Stmívání (2008)

Film pro teenagerky o americké představě dokonalé romance by se povedl, pokud: 1. by scénář a režie fungovali alespoň na úrovni amerického průměru-B filmů, bohužel spojení ženy filmařky pro ženy divačky nefunguje z důvodu trojnásobně zvýšené hladiny estrogenu ve filmu 2.by se odstranily všechny nelogičnosti v jednání postav-což je ale dost zásadní, protože z nelogičností je film v podstatě poslepován celý.Takže když odečteme tyto položky, zbyde nám nádherná atmosféra, vynikající kamera/i když těsně se blíží k hranici kýče/, několik vydařených scén-např.: baseball za bouřky a slušná hudba. 40% -dvě hvězdy patří napůl kameramanovi, napůl střihačovi

Paranormal Activity (2007)

Marketingový tah skvělý, nápad hororu reálnou kamerou styl blair witch taky dobrý, noční lekačky fungují dobře. Výborná práce s tajemnem, všechny noční pasáže jsou dobře předpřipravené /deními částmi/ a vesměs fungují. velice však na působivosti ubírá nelogičnost jednání postav -hlavně v krizových situacích a převážně nepřesvědčivé herecké výkony-na druhou stranu hrát, že nic nehraju je pro herce těžký oříšek, ale bohužel..stačilo málo k dokonalosti. tedy 100% -30%za špatné herectví a scénář

Juno (2007)

vau! síla! zvláštně mrazivý pocit během celýho filmu..

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Chudák kameraman, kterej se zbytečně snažil a tomuhle propadáku udělal slušný záběry..hvězda patří jemu. Spousta, spousta filmařskejch chyb. Od začátku do konce.

Uvnitř tančím (2004)

Nadšení! Pro mě jednoznačně nejlepší film s tematikou hendicapovaných vůbec. Příjemně mě překvapila odlehčenost dojemných či osudových scén, která ztmeluje celý film a dává tak vyniknout podstatným myšlenkám. Každá scéna tady má své opodstatněné místo. Skvělá práce s náznaky, nic není doslovné nebo přehnané. Velice milé, inteligentní, zábavné a inspirativní. Výborně odvedená práce po všech stránkách-takhle by podle mě měl vypadat kvalitní film. Díky za něj.

Gummo (1997)

zajímavý téma "american rednecks" a postižení, okraj společnosti na americkým maloměstě, ovšem zpracování stylem homevideo/dokument mi nesedí. film sem nedokoukal, nebavilo mě to, špatně sestříhaný, koncept působí nahodile, moc syrový, suchý . nejvýstižnější označení je -nedramatický-

Casino (1995)

originální pojetí, reálné vyznění scén, vynikající herecké výkony, výborná režie, příběh za 1

Nezvratný osud 4 (2009)

Film sám o sobě slabota, ale 3D efekty rapidně zvyšují pozornost i napětí, takže ve výsledku je celkový dojem podstatně lepší.

Velká ryba (2003)

Milé, promyšlené, pozitivní i dojemné, výborně provedené. 90%

Past (1996)

Asi hodně levnej film, bohužel to je vidět. Moc ateliéru. Herecký výkony průměr, Joe Pantoliano asi nejlepší. Rozhodně sem ale čekal od bratrů Wachovských víc. Tohle Matrixu nesahá ani po kotníky.