Jonatána

LinkedIn: Jonatána

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 1.9.2019  17:10

Hmmm...neurazilo, ale docela mě štve, že jsem místo něčeho pořádného pořád čekala na tu letní romantiku a vtip. Takže jednou a dost.

• 18.8.2019  14:51
    Prsten krále řeky (TV film) (2004)

Zajímavá pohádka, hodně nedětská.Místy skoro hnusná, scéna loupeže, kdy rybáře zabijí, je zcela nepohádková. Ale Radek Brzobohatý jako král řeky neměla chybu a nakonec to dobro vyhrálo jako ve správné pohádce. Jako v životě. Jen moc nechápu, jak do role zlé služebné, která si dělá zálusk na hezouna Šimůnka mohli obsadit (slovy mého bývalého kolegy) "vyzobanou slunečnici" Báru Štěpánovou.

• 14.8.2019  21:41

Ale tak já jsem se docela bavila. Díky komentářům tady jsem nic moc nečekala a tudíž jsem byla docela příjemně překvapena. Při pečení kuřete a žehlení to bylo v pohodě.

• 11.8.2019  13:38
    Salón Eliott (TV seriál) (1991)

Natrefila jsem tady na seriál náhodou, přes herečku Stellu Gonet, která hraje Bea. A vzpomněla jsem si, že to byl moc pěkný, zajímavý seriál, u kterého jsem si nenechala ujít jediný díl. Jen to bylo už hodně dávno, reprízuje se kdejaká kravina, tak by některá z televizí mohla zreprízovat i Salon Eliott.

• 8.6.2019  22:04

Na "zasvěcené" komentáře a kritiky jsou tady jiní, takže já jen napíšu velmi jednoduše: Líbilo se mi to. A byl to snad první film, kde mi Vladimír Polívka přišel jako fááákt pěkný chlap :-). Jediné, co mi tam chybělo, bylo jedno parádní číslo na závěr, ten konec byl takový useknutý.

• 8.5.2019  16:48

Já prostě tenhle film mám moc ráda, Tomáš Holý rozzáří všechno. A angličtina Daniely Kolářové je prostě absolutely great. Milý a kouzelný film na letní odpoledne.

• 27.4.2019  22:20
    Bajkeři (2017)

No, chtěla jsem napsat že to bylo docela prima. Ovšem ten úchylný konec, kdy dlai dohromady Vágnerovou s Mišíkem a ještě tam ten hošan nazpíval Večernici...nedám odpoad, ale víc než jednu hvězdu za tu sračkoidnost na konci dát nemůžu, i když jinak jsem problém neměla - obzláště Pavel Nečas byl boží a pro Jana Komínka mám slabost :-)..

• 27.4.2019  00:24
    Špión (2015)

Já jsem se fakt baivla, Melissa Mc Caerhy mi nevadí, Miranda Hart byla super a Jason Statham, který lastně parodoval sám sebe, byl prostě dokonalý :-).

• 20.4.2019  22:17
    Čertoviny (2017)

Prostě hezká pohádka :-). A hříšná duše Radka Holuba byla přesná, tu bych taky ráda potkala..

• 31.3.2019  15:07
    Big Ben (TV seriál) (1996)

Big Ben a jeho stále stejný oděv - košile a bílé sako bez ohledu na roční období. Asi nějaká speciální tkanina, která v létě chladí a v zimě hřeje :-D. K tomu zbytek figurek z Tölzu. Na nedělní odpoledne jako dělané. Nejprve pohádka na jedničce a pak Ben .

• 30.3.2019  22:45

Mi se to tak nějak "básnicky" líbilo. Milý, moc příejmný fillm a krásná písnička při závěrečných titulcích. A hlavně: zazdít se to dá vždycky :-).

• 30.3.2019  22:30

Tyhle Básníky jsem viděla jako první a jsou moji nejoblíbenější. Senzační, krásný, úžasný film.

