JackieD

Jackie Daniels

okres Praha

• 1.4.2012  12:34
    Last Night (2010)

Tohle nejspíš ocení více ti, kterým to připomínalo aspoň částečnou autobiografii. Ano, asi to tak má být...

• 12.3.2012  01:38
    Sexy čarodějky (2001)

Nemusím mít péro za kloboukem a poznám, že větší zeblitina snad ani vytvořit nešla. V hodinách v kterých se to vysílá si opravdu raději pusťte Horsta Fuchse. To už i UFOPORNO vás dostane víc.

• 4.3.2012  15:05

Nejlepší film Kate Winslet a zasloužený Oscar

• 29.9.2011  11:27

Ta snaha rozhodně marná nebyla a nebýt jeho řečnických schopností jak manipulovat s publikem, asi by ty procenta nakonec byly jednoznačnější. Každopádně jako dokument mě to dost zaujalo, pár věcí tam být nemuselo, dost věcí mí tam chybělo. Každopádně nebudu hodnotit jeho idey, na to si každý musí udělat názor sám...

• 28.9.2011  21:11
    Kdo přežije (TV pořad) (2000)

Jako malá jsem to hltala. A to mi přitom všechny ty hry a myšlenkové pochody soutěžících dochází až teď. Jedna věc je jak je to natočené, jak je to připravené, jaké tam jsou soutěže a veškerý obal i obsah co to má mít. Ale druhá věc, která se nedala naplánovat je chování těch lidí v extrémních podmínkách, kteří se snaží přežít a přitom vyjít ze všeho s čistým štítem, hrát co nejšpinavější hru a přitom si hrát na ty nejdokonalejší. Sobeckost, podlost, neohleduplnost, sebestřednost.. všeho tam je dost. A je to tam potřeba. A to, že mě to někdy i díky těm lidem dokáže naštvat je jen důkaz, že to něco do sebe má. Momentálně na to koukám znovu, tak ještě časem možná jednu * přidám.

• 14.9.2011  20:12
    Lůno (2010)

Zvláštně zvláštní. Námět byl skvělý, ale dal se zpracovat o dost lépe. Na druhou stranu výběr prostředí se naprosto vyvedl. Co mě dost zklamalo byla hudba a způsob jakým film končil, což je pro mě trochu nepochopitelné. Ale jinak moc fajn, zase něco nového

• 13.9.2011  21:03
    Nula (2010)

Jeden z nejlepších krátkometrážáků co jsem kdy viděla. Nemám ráda happyendy, ale tady mi ani nevadil. Předvídatelný děj mi nevadil taky, prostě to mělo myšlenku, animace je originální a dobře provedená, dojemnost přiměřená - prostě super.

• 10.9.2011  15:12
    Geriho hra (1997)

Pixar nezklamal. Udělat ze čtyř minut Oscara je umění. Dokonalost!

• 30.8.2011  21:50

A mně se ta animace i poita líbí. A první "setkání" s někým, koho se válka ani nedotkla...

• 30.8.2011  16:03

Tohle opravdu nebyl můj šálek kávy. Steve Martin zrovna není můj oblíbenec a Meryl byla přehnaně "Streepová".

• 27.8.2011  15:46
    Gerry (2002)

Tohle je přesně ten typ filmu, který bude polovina milovat a polovina nenávidět. Na jednu stranu hrozná nuda, dlouhé stopáže, neoriginální improvizace, krajina, která nenadchne a neurazí. Na druhou stranu (tak jak se autor snažil říci), není to jen o hledání ztracené cesty. Plus výborná kamera, nepřekonatelná hudba, dva kreativní Páni a krásy národních parků. Gus Van Sant není tradicionalista a vybočuje jak nejlépe to jde. Ale kdo říká, že je špatné jít proti proudu?

• 24.8.2011  13:07
    And Then Came Lola (2009)

Za pomocí rychloposuvu jsem ze 71 minut udělala asi 8 a i to bylo na mě moc. Lola běžěla a běžěla a doufejme, že neběží dodnes...

