Divoký Stomp 2: Nová generace (2010) odpad!

Divoky Op 2! Neskutečně negroidní sračka. Tupý film který potěší tak maximálně partičku retardovaných hnid.

Most (2011) (seriál)

Vynikající seriál,skvělé postavy,perfektní příběh.Vřele doporučuji.

Penny Dreadful (2014) (seriál) odpad!

Neskutečná slátanina.Eva Green opět ukazuje své pseudoherecké umění s vizáží narkomanky z renarkonu(ostatně jako vždy).Frankenstein,Dorian Gej,Poslední Samuraj.Už chybí jen Jack Rozkuřovač a možná přijde i Jan Tleskač.Po slibném prvním dílu se tento seriál změnil v naprostou sračku.A to jsem vydržel 4 díly!

Fargo (2014) (seriál)

Skvělé charaktery postav,vynikající humor a nenapodobitelná atmosféra zapadlého provinčního městečka dělá z tohoto seriálu kultovní dílo.V záplavě rádobyseriálů vyčnívá minimálně o třídu výše.Doporučuji,budete se královsky bavit.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Vynikající pokračování prvního dílu.Skvěle spojené příběhy Hobity i z Nedokončených příběhů.Jako veliký fanoušek fantasy jsem se bavil.Pozor možné spoilery!!Těšil jsem se hlavně na Medděda,který dostal málo prostoru,což se snad napraví v rozšířené edici.Šmak skvělý.Bard,Starosta vodního města mi ve svých rolích sedli.Vizuálně a efektově vynikající film.Dle knihy napadení Dol Gulduru radou proběhlo proto,aby Sauron dříve nenapadl Lórien,což je zmíněno v nedokončených příbězích,kde Gandalf vysvětluje proč trpaslíky opustil před vstupem do temného hvozdu.Tak proto nevidím jedinou chybu v souboji Gandalfa a Saurona,právě naopak to do sebe hezky zapadá a nezůstává to nezodpovězeno Gandalfovo zmizení tak jako v knize Hobit.Jediné dvě věci mi na filmu vadili a to pomocník starosty-jezerní Gríma Červivec.A hlavně jsem nepochopil černošku v komparsu!!Ve středozemi nikdy nebyli zmíněni černoši,protože tam ani nejsoua nemají tam co dělat-to není rasismus,ale realita knih a této fiktivní země.Zřejmě se P.Jackson zalekl toho,aby nebyl nařčen z rasismu jak se stalo u Pána Prstenů.Ve středozemi jsou: Haradští-Arabi a lidé ze země Chand-Asiaté,ale ne černoši.A proto dávám pouze 4hvězdy,jinak je to pro mě úchvatný film a už se těším jak si jej vychutnám ještě jednou.

Atlas mraků (2012) odpad!

Tento film mě naprosto zklamal.Časové skoky mezi příběhy byly velice rychlé a zbytečné.Zobrazení toho,že jen černoši,asiaté,homosexuálové a míšenci jsou ti dobří a že bílí jsou,byli a i v budoucnosti budou ti nejhorší ze všech lidských ras,mě naprosto znechutilo.A jen pevně doufám(i když vzhledem k těmto komentářům a hodnocením tohoto paskvilu),že to po shlédnutí tohoto snímku ještě nekdo zaregistroval.