Aenigma (1987)

Silná inspirace Dotekem medůzy se nezapře. Fulci bravůrně stupňuje atmosféru až do hutného závěru. A přiznám se, nebýt této "v zádech pěkně mrazící" poslední třetiny filmu, hodnocení by bylo o hvězdičku ubranější.

Afgánský zlom (1990)

Syrová válečná podívaná prostá jakýchkoliv příkras a zároveň jedna z mála možností nahlédnutí do pekla "ruského Vietnamu".

Ajťáci (2006) (seriál)

Po zkouknutí všech 3 dosavadních sérií nemůžu nepřidat i tu pátou hvězdu! That´s brilliant ;-)

Akce (1987)

Tento film má nejvíc akce v samotném názvu...

Americký cyborg (1993)

V Tel Avivu natočené nenáročné zábavné béčko vezoucí se na vlně "cyborg filmů" začátku devadesátých let. Hlavní dějová linka (cesta Mary, "jediného zdroje zárodečného vajíčka", s jejím "jediným žijícím plodem na neplodné planetě" k moři) by se dala brát jako nízkorozpočtová předchůdkyně Potomků lidí ;-)

Antikrist (2009)

Vycizelované snové sekvence mi reflexivně připomněly tvorbu Gregoryho Crewdsona...ano Larsi, tohle se ti opravdu povedlo!

Arachnid (2001)

Zábavné nenáročné béčko s "prima triky". Co může člověk čekat více od filmu s pavoukem v džungli? Jen tu kategorii snímku bych přepsal z hororu na komedii ;-)

Audience (1990) (divadelní záznam)

"To jste celý vy! Páni inteligenti! Jenže vy si to můžete dovolit, protože vy jste nahoře, i když jste dole! Ty se vrátíš mezi ty svý herečky a budeš se vychloubat, jak si chválil, jak si válel, koulel s cikánama sudy ve sklepě, budeš hrdina a co já?"