Sněženky a machři po 25 letech (2008) odpad!

Zvadlé kytky a looseři! No to byl děs ten film vůbec dokoukat. Vtip žádný, neustále někdo brečí a vytahuje bolístky. A předhání se kdo má větší dluhy, problémy a nebo pupek. Ty dva fakani byli hřebíček do rakve všem.Jeden z nejzbytečnějších filmů za poslední dobu co u nás někdo udělal. Nakonec to ve výsledku je jen jedna velká reklama viz ty okaté záběry na sponzory. S tímto u nás jděte do pr.... P.S.: Po tomto se mi jeví snowbordáci jako daleko lepší po všech stránkách

Ozzákova škola kalení (2008) (seriál)

To jediné za co stálo na silvestra zapnout hranatou věc plnou nesmyslů. Stavění sněhuláků dostalo jinou rovinu!

Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Konec.Konec?Konec! Poslední Futurama film a poslední futurama. Něco mi ,ale říká, že za čas se objeví třeba další film. Bohužel je poslední film kvalitativně nejhoriší, že všech futurama filmů. Stopáž je neskutečně natahovaná. Celé to sledování boje za eko-rovnoprávnost a zachránění života ve Vesmíru se dalo zkrátit na jeden díl. Pak by to bylo celé dynamické a více zábavné. Proč jen tady mi Bender připadal cool jen do půlky? Proč Zoidberg měl sotva minutu času? Proč Lelaa nestáhla to tričko? Jo otázek jsem měl nakonec tolik, že mě napadá říci: KONEC!

Valkýra (2008)

Singer je machr a věřil jsem mu a on mě nezklamal. Z Valkýry udělal mistrně natočený dokument, kde není hlavní hrdina Tom Cruise, ale lidé kolem něho. "Its simple.....Kill the Hitler"

Nebeští jezdci (1968)

Jeden z nejlepších světových válečných filmů.

Světáci (1969)

Nemohu si pomoci, ale ač je tam plno skvělých herců, tak tam teda pro mě není nic zábavného. Nějak jsem se nechytal.

Čas probuzení (1990)

Film, kde jsem na konci měl slzy. Nestydím se za to. Exceleltní po všech směrech!

Halloween (2007)

Rob Zombie vzal Carpenterovu klasiku a pojal ji po svém. Zombie by měl dělat většinu hororů. Kdyby aspon půlka z nich vypadala jako věci od Zombieho tak se neobjevuje kupa slátanin a remaků asijských hororů. Začátek pojal Zombie jinak a naprosto nám ukázal zrod Michaela jinak než Carpenter (což se mi moc líbilo). Sice pak najednou vyroste jako po dopingu a má sílu jak superman. Po útěku z blázince rozjíždí Zombie a Michael nekutečný jatka a to je doslova grindová lahůdka. Mírně upravený hudebný motiv potěšil. Také mě těšilo jak Zombie chvílema citoval rukopis Carpentera. Každopádně je Zombie člověk hororový - homo horrorus!

Pátek třináctého (1980)

Chudý bratr Mike Myerse. Na Halloween se to snaží hrát tou dusivou atmosférou. Což i vychází, jenže film je neskutečně dlouhý díky tomu a těch pár vražď to opravdu zachraňuje. Jediný film , kde nezabíjí vyloženě (pozor SPOILER!!! Nečíst dále) Jason. Jaká matka takový syn!