Hovado

okres Trutnov
Sociální pracovník

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 16.7.2018  10:06

Naprosto skvělá sezóna, která měla několik zajímavých osobností a hráčů. Alele na konci před finále tvrdě narazila, když produkce dělala všechno možné, aby zvítězila jedna konkrétní osoba. To opravdu zkazilo hodně dojem z jinak dobré řady. Na konci mě to fakt znechutilo.

• 16.7.2018  10:00

O víkendu jsem tenhle dokument viděl na Artu, a ač to bylo hluboko v letní noci, tak jsem dokoukal do konce. Zpěvačku znám jen okrajem. Ale tohle byl krásný dokument, který měl sílu a ZAZ vykreslil ve velmi pěkném světle. Ohromný náboj dokumentu dodaly titulky k písním. Francouzsky neumím a vůbec poprvé jsem tak proniknul do textu. Neskuteně krásné věci má ZAZ na svém štítě. Moc hezký, milý a jemný dokument o křehké zpěvačce, která má ale svou hlavu v dobrém slova smyslu.

• 16.7.2018  09:56
    Mrakodrap (2018)

Dwayne už je regulérní pračka na prachy a Mrakodrap je jen tuctová letní vychytávka pro kina, kde se snad budou sypat dolary horem dolem... Není to úplně špatný film, ale v žádném případě to není zázrak... Do doby, než se Dwayne začne snažit do mrakodrapu dostat, tak je to překvapivě svěží a syrová podívaná, která měla našlápnutu. Ovšem od Dwaynova snažení se dostat dovnitř film jde dolů a dolů. Mraky klišé, mraky, kravin, mraky předvídatelných věcí. Tyhle katastrofické filmy frčely tak před 20 lety. Dneska při vysokých nárocích diváka, to nejde ustát. Bohužel...

• 9.4.2018  09:27

Zatím nejnudnější pohádka roku. Nudné, pomalé a ten drobek opravdu několika málo vtípků (spočítalo by se to na prstech jedné ruky) vážně nestačí na lepší hodnocení. Děti se nudily, dospělí se nudili, kino tiché a ani hláska. Nejlepší byl hlavní padouch. Za něj jedna hvězda. Jinak slabota.

• 19.2.2018  22:11
    Pračlověk (2018)

Miluju Parkovi filmy, seriály i skeče. Zcela obdivuju celkovou pracnost u této animace a modelace. Na Slepičí úlet koukáme s neteří snad každý měsíc... Ale Pračlověk se dle mého nepovedl... Tvůrcům se vůbec nepovedlo vytěžit maximum vtípků z doby kamenné. To už Doba ledová měla více vtipu. Tady jsou vtipy velmi pomalé, pomalu polopaticky podávané. Chybí hudba, podkres, něco charakteristického. Na můj vkus se tam i strašně moc mluvilo a filozofovalo a někdy se teze za sebou zbytečně opakovali. Někdy to vypadá jako moc velký bizár i na Parka. Šílený kačer nebo město bronzové vypadající jako Mordor? No nevím, jsem velice zklamaný. Možná až to uvidím v originále tak nějaké hvězdy přihodím, protože se nejspíš mrtě kouzla ztratilo v dabingu, ale i tak tam bylo i v tak krátké stopáži mrtě hlušiny. Byl jsem v kině na dětské neděli a tolik znuděných dětí a rodičů jsem dlouho neviděl. Smíchu bylo minimum. Vše zahraňoval jen kanec a to bohužel samo o sobě nestačí. A přitom si tak pěkně hráli se stereotypy fotbalu. Tady u dabingu mě mrzí, že na komentátory neobsadili třeba někoho z ČT, Bosák atd... Mělo by to efekt i trademark... Škoda, Pračlověk je velké zklamání, minimálně pro mě... Ta hvězda je za tu obrovskou dřinu při výrobě filmu, zbytek velké zklamání.

