Baži

Baži

Student

<< předchozí 1 2 3
    • 27.12.2015  21:53
    Správnej dres (TV film) (2015)

Taková milá pičovinka. Jastraban mě překvapil, jak dobře hraje. Scénář a dialogy ale působí dost křečovitě, závěr utopicky. Ale jak říkám, milá blbůstka pro pobavení, bez nějakého hlubšího smyslu. Mně se to líbilo.

• 19.7.2015  08:52
    Road Trip (2000)

Skvělá komedie se zápletkou, která už by dnes nemohla být ani použita. A naše děti ten film už nepochopí. Proč by někdo natáčel něco na videokazetu a posílal to pak v obálce poštou?

• 13.2.2015  21:43

Příšerně povrchní a prázdné. Nejde to vůbec do hloubky, žádná psychoanalýza postav, prostě nic. A erotické scény jsou spíše vtipné/směšné, než-li rajcovní. Rajcovní je akorát hlavní hrdinka, o které jsem určitě nepotřeboval vědět, že má na stehnech kadeře a mezi nohama bobříka odvahy. A dívím se, že Dornanovi nevypadly oči z důlku z neustálého poulení bulv ven. Jeden a ten stejný výraz v ksichtě celý film, oh my god. Film je stravitelný, ale jen tak tak. Už jsem to napsal a napíšu to zas, protože je to vystihující - povrchní a prázdné.

• 10.6.2014  18:34
    Šmejdi (2013)

Velmi lituju, že tam na férovku neukázali jejich ksichty. Za ty žaloby by to asi stálo.

• 8.4.2014  13:06

Jeden z nejkrásnějších filmů, co jsem kdy viděl.

• 1.1.2014  12:37
    Silvestr 99 (TV pořad) (1999)

Teď to opakovali na Telce a nebylo to úplně nevtipné, musím říct. Šílené je to playbackové hraní kapel, to nechápu, jak do toho nějaký slušný hudebník mohl vůbec jít. To je k zblití. Ale Novotný je dobrej.

• 28.12.2013  15:00

Nejlepší film, co jsem viděl za poslední dobu. Závěr mě více než šokoval. Mladý dr. Wilson je naprosto boží :)

• 19.10.2013  21:28

Líbí se mi to. Sice by mohlo být méně řečí jak od Polyho tak od jeho kolegyně Kostkové, ale strašně se mi líbí, s jakou energií a rychlostí dokázali jednotlivé chody uvařit (a s jakým glancem, zejména teda Poly!). Má to šmrnc a sem tam i vtip (senza narážky na doktorku Kateřinu). Navíc je vidět, že si dobré věci dokáže člověk uvařit i doma, když chce. (a ani to netrvá dlouho!)

• 11.10.2013  12:42
    Lenssen & spol. (TV seriál) (2003)

Dialogy jsou fakt masakr. Typická scéna je, když Tekin Kurtuluš drží v ruce velmi nenápadnou kameru a v podstatě říká podezřelému, že jde náhodou kolem, čímž křičí "já nejsem žádný detektiv!"

• 1.9.2013  10:33
    Slavné historky zbojnické (TV seriál) (1985)

Díl se Bartoškou coby Šobrim naprosto geniální. Ty další pro mě také hrály, ale už nesvítily. Vyzdvihnout lze ještě pochopitelně vyprávění Miloše Kopeckého či skvělé výkony Radoslava Brzobohatého (Babinský) či Ivana Vyskočila (Grasel). Naopak Pavel Zedníček či Miroslav Vladyka mi do role drsných zbojníků příliš nesedli.

• 21.8.2013  11:13
    Vladimír Mišík & Etc. (koncert) (2007)

Mišík skvělej, ale Radim Hladík přímo exkluzivní.

• 21.8.2013  11:10
    Vařte jako šéf! (TV pořad) (2013)

Vaření opět na úrovni, polopaticky vysvětlené, ale pořad celkově působí uměle, až to štípe. Herecké umění amatérů i Zdendy silně kulhá na obě nohy.

• 21.8.2013  11:08
    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)

Ať si s češtinou láme hlavu jak chce, je to sympaťák a umí vařit. Navíc jsem od něj prubnul několik receptů s těstovinami a dopadlo to dobře.

