GOtoUCSC

Twitter: Charshoots

<< předchozí 1 2
    • 4.7.2014  21:27
    Toulaví psi (2013)

Na tento film jen tak nezapomenu. Opravdu zcela neuvěřitelný zážitek!

• 14.6.2014  22:20
    Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

Yay ! Konečně zase skvělej skvělej seriál. Po druhé sérii jsem musela změnit hodnocení na 5*. Všechny vězeňkyně jsou hrozně příjemný a sympatický, že člověk úplně zapomene na to že jsou to zločinci a odpustí jim naprosto cokoliv. Je skvělý je poznat ve vězeňském prostředí a pak koukat na odbočky, které prozradí, jak se tam dostaly. Ani nemůžu vypsat oblíbené postavy protože to jsou fakt skoro všechny. Jen Jason Biggs se mi tam nehodí.

• 14.6.2014  22:04
    Neposlušní (2014)

Kouzelná výprava, což je pro mě poměrně důležité v takovýchto road trip filmech, navíc skvělá práce s hudbou a barvičky. Bohužel příběh mě nijak výrazně neoslovil. Od prvního propojení moči to celé bylo trochu divné. Hledala jsem ve všem nějaký symbol a snažila jsem se číst mezi řádky a vždy, když už jsem měla pocit, že jsem našla to, co tam má být ukryté, se objevil nejvíc úchylně vypadající divnej chlapík, který pojal roli vypravěče "mluvím přímo k tobě diváku" a sdělil mi, že to, co jsem viděla, je přesně to, co se stalo.

• 14.6.2014  21:51

Achjo, to bylo tak strašně hloupý, plný super trapných vtipů o fekáliích a spermatu. Taková úroveň Scary Movie 4 a to ani nemá jít o parodii. Smutný je, že i přes všechny trapnosti by se našlo pár vtipných a chytrých odkazů a scén, ale v situaci, kdy je člověk totálně zhnusen celkovou úrovní filmu už ani není ochoten dát tomu jakékoliv bonusové body. Navíc většina herců působí hrozně nepřirozeně a vůbec mi nesedí do westernové výpravy, jedinej, kdo mi nebyl úplně nesympatickej byla Charize Theron.

• 1.2.2014  02:01
    True Blood: Pravá krev (TV seriál) (2008)

Mě prostě ty upíří věci příjdou super zajímavý. a měly by bějt temný. nechápu stmívání a upíří deníky apd... nechápu jak upířina může bejt romantická. True Blood má nejblíž k tomu, jak bych to udělala já. I mi tam podání upírů přijde takový nejrealističtější a nejvíc sympatický. Potom se k tomu asi blížej i upíři v Supernatural .. ale ty se mi nelíběj vizuálně. Každopádně True Blood mě baví HLAVNĚ kvůli upírům, bavěj mě jejich příbehy, byl by to nejlepší seriál na světě kdyby mě ušetřili vlkodlaků, měnivců, čarodějnic a hlavně VÍL! A to mě přivádí k tomu, že nesnášim chudinku Sookie. Jak jí může mít někdo rád ? Má jí vůbec někdo rád? Naštěstí je tam spousta geniálních postav jako Eric, Jessica a Pam. Celkově upíři v TrueBlood jsou skvělý ( ne.. upír Bill ne). A ten opening ? Ach... !

• 1.2.2014  01:57
    Smallville (TV seriál) (2001)

Celý DC pohromadě ! Je to skvělý, konečně jsem přišla Supermanovi na chuť. Prokousat se první sérií pro mě bylo trochu náročné, ale ve chvíli, kdy se všechno začalo víc propojovat a navazovat na sebe, naprosto mě to pohltilo. S každou další DC postavou jsem z toho měla větší radost! A taky tady je podle mě nejsympatičtější verze Lois.

• 1.2.2014  01:48
    The Audition (2012)

Je to hodně vtipně vyhrocená nadsázka konkurzu. A celé je to ještě lepší, když si něčím takovým projdete a uvědomíte si, že to zas až taková nadsázka není. Jinak úžasný výkon Celie Rowlson-Hall, ostatně tak jako vždycky.

