• Krátkometrážní

Skins (2007) (seriál)

1. série - 95%, 2. série - 100%.

Strážci - Watchmen (2009)

I po třetím zhlédnutí nejlepší komiksový film, jaký jsem kdy viděl - možná vedle Temného rytíře. Veškeré diskuze o tom, zda je ve filmovém světě úspěšnější DC nebo Marvel, jsou mimo, neb jen samotní Watchmen nabízejí komplexnější svět a uvěřitelnější postavy, než celí Avengers.

Everest (2015)

Jeden z fyzicky nejvíc nepříjemných filmů, jaké jsem kdy viděl - uvědomil jsem si, že bych raději běhal po Texasu se zvukem motorové pily v zádech, než abych se ocitl po boku Hallovy výpravy. Rozhodně se vyplatí předem si o nechvalně proslulé expedici nic nezjišťovat - do poslední chvíle totiž není jisté, kdo ji přežije a kdo ne, přičemž takřka všechny postavy jsou vykresleny dostatečně hluboce na to, aby na tom divákovi opravdu záleželo (díky několika scénám z civilního života jde především o Clarkeho a Brolina, Gyllenhaal a Worthington jsou oproti nim lehce upozaděni) . V rámci letošních survival-blockbusterů tak má Damonův Martian solidního konkurenta, který sice navenek nepůsobí natolik koherentně, ale zato má v zádech mocnou podporu ve formě věty "Based on a true story".

Fargo (2014) (seriál)

1. série - 90%, 2. série - 85%, 3. série - 65%.

Kancl (2001) (seriál)

1. série - 75%.

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

1. série - 90%, 2. série - 90%, 3. série - 85%, 4. série - 95%, 5. série - 95%.

Narcos (2015) (seriál)

1. série - 100 %, 2. série - 100 %, 3. série - 90 %.

Kancl (2005) (seriál)

1. série - 80%, 2. série - 90%, 3. série - 95%, 4. série - 90%, 5. série - 85%, 6. série - 90%, 7. série - 90%, 8. série - 85%, 9. série - 95%. "There's a lot of beauty in ordinary things."