everlong

everlong

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4
    • 13.8.2015  14:04
    Right of Way (TV film) (1983)

Celý film je k vidění na youtube https://www.youtube.com/watch?v=fRSerwv_ps0

• 2.8.2015  18:15

Dokument o životě a kariéře herce Jamese Stewarta, obsahuje i vzpomínky kolegů a spoustu filmových ukázek, i těch poměrně raritních. Dokumentem provází Johnny Carson - https://www.youtube.com/watch?v=ZkZekTaaNEA

• 2.8.2015  18:05

Dokument studia MGM, ve kterém prostřednictví dvou filmových fanynek, můžete potkat hned několik hvězd stříbrného plátna při jejich oblíbených činnostech - https://www.youtube.com/watch?v=i3Xr5F71O7w .

• 2.8.2015  17:54

Krátký dokument o tom, jak se Hollywood připravuje na premiéru filmu Marie Antoinetta, k vidění zde - https://www.youtube.com/watch?v=araD_3pgmcM

• 11.7.2015  15:05

dokument je k vidění zde https://www.youtube.com/watch?v=EVn-NCXXoRo

• 3.5.2015  18:19

Kratičký dokument o natáčení filmu Raintree County, k vidění zde https://www.youtube.com/watch?v=0YiAmujXs7o

• 3.5.2015  18:13

dokument je k vidění i na youtube - https://www.youtube.com/watch?v=DDdJd1hn2dg

• 15.4.2015  18:44

K dispozici na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=4N_G0dY50us

• 19.4.2010  09:18

Film, který vás okamžitě vtáhne do děje a nepustí. Prostě starý dobrý Hollywood.

• 30.3.2010  22:08
    Poslední volání (TV film) (2002)

Jelikož jsem velká obdivovatelka díla Francise Scotta Fitzgeralda, tak mě tento snímek lehce zklamal. Irons je ve své roli tradičně výborný a kupodivu i Neve Cambell, přesto si myslím, že se z takového námětu dalo vytáhnout mnohem více.

• 7.2.2010  16:48

Příjemný, romantický snímek se sympatickou Hepburn. Poznámka k českému dabingu: všimli jste si, že poslední dobou tyto "starší" filmy dabují stále stejní lidé?....už mi to trochu začíná lézt na nervy....

• 6.2.2010  10:50
    Plán 9 (1959)

No nemůžu si pomoct, ale pro mě to jednoznačně plný počet: Pokud toto Edward D. Wood Jr. myslel skutečně smrtelně vážne (o čemž teda dost silně pochybuji), tak je to ještě větší blázen, než jsme doufali... ale skvěle jsem se bavila

• 6.2.2010  10:39

Nevěřím svým uším...on Nový taky daboval?: ....Povedená kriminální komedie, avšak nic, co bych musela videt vícekrát

• 23.1.2010  10:57
    Neúplatní (1987)

Nadprůměrná stylová gangsterka....Costner se mi zde líbil asi nejvíce ze všech jeho filmů, které jsem dosud viděla a Al Capone v podání neuvěřitelného De Nira nemá chybu! Bohužel slavná hudba ještě slavnějšího skladatele mi chvílemi dost silně lezla na nervy. Ale jinak skvělý snímek.

• 20.1.2010  11:01

Alfréde, Alfréde! je typická italská komedie. Hoffman tradičně skvělý, příběh vcelku zajímavý, ale na to, že se jedná o komedii, tam zas toho vtipu tolik nebylo. Kromě několika dost dobrých momentů (jako zde již citovaná část : "Kde jsi? Co děláš??" - "Sedím na hajzlu a seru!!!" ) je to tak trošičku nuda. A ještě si musím rýpnout do českého dabingu...nic proti Vetchému, jako herce ho mám ráda, ale tady mi na Alfréda nějak moc neseděl a dabérka šílené manželky mě, s prominutím, s*ala po celou dobu filmu.

• 16.1.2010  17:54

Hlavní hrdinka, ze které by měly emoce tryskat po litrech mě nechávala naprosto chladnou a stala se dámou jednoho výrazu. Italský mladík Beatty se taky moc nepředvedl a celou dobu působil dost prkeně. Potenciál krásného jarního Říma zůstal naprosto nevyužit, to ostatně platí o celém filmu. Bohužel.