• 1.2.2014  01:42
    Ladíme! (2012)

Achjo, já prostě asi nemám smysl pro humor.. Proč se teď v komediích zvrací a pak se v tom válí ? Tyhle scény mají úrovně klubu sráčů a celý to kazí. Jinak na svůj žánr naprosto průměrná záležitost. A nemám ráda Rebel Wilson.

• 7.7.2013  14:07
    Duál (2013)

naprosto kouzelné !

• 2.7.2012  15:58

Film o hledání a naplnění smyslu života, smyslu všeho, který je provázen příjemnou divností a naivitou. Příběh matky hledající svou spřízněnou duši a jejich dvou synech - naivním Jeffovi a jeho namyšleném a nevyrovnaném bratrovi mě donutil dodívat se až do konce a zjisti, kdo je sakra Kevin.

• 2.7.2012  15:43
    Margaret (2011)

Co se týká Margaret zaujala mě především kamera, herecké výkony a hlavní motiv filmu - otázka viny a vyrovnávání se s tragédií. Ve chvíli, kdy byl divákovi naservírovan rozhovor Lisy s obětí autonehody se mi svíral lítostí žaludek. Film obohacovaly humorné scény ve kterých se Lisa vyrovnávala se svým tragickým svědectvím pomocí sexu. To ale nemění nic na tom, že se mi celková stopáž 150 minut zdála lehce přepálená a hlavní představitelka lehce histerická.

• 25.6.2012  23:21
    Sněhurka (2012)

Kouzelný snímek ! Jsem ráda za odsun od původního příběhu. Líbí se mi všechny prvky, které režisér přidal a to hlavně druhá strana Julie Roberts vedoucí loutky nebo neuvěřitelnéí záběry chýše na vodě. Celá scéna působí opravdu velmi pohádkově. Jediným hvězdičku-beroucím zklamáním je závěrečná píseň. Stačilo by jen aby byla titulky oddělena od filmu a já se mohla dočkat méně rušícího konce.

• 25.6.2012  23:02
    Farma (TV pořad) (2012)

Mám moc ráda reality show, ale Česká republika to prostě neumí a když se do toho ještě pustí Nova vzniká tohle .. Výběr lidí je opět jako v několika předchozích nováckých realityshow naprosto otřesný (bývalý přítel bývalé přítelkyně Sámera Issy - oficiální představení soutěžícího). Nechápu, jak je možné, že když se člověk přihlásí do soutěže, která se jmenuje "Farma", může být pak překvapen, že je na farmě a že tam jsou krávy. Osobně si také myslím, že organizátoři byli dost mírní v určování podmínek, které rozhodně nejsou nijak extrémní (viz. tabák ) a že známým se potřeboval dohodit kšeft ( viz. zmatená jízda limuzínou po ČR sem a zpátky.) Moc ráda bych věřila mamince větu : " Ono se to snad nějak ještě rozjede ", ale obávám se, že nerozjede a proto se svou véšeň pro reality show vydám ukojit do zahraničí.

• 25.6.2012  22:43

Mám ráda Rodrigueze a proto budu tento film brát jako recesi. Jessica Alba hazející pokaďený plínky po zlounech nemůže být braná ani myšlená vážně. Prostě ne. Robert si z nás dělá srandu a teď se hrozně směje, že jsme hloupí, nekoukáme pod povrch věcí a nepochopili jsme to. Já mu to přeju a těším se až znovu ukáže svou neposměvačskou stránku.

• 25.6.2012  22:21

Death Proof se stal mou naprostou srdcovkou na kterou nedám dopustit právě díky drobným detailům. Miluju ty dlouhé dialogy o blbcích, kteří mají místo pistole nůž, miluju nohu plácající se o silnici, která se mi vybaví vždy, když vidím někoho vystrkovat ruce za jízdy z auta. Miluju Zoe Bell, šmudlinku z Kill Billa a rozhodně miluju Davea Dee a Dozyho a taky Beakyho i Micka a Tiche. Všechny postavy mají svou naprosto nezapomenutelnou osobnost a úžasné vizuální stránce filmu dodávají to kouzlo, které si mě navždy omotalo a vtáhlo do Quentinova světa.

• 29.11.2011  00:30
    Herkules (1997)

"Bůh to dal, Herk to rozehrál !" Nikdy nezapomenu na scénu, kdy sudičky stříhají Herkulovu nit života, která se v poslední chvíli rozsvítí s prostřihy do "bazénu mrtvých".Nevadí mi tady jediná věc, neštve mě jediná postava, všichni jsou úžasní, jak Meg, Hádes, tak i třeba Pegas. Vtipné, krásné, kouzelné. Je hezké jak se animované filmy snaží dětem nastavit ty správné hodnoty. Sny rozhodně nejsou pro mlíčňáky.

• 29.11.2011  00:17

Skvělá myšlenka, která nese veliký potenciál. Bohužel mám pocit, že divák je považován za idiota, kterému se musí všechno 20x vysvětlit jinak by byl ztracen. Vadila mi hned první scéna, kdy Justin celému sálu vysvětluje, o co a proč vlastně v celém filmu půjde. V tomto případě mohlo být vše mnohem více propracované a myšlenka s poselstvím více propletená. Na to očividně přes akční honičku, provázející celý film nebyl čas.

• 28.11.2011  23:58

Zaujala mě jedna scéna, kdy Kirsten sedí u okna a střídají se měsíce. Vizuální stránka této scény na mě působí velice dobře a je pro mě na mnohem vyšší úrovni než celý zbytek filmu. Kromě zajímavé kamery, rozložení záběrů, naprosté čistoty a ostrosti scény, jí pomáhá tématická písnička, která ji podbarvuje. Bohužel, jedna dobrá scéna film nezachrání. Myslim, že naprosto nemá smysl celou ságu kritizovat, protože to udělalo už milion lidi nademnou i podemnou. NE - Jackob prostě nemá rád trička a ANO - Edward je díl od dílu bělejší.

• 5.10.2011  20:57

Genialní. Skvělé promluvy Hrušinského, stejně jako Hrušinský sám. Neobvyklý, naprosto bravurní střih. Byla jsem naprosto unešena detailními záběry a kamerou. Příjemné uvolnění atmosféry v podobě Vladimíra Menšíka.

• 25.8.2011  05:16
    Barbar Conan (2011)

Mám prostě slabost pro Rose McGowan...

• 22.8.2011  06:47

Klasická americká komedie se stále se opakujícími tématy ve které vůbec nic nepřekvapí (fajn možná těhotná Tatiana). Vyndala jsem si mozek, zasmála se a šla domů. Slabší mezi námi děvčaty, stačí si pustit trailer v tomhle případě asi řekne vše.

• 16.8.2011  13:51
    Noc hrůzy (2011)

Dostala jsem přesně to co jsem očekávala, naprostou kravinu splňující svůj žánr, jediná věc co mě překvapila se týká humoru - byl neuvěřitelně birazní, každopádně já se smála v průběhu celých 120 minut ( možná to bylo umocněno dojmem z rozjuchaných Irů kteří rádi projevují své emoce). Každopádně to způsobilo, že jsem z kina odcházela ve výsledku s příjemným pocitem. (Irish Movie Fest )

• 24.7.2011  11:52

Naprosto kouzelná vztahová zapletka mezi Kate a Taylorem ..

• 7.7.2011  23:18
    Příběh 52 (2008)

Jak sám režisér řekl, tento film nemá žádné poslání a je proto zbytečné ho v něm hledat. Rovina reality splývá s rovinou představ díky maniodepresivní psychóze, kterou trpí hlavní postava, proto je i přes naprostou jednoduchost hlavního příběhu těžké zorientovat se v tom, co se ve skutečnosti stalo. Děkuji za režisérovo vysvětlení. Jak sám řekl : " Vztahy jsou nebezpečné, jsou to noční můry."