• 23.8.2011  23:23
    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998)

Tohle mě donutilo ráno vstávat dřív. A věřte, že za 13 let ve škole se to ničemu nepodařilo. Skvělý humor, občas dost brutální. Každý to tu srovnává s T&J, jasně, hlavní pointa je stejná, ale tohle je přeci jen originálně vymyšlené a u T&J jsem se tak nepobavila (i když by pro mě souboj s Oggym v hodnocení vyhrál).

• 23.8.2011  23:10
    Mrňousci (TV seriál) (2006)

Geniální! Jedno z mých oblíbených: http://www.youtube.com/watch?v=sWukBzB6RAs

• 23.8.2011  22:54
    Takešiho hrad (TV pořad) (1986)

Jako malá jsem to sledovala na DSF pravidelně a dá se říct, že jsem na tom vyrostla. A možná to i bez těch českých komentářů bylo lepší. Sledovat ty natěšené japonky v šusťákovkách s zdviženými rukami v pěst, s usměvem od ucha k uchu připravené ke koupeli v bahně dovezeného z farmy až z jižního Japonska - mě to prostě baví) takže? Sayonara (さようなら)

• 23.8.2011  22:41

Tenhle druh filmů opravdu můžu. Úžasná hudba a Audrey v hlavní roli naprosto dokonalá. Už jen kvůli ní a Jamelovi hodnotím jak hodnotím. O scénáři nemluvě. A začínám uvažovat, že si na zahrádku taky pořídím trpaslíka..

• 23.8.2011  22:36
    To nevymyslíš! (TV seriál) (2005)

Klasická Nova a její hvězdné obsazení. A hlavně opravdová komedie..

• 23.8.2011  15:07

Zklamání. Takovéhle téma se dalo zpracovat stokrát líp. Po slibném začátku už nepřišlo nic. Škoda

• 14.8.2011  19:33

Westerny jsou prostě něco pro mě. Akorát občas moc řečí, což se tam nehodilo. Jinak super !

• 12.8.2011  17:24
    Sugar Rush (TV seriál) (2005)

Když se nedostanete přes nesympatičnost hlavní hrdinky, tak je to pak složité hodnotit jinak. První díly byly utrpení, ale abych to mohla hodnotit objektivně, vydržela jsem. Nakonec se z toho vyvrbila průměrnost, občas to bylo i "fajn". (Poslední tři díly byly přebytečné).

• 11.8.2011  17:57
    Auta 2 (2011)

Už taková ta zajetá nálepka "dvojek" se opět potvrdila. S jedničkou se to nedá srovnat a ani ve 3D to na půvabu nepřidalo, spíše naopak - zbytečné. Půlku filmu jsem přemýšlela, jestli ty děti co sedí přede mnou stačí stíhat i pointu nebo si jen prohlíží mihotající se obrázky. Tohle nebude akční snímek roku...

• 9.8.2011  00:39

+ za hudbu (Nina Simone, Sam Phillips) a za krásnou Liv, - za prakticky nulový a předvídatelný děj ale jako oddychovka - proč ne Mimochodem, za pizza vypadala na italské poměry dost zvláštně...

• 8.8.2011  22:08
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Fajn, tak jsem na něm vyrostla a můj názor bude zaujatý. Ale co. Seriál nezkažený realitou, se skvělým obsazením a plný humoru a sarkasmu, který jako velký kritik dokážu ocenit. Jsou ale i postavy, co mi tam neseděly. Ale co - life is short, talk fast.

• 8.8.2011  21:54

Čekala jsem kdy se z tohodle "hororu" vyklube komedie typu Scary Movie. Občas jsem se i smála, ale rozhodně to nebyla radost nad výběrem filmu. Už nikdy víc.

• 8.8.2011  21:48
    Mimzy (2007)

Na konci filmu jsem vlastně přemýšlela, jaká byla pointa a jestli už to začalo.

• 8.8.2011  21:40
    Moulin Rouge (2001)

Nejlepší muzkál a perfektní výběr ústřední dvojice. Nezapomenutelný Ewanův hlas a poslední scéna na Come What May. Na to, že nejsem ten typ, co se dívá na filmy několikrát - tohle jsem neviděla poprvé ani naposledy.