• 27.12.2018  18:03

Docela podařená pohádka. Dosud jsem ji neviděla, až dnes. a moc se mi líbila. Judit Bárdoš byla strašně hezoučká, Celeste se mi zpočátku vůbec nelíbila, ale ším dál to bylo lepší, stjně tak Samuel Spišák. A prostě se mi na to hezky koukalo. Včera O zakledém králi a odvážném Martinovi, dneska vlásek...ve srovnání se štadrovečrními pohádkami v posledních letech (kdy by to mělo být to nej, co se natočilo), se bratrům Slovákům daří podstatně pohádkovější pohádky. Smutné, vzhledem k tomu, jak krásné pohádky jsme vždycky uměli.

• 27.12.2018  15:06
    Popelka (2015)

Krásná, výpravná pohádka bez rádobyvtipných a rádobymoderních nesmyslů. Vidím to tak na 3.5, ale dávám čtyři za nádhernou plesovou svénu, modrou nádheru a půvab Lily James, skvělou Cate Blanchet a zejména za kouzelnou "kmotru vidličku" Helenu Bonham Carter. Za toho černocha bych tu hvězdu zase strhla, protože v téhle pohádce prostě nemá co dělat, ale za tu pohádkovost ji tam nechám :-).

• 26.12.2018  21:31

Pěkná "pohádková" pohádka. Neokoukaný hlavní hrdina, odvážný smypaťák s handicapem, hezká princezna, fešný hlavní parchant a Lukáš Vaculík za Svaroga se mi prostě líbil. dala bych 3.5 hvězdičky, ale to nejde, takže za ten hezký pohádkový pocit zaokrouhluji nahoru. Obzvláště tedy ve srovnání s tou obilnou hrůzou, která běžela na Štědrý den.

• 25.12.2018  00:47
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Děj o ničem, hudba a písničky katastrofální, ten hošík, co hrál Žita...proboha, proč? U nás nejsou mladí lidé, kteří umí hrát? Ano, princezna milá, hezká a uvěřitelná, pitvořící se Liška a Wilhelmová mi ani moc nevadili, docela mě bavili a Kostka a Bohdalová dali svou normu, takže pohoda. Podtrženo sečetno, asi nejlsabší pohádka za hrozně dlouho dobu. Horší byla snad jen ta šílenost loni, jak tam král měl plno dcer, jakýsi hambinec, byli tam piráti a nevím, co ještě.Jméno té hrůzy si nepamatuji, ale si budete vědět, co myslím. Díkybyohu za Tři oříšky a následené Pelíšky, kterételevizní Štědrý večer zachránily..

• 19.11.2018  17:30

Jeden z mých nejmilejších filmů, kde s nejdřív chechtám a na konci pravidelně bulím jako želva s takovým tím krásným pocitem, že je báječné, když si dokážete plnit sny.

• 19.11.2018  17:27
    Orel Eddie (2016)

Nemůžu hodnotit, protože uvidím až zítra. Ale protože miluju Kokosy na sněhu a jako stará plačka na konci vždycky brečím, (hlavně když ten nadupaný Neměc) začne tleskat, určitě se mi to bude líbit. Tipuju, že objevím další film, na který se budu koukat opakovaně s vědomím, že se zase nádherně dojmu a spotřebuju krabici kapseníků :-).

• 7.10.2018  23:19
    V hlavní roli (TV film) (2007)

Vzhledem k tomu, že cca od třetiny filmu bylo jasné, že v tom jede Chýlková, nelze dát víc. Ty dvě hvězdičky jsou za pány Kňažka a Nárožného.

• 30.9.2018  13:21
    O myrtové panně (TV film) (1992)

Tak ono to zatím fakt vypadá jako podivnost. Devět vdavekchtivýh panen připomíná jezinky, zamilovaný blázen Dominik je o 22 let starší než dvacetiletá Mariettka, princ je nudný a poněkud mimo s tím porcelánem a Myrtová panna...No, nevím, už se na to příště koukat nebudu. Takové pohádky jsem neměla ráda jako dítě a evidentně se nic nezměnilo ani teď, kdy už dítě dávno nejsem.