• 21.8.2013  11:06
    VyVolení (TV pořad) (2005)

Hodnocení patří první řadě.

• 18.8.2013  17:24
    Jsi chytřejší než páťák? (TV pořad) (2007)

"Cizí jazyk druhá třída: Které město se česky řekne Tesalonika?" a všechny děti správně odpoví, že Soluň. ... "Celé jméno amerického prezidenta" všechny děti vědí, že George Walker Bush..... no dělají si z nás prdel?

• 14.8.2013  11:22
    Všechnopárty (TV pořad) (2005)

V současné době (2013) má Karel Šíp mnohem lepší hosty, než má Jan Kraus ve své show. Hosti bývají zajímaví a ta show mě prostě jako celek baví.

• 14.8.2013  11:20
    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)

Oproti Uvolněte se, prosím šla kvalita hodně dolů. Nemůžu si pomoct, ale už to nemá tu sílu.

• 11.8.2013  11:32
    Zlatíčka (TV pořad) (1998)

Co děláte, mně to připadá jako fajn pořad...

• 10.3.2013  09:48
    Šéf na grilu (TV pořad) (2011)

Sice tomu tak nějak chybí šmrnc, ale užitečných kulinářských informací se člověk dozví až až. Mě to baví.

• 26.12.2012  15:41
    Šťastný smolař (TV film) (2012)

Nemám rád politické, zeměpisné a další rádoby vtipné hlášky v pohádkách.

• 12.12.2012  23:23

Neměl bych film srovnávat s Rokem ďábla. Ale... dělám to. A Rok ďábla je více pravděpodobnější i přes vybuchující lidi. Na druhou stranu má v sobě Mňága - Happy End něco, co vás jaksi upoutá do křesla mnohem spolehlivěji. Ta jedna hodina je napěchovaná k prasknutí hláškami, zvraty a dobrou muzikou. "V tý smlouvě s BGM byl dodatek, že můžou určovat, co budem jíst a pít. A tidleti se toho hned chytli a nutili nás k šíleným věcem. My zme třeba jedli jenom jabka."

• 11.12.2012  21:31

Do hlavní role, jak vidím v zajímavostech, byli zvažováni Trojan, Liška, Macháček, Langmajer.... to je jasný, že po přečtení scénáře to hodili do koše.

• 6.12.2012  21:43
    Karel Plíhal - V Telči (koncert) (2005)

Miluju ho :)

• 4.11.2012  16:37

Až na prsa hlavní představitelky teda nic moc... která asketa to natáčela?

• 11.9.2012  21:20
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Pořad mi vždy přišel bezvadný, ale první díl páté série mi připadá, jako by pořad změnil režiséra a tím šel dolů. Přijde mi, že se z toho vytratil vtip a hlavně tempo. Ten pořad sedí na prdeli, jak by pan Pohlreich řekl. Mimochodem - hudba v pořadu... to si dělají legraci asi. Na naprosto nedojemné části hodí dojemnou muziku a dělají z toho rodinný film? V těch dřívějších sériích bývala většinou svižná, zábavná a známá muzika. Tohle skládal někdo doma v garsonce... Ten nový díl na mě působil smutně, zatímco dříve tam režisér hledal hlavně pobavení a optimismus.

• 27.8.2012  21:51
    Základka (TV seriál) (2012)

Některé fóry mi přišly docela fajn, většina ale ne. Postavy se vůbec nechovají reálně a celé je to ťáplé na hlavu. Byl-li to záměr, tak se omlouvám.

• 25.8.2012  11:21
    Šejdrem (TV film) (2008)

Na vesnici to bývá ve skutečnosti o poznání horší.

• 19.8.2012  11:54

To je ze života.

• 19.8.2012  11:28
    Partička (TV pořad) (2011)

Polovina vtipných situací je založená na tom, že protagonisti nevědí, co mají dělat a říkat. Pořad na nic, ale je skvělé si půjčit ty hry, co tam hrajou, a zahrát si je ve vhodné příležitosti s kamarády. Je to mnohem větší sranda než se dívat na pány "herce". Kdo by řekl, že si snad protiřečím... zkuste si zahrát Člověče, napij se. Docela legrace. A teď si představte, že by se o tom točil pořad.

• 16.8.2012  12:37
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Jako malý jsem to měl moc rád.

<< předchozí 1 2 3