• Telenovela

Divoká kočka (2002) (seriál) odpad!

šílenství.. neustále pořvávání: " to musela být divoká kočka" nebo " divoká kočko, ty mrcho"

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Příšernost.. Hlavní hrdinka měla být sice ošklivá ( brýle, rovnátka, špatné oblečení- jako vždy), ale ne vymatlaná. V rukách TV prima došlo k tomu, že na motiy příšerné telenovely byla natočena telenovela ještě příšernější.. Nejstupidnější byla snad ta prodejna ošklivčiny matky, která vypadala jak válečnej úkryt a odpovídal tomu i sortiment...

Škola Na Výsluní (2007) (seriál) odpad!

Nevěřím, že tento seriál byl natočen v roce 2006.. Pokud se totiž děti na 2. stupni ZŠ chovají takhle, tak jsem mimo realitu asi já. Taky by mě zajímalo, kdo dělá tomuhle počinu stylistu, protože ten je opravdu vedle..

Helena a její chlapci (1992) (seriál) odpad!

Naprosto o ničem. Nejlepší bylo jak se ta mládež chodila odpoledne bavit nad pomerančovým džusem..

Pidihajzlík (2006)

Myslela jsem, že to bude jen fekální komedie, ale byla to velmi zábavná fekální komedie. Strašně moc jsem se smála... - zní to jako kašel 40 letého kuřáka -

Znovu 17 (2009)

To je úleva, když Zac Efron 3/4 filmu nezpívá... Docela jsem se bavila. Hlavně u pasáží s Thomasem Lennonem.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Chůva mě baví. Akorát jedna z jejich svěřenkyň měla skončit s hraním už v době Beethowena..

Vyprávěj (2009) (seriál)

Romanu Vojtkovi by měl někdo zakázat hrát. Na ten jeho prkenný projev se nedá dívat. Jinak se mi ten seriál docela líbí.

Hanebný pancharti (2009)

Velice povedené.. - já, ale neumím italsky... Vždyť říkám, třetí nejlepší... :-)