• 9.5.2017  10:02
    Ochránci (2017)

Tak špatný, jak tu někteří píšou to rozhodně není. Tak dobrý, jak tu zase také někteří obhajují, to také není. Obrovská nevýhoda Ochránců je to, že jsou po Marvelu prostě druzí a divák (který má rád tento žánr) se tak prostě nemůže ubránit srovnání se slavnějším americkým komiksovým vesmírem. Filmu svědčí sympatický stopáž, která je tak akorát. Začátek je svižný, hudba možná někdy až zbytečně dramatická. Hrdinové se superschonostma také nejsou k zahození, jen se prostě zase člověk neubrání srovnání. Medvěd jde ruku v ruce se všema problémama s Hulkem (od transformace až po lásku), Ksenia je taková Rogue, Chán je jak Černá vdova s pindíkem a Kamenovládce je jako směska několika postav. Prostě originalita ve filmu vůbec není. Příběh je taky hodne jalovej a postupně nudila repetice scén se stejnou šablonou, bez zvratu, bez posunu, bez emocí. Někdo tu i psal, že efekty stály za nic. To dle mého není pravda. Digitálu tu bylo hodně, ale bylo to to dobré, žádné nazdárkové. Celkově by se mělo na film nahlížet jako na akční nelejvárnu bez mozku, u které můžete v klidu vypnout a jen se kochat filmovou, akční či scifi fantasy blbinou, která možná v Rusku uspěla, ale celosvětově bude jen kopie Avangers... Ale i přes to všechno je film snesitelný a koukatelný, záleží jen na tom, jakou optiku nasadíte. Pokud chcete kritizovat, můžete to sepsout od první minuty. Pokud se od všeho odpoutáte, tak zjistíte, že je to v pohodě.

• 29.4.2017  22:06

Mám Hřebejka i Jarchovského rád, ale tohle byl krutě nevyužitý potenciál. Tak silná látka a tolik chladné emoce, téměř nijaké (až na malinké výjimky)... Málo vyhrocené scény, mohlo se víc tlačit na pilu a city... Mohlo to být drama téměř epických rozměrů, ale kde ten film chtěl stát? Chtěl být drama, komedie či jiné Pelíšky? No, byl jsem vcelku zklamaný, čekal jsem mnohem více. A to mnohem více... Škoda...

• 21.12.2016  09:21

Myslím si, že Poiré promarnil velkou příležitost, aby se navrátil ke kvalitám prvního a druhého dílu. Ač tomu ve filmu mnoho nasvědčovala a začíná tam, kde dvojka končí, tak se vše povedlo jen tak polovičatě. Nápadů bylo habaděj, ale mnoho věcí mi přišlo ve filmu nedotažených či méně bláznivých, než by se očekávalo a dalo realizovat. A tak trojka se stává nejsilnější tehdy, když je na plátně Clavier a Reno, dle mého se dalo prostě z filmu vytřískat mnohem víc. Jen doufám, že další díl už nebude, protože si nějak neumím tuto sebranku představit, jak vtipkují v nacisty okupované Francii. Komediální lehkost jako třeba Halo Halo konec rozhodně neměl.

• 16.12.2016  07:52

A co by někteří SW fans ještě chtěli? První film, který se odklání od původních trilogií. Ale on se neodklání, on je doplňuje a rozšiřuje, a to naprosto skvělým způsobem. Tolik odkazů, tolik vypiplanosti. Gareth Edwards odvedl skvělou práci. Měl de facto volnou ruku ve svých postavách. Měl sice konečné mantinely, ale nebyl svázán uniformostí postav z trilogií. Byla to skvělá sonda k Povstalcům. Za co ale film zaslouží asi největší pochvalu, tak to jsou akční scény a bitvy. A tady se rozhodně nebojím říct, že co se týká akčnosti, tak Rogue One strčilo do kapsy celou Abramsovu VII. Akční scény a bitvy byly perfektní a patří k tomu nejlepšímu, co jsme celkově ve SW světě zatím mohli na plátně vidět. Rogue je skvělý SW film, který krásně rozšiřuje a doplňuje náš tak oblíbený svět a osobně jsem vděčný, že se roztáčí kolotoč právě kolem filmů odkloněných od hlavních trilogií. Rogue One rozhodně neudělalo ostudu a Star Wars Story nastavilo na začátek laťku vysoko. Myslím si, že kdo má rád Star Wars, tak film se mu bude určitě líbit.

