Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

Takový malinko trapnější seznámení s rozhádanou rodinkou, dojemné loučení se sympatickou dcerkou (bezkonkurenčně nejlepší herec filmu), co vypadá, že bude mít skoro hlavní roli, ale už se ve filmu prakticky neobjeví, střídá vynikající hudba a epický přelety nad stanicemi. Tuhle epičnost začátku filmu rozhodně nejde upřít. No, pak tu máme pár celkem nepovedených pokusů o vtipy, pár opravdu tragických hereckých výkonů jak z telenovely. No, snad nám Gerald nezačal blbnut s výběrem filmů a bude to jedinej přestřel. 2*

Velký dar (2017)

Skvělá rodinovka a Chris Evans je bůh. Ten člověk je tak neskutečně sympatickej.

Smrt ve tmě (2016)

Zajímavá zápletka a obrovský potenciál s hloupoučkým chováním většiny zúčastněných. Mohlo být přidáno víc hororových prvků. 3*

Valerian a město tisíce planet (2017)

Nebylo v mojich silách tohle dokoukat až do konce. Jako slabší komedie by to asi nebylo úplně špatný. Ale v popisu filmu ČSFD je akční, dobrodružný a sci-fi. Od každýho je tam něco, od všeho po slabu. Vlastně jsem tam nenašel nic, proč bych měl koukat až do konce. Za pár povedených vtipů a naprosto nesympatickou hlavní dvojici herců max 2*

Wind River (2017)

Mrzne z toho filmu až u mě doma. Moc dobře odvyprávěnej skutečnej příběh dalekého indiánského severu Ameriky. Určitě film hodnej pozornosti.

Život (2017)

Taková jednohubka, která ani nezklame, ani nenadchne. Herci si to slušně odkroutili, dostali pěkně na prdel a konec se celkem povedl. Dojmy ale vydrží pár dní a poté film zcela jistě upadne do zapomnění. 3*

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

To si takhle pitvám... Docela hodně děsivej film. Mrazení v zádech, zajímavě se teď bude usínat. Doporučuju pěkně v noci, nechat si jenom lampičku rozsvícenou kvůli atmošce a pak už jenom zírat na monitor. 4+ a jeden z těch rozhodně lepších hororů, co jsem viděl. Doporučuju všema deseti! Nakonec měnim hodnocení na 5* :)

Duch ve stroji (2017)

Druhý den ten film nezanechá prakticky nic, žádný nadšení, ani žádnou pachuť. Těžkej průměr. Povedený efekty, povedenej příběh, některý wow scény jsou tam taky, ale celý to nějak nefunguje. 3*

7 životů (2017)

Konečně po dlouhý době zajímavý scifi, co jsem zhltnul jako malinu. Má to nápad, provedení se vlastně taky povedlo a až na pár nelogických chování enemáků, co nabíhají jako lumíci proti sestřičkám se dá říct, že je to vlastně mooooc dobrý. Jo, určitě si to dejte. 4* a velkej plus k tomu ještě.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Opět povedený, opět zábavný, akce parádní. Elton navíc, vůbec nemusel být, nesedlo mi, za to snad i hvězda dolů. Jinak asi neni co vytknout.