• 8.1.2010  16:59
    Agatha (1979)

velice příjemné překvapení, škoda, že se o tomto filmu tak málo ví....Hoffman jako vždy perfektní a k tomu ta dokonalá atmosféra 20. let...

• 2.1.2010  12:24

no tak nevím, kdo je lepší Zorro - Fairbanks nebo Banderas?...pro mě jednoznačně Douglas Fairbanks - jeho věčně vysmátý Zorro je naprosto perfektní....

• 20.12.2009  17:45

Rozbouřené nebe obsahuje všechno, co byste v leteckokatastrofickém filmu hledali. Americké snímky z padesátých let mám ráda, takže mi nevadí jejich určitá naivita a vůbec celý styl filmové práce. Bohužel jsem si téměř při všech dramatických scénách okamžitě musela vzpomenou na Připoutejte se, prosím, což rozhodně na dramatickém prožitku nepřidá, ovšem to je problém můj, ne filmu.

• 20.12.2009  17:45

z poměrně zajímavé a dramatického tématu se dalo ziskat více, takto se Iron Curtain řadí do průměrných snímků, které neurazí, ale ani neoslní

• 12.12.2009  11:05

vynikající komedie s brilantním Sovákem (a jeho psem). Jako parodie je to téměř dokonalé, jen si myslím, že v té době u nás asi zas tak moc zahraničních špionážních filmů v kině neběželo, takže to asi tak nevyniklo. Co měl ale překvapilo je obsazení hlavní role agenta W4C....v parodii bych teda Jana Kačera nečekala..:

• 29.11.2009  20:09

nj studená válka, atomovka, unesené dítě....velice průměrný a předvídatelný snímek...oscarovou nominaci moc nechápu

• 21.11.2009  11:08
    Jana Eyrová (1943)

tento film se mi opravdu zalíbil - podle mě překrásná dekorace, vlastně celé vizuální pojetí, které dodává tu pravou atmosféru, velice přesvědčivé herecké výkony s přiměřenou "špetkou" teatrálnosti a když k tomu přidám svou osobní slabost pro pana Orsona Wellese, který se pro svou roli Edwarda Rochestera hodil jako nikdo jiný, tak prostě nemohu jít pod 5 hvězdiček.

• 15.11.2009  17:42

celý děj Doktora v nesnázích se točí kolem Sira Lancelota a jeho marné snaze získat dámu svého srdce....doktor Simon už nám lehce zestárl, dospěl a upřímně tím docela ztrácí své kouzlo z předchozích filmů....pro mě zklamání

• 15.11.2009  13:18

velice povedená krimikomedie s plejádou skvělých herců, je věčná škoda, že se nenatočilo více podobných snímků, protože jsem se opravdu skvěle bavila

• 12.11.2009  13:37

Návrat dona Camilla je poněkud slabší než první díl, ale i přesto věčné spory mezi obyvateli městečka dokážou pobavit

• 12.11.2009  13:36
    Chaplinova skládanka (TV film) (1992)

Tento dokumentární film se věnuje jedné za Chaplinových grotesek - Chaplin zlodějem. Dnes už máme možnost vidět tento snímek v podobě, kterou Chaplin (zřejmě) zamýšlel. Ale vždycky tomu tak nebylo a důvody a celý proces restaurování fílmu se dozvíte právě v tomto dokumentu. Pravda, mohl být trochu obsáhlejší a podrobnější, ale i přesto je velice zajímavý, alespoň pro fanoušky malého tuláka.

• 8.11.2009  18:08

Lepší než Doktor na moři, ale na tak dobrý jako Doktor v domě. Vtipná, svižná komedie, která vás určitě nezklame.

• 5.11.2009  15:29

Vynikající film, občas jsem měla pocit, že se dívám na československý filmový týdeník:

• 30.10.2009  13:10
    Moderní byt (TV film) (1971)

vynikající komedie s velmi vtipnými dialogy a opravdu "ze života", bohužel však zjistíte, že se toho zas tak moc od roku 71 nezměnilo:

<< předchozí 1 2 3 4