplatná době (kromě toho tam chybí Stacie a Danny). A ten černoch ze čtvrté série, který plnil rasovou kvótu za Mickeyho, který prodával Sydneyskou operu stál taky za houby. Jinak ale určitě maximální hodnocení.

• 2.5.2009  09:35
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Excelentní seriál mého dětství a raného dospívání. Vtipné, s nápadem a nevytrácející se kvalita v průběhu jednotlivých dílů. Mým soukromým favoritem je plukovním Flagg!

• 1.5.2009  19:47
    RocknRolla (2008)

Vynikající film. Luxusní, byť lehce chaotická zápletka, výborné herecké výkony. Akční, svěží, zábavné. Hromada vtipných momentů a to celé ve sladké "uld" school britské angličtině. Film roku.

• 27.4.2009  20:52
    Ošklivka Betty (TV seriál) (2000)

Kurevsky kultovní. Tohle je snad jediná telenovela, na kterou jsem se kdy díval cíleně. Tak asi třicet dílů, ale mělo to koule.

• 27.4.2009  20:34
    Ošklivka Katka (TV seriál) (2008)

Originál byl lepší.

• 27.4.2009  20:30
    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007)

Jednu hvězdu za Morávkovou, je to kostička.

• 27.4.2009  20:05
    Tobruk (2008)

Těšil jsem se. Sice jsme se koukali ve škole na přesvětleném projektoru, ale tak budiž. Jako obrázky hezký, i kamera moc pěkně fimová, ale absolutní absence jakéhokoliv vyprávění, gradace ... po půl hodině to někteří kolegové komentovali hláškami typu: "A kdy se tam bude něco dít?" Takže asi tak. Zpočátku realistické, ale později stereotypní čekání na několik výbuchů. Jeden útok, vítězný, druhý útok, o kterém jsem si díky dezertérské rádoby psychologické vsuvce myslel, že byl prohraný. A když jsem pak viděl naprosto laxního trapně sprostého Angličana v sanitce, který nechal hned dva své zraněné uprostřed pouště (a to se jako opravdu stalo?), došlo mi, že asi není o co stát. Dokoukal jsem jen ze zvyku a pár hezkých scén celkové hodnocení nezlepšilo. Jak tu už psali někteří jiní ... byl to FILM, ale nebyl dobrý.

• 26.4.2009  21:07

Bože, to bylo tak zoufale pseudointelektuální ... surrealismus fajn, ale do švankmajera daleko. Nebyla to ani komedie (absence vtipu), ani thriller (absence napětí) ani umělecká filmová črta (absence čehokoliv zajímavého).

• 19.4.2009  22:44

Čekat, že to bude přesně podle předlohy, by asi byla blbost. Předloha je kultovní knižní série. Tohle je "jenom" vtipný, moderní film >> inspirovaný

• 18.4.2009  12:25

Pěkný obrázky, ale to jsou v NG taky. Hlubší smysl mi zřejmě uniknul.

• 13.4.2009  21:52

Optimismus je fajn, tohle je debilita.

• 13.4.2009  21:48
    Yes Man (2008)

V životě nestačí říkat "Yes". Ale tohle bylo zábavné.

• 9.4.2009  09:06
    Equilibrium (2002)

Podivná splácanina Orwellovské dystopie a akčních scén ála Matrix. Zajímavý námět není zpracován dostatečně uvěřitelně. Zatímco vylíčení světa je nedotažené a působí někdy až nelogicky, akční scény jsou vyloženě trapné. Motivy postav jsou chaotické a i když jsou pak posléze vysvětleny, působí to strašně nastavovaně. A hlavní dějový zvrat je sice nečekaný, ale když ho shlédnete, řeknete si: "WTF?" Závěrečná vysvětlovačka už je pak předvídatelná a posílá film kam patří, tedy do mětské spalovny filmů, které už znovu neuvidím. 65%

• 5.4.2009  19:51

Velmi roztomile stylizované. Pěvecky slabší, ale řekněme moderní. Zejména začátek mě příliš nepřesvědčil, ale nakonec jsem to překousl a v průběhu tomu přišel na chuť.

• 5.4.2009  17:06

Tohle bylo slabý. Nebylo to vtipný, nebylo to ani moc převratný a některý scény byly vyloženě nechutný. Sem tam jsem se smál, ale to je asi trochu málo.

• 5.4.2009  17:02
    Proboha! (2008)

Trefné.

• 5.4.2009  11:08
    Smrtihlav (1998)

Celkem zábavný film, který ale není tak děsivý, jak by mohl být. Motivy postav a vyprávění příběhu se mi zdá takové celé pomotané, navíc hlavní hrdina je vyloženě nesympatický. Vedlejší postavy ale zase lehce překračují průměr - Kiefer i Jennifer působí opravdově. Nakonec tedy jenom tři hvězdy, ale možná spíš tak tři a půl.

• 5.4.2009  11:04
    Hroch (1973)

Vzhledem k mému datu narození těžko mohu hodnotit historické odkazy. Ale je to prostě špatně natočená trapnost.

• 7.9.2008  20:02
    Vzkvétající město (TV seriál) (2002)

Od jiných kriminálek tuhle odlišuje především jiný způsob vyprávění příběhu a hlubší ponoření do charakterů postav. Nechybí i zajímavé nápady, hrátky s kamerou a scénaristické kličky. Proč tedy tenhle potenciální seriálový skvost skončil po pár epizodách druhé sezóny je mi záhadou.

• 7.9.2008  19:49
    Žena za pultem (TV seriál) (1977)

Poplatné době.

• 7.9.2008  16:27
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Ty ženy tam jsou odrazy děsivých představ pozdních třicítek a ztělesněním jejich nočních můr. Ale to tuhle surrealistickou kravinu neomlouvá. Oceňuji rozšiřování sexuálních obzorů ženské části české populace.

• 7.9.2008  16:25
    Californication (TV seriál) (2007)

První série - 5 hvězd, druhá série - 3 hvězdy, třetí série - 5 hvězd

• 31.8.2008  18:43

Veliké. Významné. Vážné. Vynikající. V.

• 31.8.2008  18:28

Přehypovaná kniha, přehypovaný film. Dan Brown ať se klidně živí konspiračními teoriemi, ale takováhle brutální reklama přímo z Vatikánu ... znechucení veí strhnout jednu hvězdu. A ta další je za Toma Hankse. Jinak průměrná detektivka s několika zajímavými momenty.

1 2 3 4 5 následující >>