Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Horor
  • Krimi
  • Dokumentární

Poslední recenze (53)

plakát

Pomsta mravenců (2008) (TV film) 

Díky tomuto snímku jsem s údivem zjistil, že o mravencích toho moc nevím. Tak třeba dokáží běhat rychle jako člověk. Umí se zformovat do "molekulárních struktur". Když na to přijde, shluknou se do obrovského chapadla. Pískají. Ovládají binární kód. Ke komunikaci využívají elektřinu a díky tomu mohou odpovídat ano/ne.... Ale vrchol tohoto dokumentu byl, když mravenci POZVALI (skutečně - udělali totiž formaci pozvání!!!!) hrdiny k sobě domů, kde ze sebe sestrojili regulérní počítač a pomocí dalších dechberoucích formací vyjádřili, že chtějí ten ostrov pro sebe a rovnou si vzali i rukojmí... Vyvinuli totiž "hmyzoidní zpracování dat" a chtějí s námi komunikovat. Tak to je naprostá bomba!!! A když velitel bouchne do stolu: " S žádnými mravenci vyjednávat nebudeme!!!" bylo mi to líto. Docela bych se na takové vyjednávání mrknul... Bohužel se nic z toho českým mravencům stát nemůže, protože nemají "v nervovém systému cizí substanci". No to se mi ale vážně ulevilo. Ať si mě klidně přidají na FB do přátel rád jim občas něco laiknu, ale představa, že v lese potkám 10 metrové chapadlo z "až 500 000 000 mravenců" je příšerná. Jako tenhle film.

plakát

Zítra se bude tančit všude (1952) 

Já chci být taky komsomol a budovat vlast. V potu tváře mávat světlým zítřkům a nosit rudý prapor. Chci být taky v SČM, SSM, ASUT. A především tančit lidové tance. Hlavně ten vrták. Vždyť je taková nádhera. Ty naše písně lidové. Chci jet taky do těch hor dívat se na to, jak dědoušek s babičkou tančijou té tance a všechny si je zapisovat. Poslouchat dcérečku od kózé jak zpívá Hojaja. Hrdě vzdorovat nájezdu západních imperialistů. Družit se se soukmenovci socialistických republik a všech ras pod vlajkou našeho velkého bratra a ochranitele Sovětského svazu. Já to chci. A to vše nejlépe se soudružkou Pelikánovou. Ufff. Tak tohle je čiré zlo ve své krystalické podobě. Hrubozrná jízda zpět. Co scéna - to poklad. Co věta - to perla. Fantastický zatmívačky - takový jsem ještě neviděl. Tenhle film musí být v Guinnessove knize rekordů za film s největším počtem úsměvů za minutu. Nejlepší komedie. A Na brigádě dostalo nový rozměr.

plakát

Rambo: Poslední krev (2019) 

Kdepak Jeník Rambů - to je kult kultů. A jemu jedinému odpustím otázky: Proč jsem neochránil svoje chlapy a Proč ne raději já??? Takové provařené otázky může cedit svým nakřáplým basem jen tenhle mazlík DžejÁr. Nikdo asi nečeká, že bude Rambič doma žehlit, tančit s dětmi v parku Kolo kolo mlýnský, navlíkat svetřík čivavě, tančit polku na plese či snad zpívat v gerontoboybandu. My všichni hrozně potřebujeme, aby se Jeník naštval a byl zlej... Aby zase nabrousil svou rybičku a vydal se na svou krvavou pouť. Tentokrát si mexikánckej kartel smlsne na jeho neteři. Jeník pak klukům připraví moc hezké přivítání jako od Kevina Mekkanystra. Jen škoda, že ta poslední třetina utekla tak rychle... Ale svou poslední misi Rambič splnil. A teď už může se štěkátkem do parku.

Poslední hodnocení (4 474)

Zhoubné zlo (2021)

14.09.2021

Captifs (2010)

07.09.2021

Alois Nebel (2011)

03.09.2021

Kouzelník Žito (2018) (TV film)

01.09.2021

Tenkrát v Mexiku (2003)

31.08.2021

Oko bez tváře (2021)

31.08.2021

Hrdinové (2010)

31.08.2021

Papírová města (2015)

31.08.2021

Potvora (2017)

30.08.2021

Reklama

Ovládací panel
1 bod

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama