GOtoUCSC

GOtoUCSC

Charlotte Vacková

okres Praha

homepage

Skype: GOtoUCSC
Twitter: Charshoots

24 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Grindhouse: Auto zabiják (2007)

  Death Proof se stal mou naprostou srdcovkou na kterou nedám dopustit právě díky drobným detailům. Miluju ty dlouhé dialogy o blbcích, kteří mají místo pistole nůž, miluju nohu plácající se o silnici, která se mi vybaví vždy, když vidím někoho vystrkovat ruce za jízdy z auta. Miluju Zoe Bell, šmudlinku z Kill Billa a rozhodně miluju Davea Dee a Dozyho a taky Beakyho i Micka a Tiche. Všechny postavy mají svou naprosto nezapomenutelnou osobnost a úžasné vizuální stránce filmu dodávají to kouzlo, které si mě navždy omotalo a vtáhlo do Quentinova světa.

 • poster

  Imaginární lásky (2010)

  Dolan dává slovu láska nový rozměr. Z celého snímků se valí proud pocitů a úžasná inspirativní francouzská atmosféra. Naprosto jsem se zamilovala do barev a kompozice záběrů, které sice mohou působit dost uměle za účelem, vyvolat líbivý dojem, stejně jako pěkní herci, lokace, kostýmy atd.. Každopádně u mě to naprosto zafungovalo. Po vizuální stránce se zdá všechno čisté a jednoduché, to se ale nedá říci o vztazích hlavních postav. Monology lidí, kteří se opírají o téma láska, ale nemají nic společného s hlavním dějem jsou příjemným odreagování. A herecké/komické výkony hlavních hrdinů jsou více než povedené. Každopádně mou pozornost celou dobu odtrhávala chuť na cigaretu, dá se tomu divit ?

 • poster

  Snílci (2003)

 • poster

  Duál (2013)

  naprosto kouzelné !

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace