Andělé a démoni (2009)

Popravdě mě dost mrzí, že je tady tento film hodnocen tak, že klesl až na modrou barvu :-( Když jsem odcházela z kina zjistila jsem , že jsem asi polovinu věcí v tom filmu nepochopila. To mě ale vůbec nevadilo! Úžasná kamera, úžasný příběh a herci. Stal se hned po 1. shlédnutí mým nejoblíbenějším filmem. Okamžitě jsem doma šíhla po knížce, kterou mám teď rozetenou. Určitě kdybych ji měla dřív přečtenou, tak bych ten film asi pochopila, ale teprve film mě donutil po ní sáhnout. Doporučuji!!!

Auta (2006)

Skvělý animák. Je v něm výborná závodní atmosféra :-D

Avatar (2009)

Skvělý film s výborným dabingem. Mohu jen doporučit :-)

Comeback (2008) (seriál)

Úžasný český sitcom. Sice většina lidí tento sitcom odsuzuje a je pravda, že je spíš pro teenagery, ale i přesto můj názor nic nezmění. Už dlouho jsem se u žádného seriálu takhle nesmála a určitě jediná nejsem. :-)

Deník Bridget Jonesové (2001)

Úžasné vtipy! Jedna z nejlepších komedií vůbec. Bombarďáky Bridget Jonesové prostě nemají chybu :-D

Doba ledová (2002)

No, myslím, že ke kryserce není co dodat :-D

Fantomas (1964)

Po tomto filmu sahám docela často. Funes je prostě skvělý herec a tato série je jedna z nejvydařenějších!

Forrest Gump (1994)

Tak tento film si zaslouží ocenění nejvyšší z nejvyšších! Toto byla určitě Hanksova životní role, kterou bez námitek zahrál skvěle. Už stačí slyšet jen : ,,...byla můj úplně nejvíc nejlepší přítel." To k tomu naprosto stačí :-)

Futurama (1999) (seriál)

I přesto, že jsem viděla jen 2 díly můžu říct, že je to skvělý seriál :-)