klúčik

okres Žilina
železničiar

1 22 44 65 83 84 85 86 následující >>
    • 4.9.2005  19:03

Výborný film, ktorý patrí k základom českej kinematografie. Videl som ho mnohokráť a vždy som sa schuti zabavil. Hodnotím 85%.

• 25.8.2005  18:15

Film som videl po prvý krát v kine a bol to celkom zážitok. Sústavným hraním v televízii tento film akoby niečo strácal. Ale vždy sa dá pozrieť. ( nemusím klasické americké vychvalovanie) Hodnotím 60%.

• 25.8.2005  18:12

Na tento film som sa moc tešil. V Cineme som čítal každý mesiac ako sa natáča, čo ako???? Po zhliadnutí som nebol nadšený ale ani slkamaný. Je to podcivý film. Je to hold našim vojakom, ktorý bojovali za slobodu, ktorý keď prežili a vrátili sa tak vlasť sa im odvďačila tak ako keby boli kolaboranti. A ešte raz jeto dobrý film. 85%.

• 22.8.2005  14:14

Výborný detský muzikál. "Černá Kronika" pani Tichánková je výborná. Fantastické triky s trpaslíkmi na tú dobu ( neboli žiadne počítačové triky). Hodnotím 85%.

• 22.8.2005  14:10

Film, ktorý sa stal klasickým kriminálnym filmom. S. McQueen nesklamal, Fort Mustang nesklamal, jedna z najznámejších naháňačiek v uliciach San Franciska uchvátila divákov. V mnohých neskorších filmoch sa túto časť snažili napodobniť ( Skala). Dnešným pohľadom je to dosť priemerný film, ale na film sa musíme dívať očami divákov v roku 1968. Preto dávam 70%.

• 22.8.2005  14:00

Filmová klasika 60tych rokov minulého storočia. Keď som bol v puberte strašne veľa som o tomto filme počul. Vždy som túžil ho vidieť. Keď som ho uvidel po prvý krát bol som celkom rozčarovaný!! Ale keď som si ho pozrel druhý krát, tak už som si užil. Je to môj zamilovaný film, a to nielen preto že tam hrá J.Nicholson. Dávam 85%.

• 22.8.2005  13:58
    Armageddon (1998)

V prvom rade výborná hudba!!! V druhom rade len priemerný film. Dávam 50%.

• 22.8.2005  13:55

Mňa tento film moc neoslovil. Takýchto filmov je spústa. Nič mimoriadne, taký stred dávam 50%, a to len preto, že mám rád lietadlá.

• 22.8.2005  11:17

Pekná príroda a celkom slušná dávka napätia aj keď je jasné ako to skončí. Dobrá oddychovka dávam 65%.

• 22.8.2005  11:16

Film natočený rok po smrti komika komikov, je ukážkov kvalít tohto herca, ktorého omylostili len pred nedávnom z kolaboranstva. Za komunistov sa v televízi hrali jeho filmy, všetci ho uznávali ale nik ho neomilostil a neočistil. Bolo to tabu. Chvala bohu dnes je už tento komik z veľkým K očistený.

• 22.8.2005  11:12

Tento film som videl po prvý krát v roku 1978 v kine a bol som nadchnutý fantastickou atmosférou filmu. Bola to doba tzv. katastrofických filmov a tento určite patrí medzi tie najlepšie. Fantastický G.Hackman, ale mne sa moc páčil aj E. Borgnine. Moc dobré, dnes už klasické ....80%.

• 22.8.2005  11:11
    Mladé víno (1986)

Ja mám filmy režiséra V.Vorlíčka rád. Tento tretí diel tzv. vínarskej trilógie je poctivo urobený. Pamätám sa, že kino bolo plné a na narážkach tipu (transvestita - co, politiku do toho netahej) sa schuti zasmialo. Ja keď sa dívam na tento film v prvom rade vidím už chorého V.Menšíka a stále už len sediaceho F.Filipovského. Mňe sa moc páčil výkon J.Somra. No musím konštatovať , že je to len priemerná komédia - škoda. 65%.

• 22.8.2005  11:06

Jiří Menzl ma týmto filmom opäť nesklamal. Výborná atmosféra, fantastické herecké výkony ( Abrhám, Somr, Hanzlík,Adamíra). Dobrý film..80%.

• 22.8.2005  11:03

Jeden z klasických slovenských historických filmov. Výborné herecké výkony. Dokonca sa traduje, že hlavná predstavitelka pri záverečnej scéne ( horiace jazero) skoro zhorela. 80%.

• 15.8.2005  20:23
    Air America (1990)

Dobrodružný film o letcoch. Podla mňa iba priemerný film s dobrým hereckým obsadením. 60%.

• 15.8.2005  20:16
    Jako jed (1985)

Aj v 80tych rokoch sa točili lepšie filmy. Tento je celkom dobrý. 65%.

• 15.8.2005  20:14
    Philadelphia (1993)

Je jasné , že TOM Hanks je asi najlepší herec v období 90tych rokov. Natočil vela výborných filmov. V tomto podal opäť fantastický výkon. Je to smutný príbeh zomierajúceho mladého človeka. Pasáž, keď si púšťa svoju oblúbenú hudbu je moja zamilovaná. Najviac ma vždy dojme záver filmu, keď sa rodina díva na film z detstva. Moc dobrý film 85%.

1 22 44 65 83 84 85 86 následující >>