• 14.7.2018  21:57

Parádní pohodovka, už prvních 5 minut s Emmou Thompson a Piercem Brosnanem stačilo k tomu, abych se usmívala. Když se k nim přidala Celia Imrie s Timothym Spallem, už jsem nepřestala. Není to žádná extra pecka, ale je to prostě pohoda, na kterou se ráda kdykoli podívám znovu.

• 12.5.2018  22:53
    Stážista (2015)

Hrozně milý, příjemný film se skvělým Robertem De Niro a kouzelnou Anne Hathaway, kterým to spolu skvěle klape. Pravda, konec je naprostá limonádka, ale to nevadí. A dívenka, která hrála dceru Anne Hathaway byla k sežrání. Jsem ráda, že jsem zvolila pro dnešní večer tenhle film, určitě se zařadí k těm, které ráda uvidím kdykoli znovu.

• 8.5.2018  12:02
    Ošklivá princezna (TV film) (1999)

Oěklivá princezna není ošklivá, to je asi to jediné, co se dá vytknout Pohádka je moc hezká, příjemná, veršující Lumír a zlatá Zlatuška jsou zábavní. Lenka Vlasáková a Filip Blažek jsou kouzelní a sympatičtí, Viktor Preiss nemá chybu a Ra(o)mán Martina Dejdara je vtipný. Takže vlastně ideální nedělní pohádka.

• 8.5.2018  11:22
    Poslední kouzlo (TV film) (2006)

Docela fajn pohádka, bavila mě. Tedy bavili mě všichni až na princeznu a prince, což by asi nemělo tak úplně být, že :-). Ale protože všichni ostatní byli vtipní a Jiří Lábus s Yvetou Blanarovičovou fakt kouzelní, tak to tak horzně nevadí a příště se zase podívám.

• 6.5.2018  14:17
    Hádanice (TV film) (1990)

Pohodová nedělní pohádka. Jen dost dobře nechápu, proč tu kuchařinku hraje 35letá Jana Paulová, byť jí to sluší a toho zamilovaného zahradníka 51letý Jaroslav Satoranský. Tohle mě na našich pohádkách celkem štve, copak nebylo dost mladých herů? ale jinak fajn.

• 14.1.2018  21:37
    Můj strýček Archimedes (TV film) (2018)

Krásný film o přátelství plný hlášek, Miroslav Donutil a Ondřej Vetchý jsou skvělá dvojka a k tomu Veronika Freimanová, parádní.

• 1.1.2018  17:02

Skvěle jsem se bavila. Barbra Streisand je skvělá, Belmondo v ženské podob. Taky je tak škaredá, až je hezká :-D. Ryan O´Neal byl okouzlující a celé to prostě bylo přesně tak, jak to mělo být.

• 25.12.2017  21:40
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Moc pěkná pohádka, myslím, že jedna z těch opravdu povedených. Dvojka Marek Adamczyk a Hana Vagnerová mě vážně bavila.

• 3.12.2017  13:23
    V peřině (2011)

Bylo to prostě fajn barevné, hezké na pohled a k nedělnímu vaření v poho. I když tedy příběh jsem moc nechytala, písničky a jejich texty...no, občas jo, často ne, Karel Roden a paní Balzerová fajn, Lucie Bílá mě kupodivu neštvala (ovšem její synáček tedy ano. že by úlitba matince, aby to vzala? když to vemeš, dáme ti tam i dřevěného synka.) a ty děti se mi vyloženě líbily. takže dvě hvězdičky a příště už to vidět nemusím :-).

• 8.10.2017  14:14

Nedá se psát komentář k seriálu jako takovému (nebo dá, ale nevím jak :-)), tak píšu sem. Bála jsem se. Erbenovy knihy miluju, navodí mi vždycky nesmírné příjemno. A vizuálně jsem měla Exnera spojeného s p. Kodetem. Takže jsem se bála. Ale Michal Dlouhý je skvělý, pánové Vondráček a Novotný mě hodně baví a za mě jde o povedenou záležitost. Jen mě štvě to rozdělení případů na dvě části. Co už.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11