• Krátkometrážní

Džundži Itó: Japonské děsy (2023) (seriál)

Slabé 2*. Příběhy natáhnuté na celou epizodu ještě jdou a snaží se mít nějaký vývojový oblouk. Krátké příběhy, které tvoří půl epizody jsou strašně zkratkovité a překvapivě i často nudné s tou nejhorší schovanou úplně na konec.

Rozhodně nejsi zvaná na mou bat micvu! (2023)

Sandlerovo trapné rodinné video. Pro cílovou skupinu možná zábavné, pro mě jen fascinující pohled do života juniorských týnejdžerek. Jestli je to aspoň z půlky skutečný obraz dnešní omladiny, tak jakýkoliv bůh s námi. Jinak je to ale kvalitativně odpad, který nemá co nabídnout

Jurský svět: Nadvláda (2022)

Tímto filmem Asylum vstoupilo na pole vysokorozpočtových, celovečerních blockbusterů

Minions & More 1 (2022)

Trochu nevyvážené. Scénky s Mimoněma super, zbytek průměrné a horší.

Nedokonalí (2022) (seriál)

1.5*. Poslední díl to tahá hodně dolů. Je to nevěrohodné, dýchá to laciností, všichni všechno zvládnou přes noc a některé 'twisty' nedávají uplně smysl. Jelikož jsem to dokoukal a úplně mě to nesralo, zaokrouhluju nahoru. Nicméně Umbrella Academy je neporovnatelně lepší pokoukání.

Pouliční strava - USA (2022) (série)

Spousta 'vaty' a životních příběhů odsouvají veškeré jídlo na druhou kolej, což mi příjde v pořadu o jídle trochu problém...

Ruská panenka - Série 2 (2022) (série)

Tohle se moc nepovedlo. Sebestředná slátanina, která nedáva smysl, ale hlavně oproti první sérii ani nic nenabízí. Koncept cestování časem není pojat špatně, ale bohužel to funguje tak, aby se to hodilo tvůrcům. Není to konzistentní a není jasné, jak to funguje. Nejhorší na tom je, že postavy vlastně nic nevyřeší, nikam se neposunou ani nevyvinou. Po skončení má člověk pocit, že promrhal 3 a půl hodiny, které neposkytly nic krom Natashi Lyonne, která musí být v každé scéně 'super cool a super funny'...

Zámek a klíč - Série 3 (2022) (série)

První 3 epizody nuda, 4. a 5. se mi líbily a pak to sklouzlo opĕt do šedi. Vypadá to, že další série už nebude. A to je po shlédnutí té třetí nejlepší na tom všem. 2,5*

Parametric (2021)

Amarouny v 21. století