Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Gladiátor II
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
37 fanoušků
/ 36 bodů
Gwynbleid
Karel Hajžman
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Animovaný
Drama
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Československo
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Kokosy na sněhu
(1993)
Sám doma
(1990)
Neporazitelný: Vykoupení
(2010)
Božský Bruce
(2003)
Rocky
(1976)
Warrior
(2011)
Škola rocku
(2003)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Statečné srdce
(1995)
Avengers
(2012)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
36 bodů
Fanklub
(37)
cehy96
Rohy212
Beznoh
Peterssen
KachyS
Jira K
Te-rik
evanka
tufr
Sh1ra
leaderjohny
Zuzanka.R
CzechGod
Johnnas
adli
Axioma
Aileenka
IdentityS73
greetchen
Prott2
předchozí
1 - 20
další