• 7.7.2011  00:21
    Arirang (2011)

Kim Ki Duk je prostě frajer.. Všechny pochyby, co ve mě vyvolal film, zahnal režisér, když odpovídal na dotazy.. Naprosto se odhalil a v očích některých i ponížil a řek, že se za to strašně stydí a že tento snímek pravděpodobně nepropůjčí kinům v Korei. Jsem z dnešního zážitku naprosto unešená. Můj oblíbený režisér se vypořádal s vnitřním démonem a bude zase točit. Mám s ním jako jedna z mála fotku a zazpíval Arirang před plným sálem lidí. Nebudu se pouštět do detailů ani rozebírat tento snímek, protože vím zcela jistě, že kdyby u toho sám režisér nebyl a nevyjádřil se s odstupem k jeho dílu, mé hodnocení by bylo dost rozdílné.

• 6.7.2011  23:45
    Michael (2011)

"Toto je můj nůž a tohle je moje péro. Co chceš abych do tebe vrazil ? " "Nůž." Tento moment vidím jako jeden z nejnezapomenutelnějších. Film sice nesoudí ani se nesnaží šokovat, jen si myslím, že by mu více emocí jedině prospělo. Takhle to na mě působí příliš sterilně. I přesto že toto téma šokuje samo o sobě, postrádala jsem podrobnější propracování některých scén. Michael upozorňuje hlavně na fakt, že tento typ lidí může bez problémů zapadnout do normální společnosti. V tom případě si nikdo z nás nemůže být jistý, jestli například jeho kolega nemá ve sklepě zavřeného malého kamaráda na hraní. Tento film Michaela zpodobňuje jako docela fajn úchyla. Slaví s chlapcem vánoce, dává mu dárky, vodí ho do zoo, unáší pro něj kamarády a místo toho aby ho zabil, když závažně onemocní, jede mu koupit léky. Co se týká příběhu po faktografické stránce, vůbec bych nepohrdla háčkem obsahujícím únos chlapce. Tím bych myslím dostala dostatek informací i emocí. Prostě si představuji, že po shlédnutí filmu s takovouto tématikou budu odcházet s více sevřeným žaludkem.

• 26.6.2011  21:17
    Cherrybomb (2009)

Už jen zařazení do tohoto žánru mi příjde dost komické.. Takže hvězdičky pouze za Ruperta a Roberta a odkazy na The Runaways... Slečna mě brutálně srala a postrádala jsem ty správné emoce, které by ze slabé komedie udělaly drama / thriller..

• 22.6.2011  20:23
    Melancholia (2011)

Když se blíží katastrofa, zvířata a Kirsten Dunst začínají být neklidní… Kdybych měla brát tento snímek čistě jako katastrofický, působil by na mě lehce úsměvně a trochu nesmyslně. Asi by mi vadil fakt, že zničení země se týká pouze těch 4 lidí obývajících sídlo. První část tomu ale dodává tu pravou smršť pocitů, která působí mnohem víc opravdově než panika Charlotte ve druhé části. Kirsten Dunst byla naprosto nádherná a svou náladu prodávala tak skvěle, že i ve chvíli kdy to celé bylo sebepodivnější, bylo jasné jaké má ke svému jednání důvody. Nejvíce mě ovšem zaujal naprostý začátek filmu, který předcházel první části. Všechny záběry byly neskutečně znepokojivé, ale na druhou stranu ohromě líbivé. Jen je škoda, že díky nim bylo už od začátku naprosto jasné, jakým směrem se bude snímek vyvíjet. Otázka pro ty, co neodchází před titulky: Proč Lars děkuje Penelope Cruz ?

• 2.6.2011  18:55
    Lidice (2011)

Lituji toho, že jsem nepřišla do sálu o hodinu později a neodešla 30 minut před koncem, to bych byla nejspíš víc nadšená. Nuda - brutální útok na city - nuda. Líbila se mi scéna kdy Roden vběhl do vypálených zasněžených Lidic, ideální by bylo kdyby to přesně touhle scénou celé skončilo.

• 2.6.2011  18:49
    Iluzionista (2010)

Iluzionista naprosto bere veškeré iluze. Deprese, deprese, deprese, kterou ani opilí Skoti s nahym zadkem nezachrání .

<< předchozí 1 2