• 22.11.2016  07:51

Viděno v předpremiéře v Hradci Králové. Obávám se, že se tady zase vyrojí mraky škarohlídů, kteří budou do Anděla páně 2 nekřesťansky šít. Sice téměř vždy pokračování stojí za starou bačkoru, ale u Anděla se povedlo všechno do puntíků. Film má krásnou pohádkovou atmosféru, je zasazený do krásného krumlovského prostředí, herci nepřehrávají, příběh má hlavu a patu, celý film má skvělý švih a je prošpikovaný vtipem a narážkami na mnoho odkazů. Já jsem z filmu hodně nadšený. Strachovi se povedlo natočit zase skvělou českou pohádku, která má na to, aby se i s druhým dílem stala kultovním filmem. Prostě vládne naprostá spokojenost a můžu pohádku doporučit naprosto všem. V mých očích překonala první díl. Myslím si, že ve filmu vše dokonale sedlo. Od vynikající ústřední dvojice, přes řadu hvězd, až k pozemšťanům s jejich strastmi. Kéž by se točilo více podobných pohádek.

• 19.11.2016  22:29

Svět Harryho Pottera mám nad míru rád a na Zvířata jsem se moc těšil. Hodnotím po prvním shlédnutí v kině. A ač jsem nadšený, že se v tomto kouzelnickém světě pokračuje, tak mám po první projekci smíšené pocity. Osobně jsem čekal mnohem více. Chápu, že to působí jako rozjezd pro velké věci pozdější, ale prostě dla se z toho vymlátit dle mého víc fantaskních a kouzelnických věcí. Zákeřně nevyužitý mi přišel americký svět kouzelníků, kde se mohlo odhalit mnohem více nuancí tohoto světa za oceánem. Dále si myslím, že se mohlo mnohem lépe pracovat s Mlokem a jeho cestou za koupí kouzelnických tvorů. Protože film byl absolutně nejsilnější v momentech, kdy se dotýkal kouzelného světa. Viz seznámení v bytě a pečení štrůdlu, chytání kouzelnických zvířat a hůlkové souboje. Film byl v těchto chvílích absolutně nejsilnější a hříšně mraky věcí nevyužil. Colin Farrell mi přišel extrémně utopený a Grimdewaldova linka mi přišla hodně zbytečně roubovaná, aby se prostě vědělo, o čem další filmy budou. Prostě dle mého je škoda, že se snažili do filmu nacpat moc linek, které rozehrávají věci budoucí, místo toho aby se snažili smysluplně pracovat s Mlokem a Amerikou. Grimdewald mohl být jen jako třešnička. Osobně by se mi líbil na režisérské židly už někdo jiný než Yates. Dal potterovským filmům výbornou tvář, ale Zvířata už nejsou Potter. Náhled jiného režiséra by dle mého neuškodil. Jako dobrý, nevidím to rozhodně pesimisticky, v kině jsem byl spokojený, ale... Rozhodně to nevidím jako jen ždímačku peněz. Ale slušelo by sérii, kdyby se do toho tvůrci více opřeli, nebáli se a vzali to více za koule. Ale jinak dobrý, půjdu an to ještě jednou. :-)

• 12.8.2016  07:43

Dost kroutím hlavou nad tím, jak někteří zdejší hodnotitelé komentují tento film slovy "málo pro dospělé", "moc pro děti" atd... Vždyť je to film pro děti, ne pro intelektuální orgie dospělých či přísedících rodičů. Já jsem se na animák vydal po dlouhé době do kina a musím říct, že jsem se bavil. Výborná animace, perfektní dabing (pro mě nejlepší Dejdar a Vydra, trochu zklamaný jsem byl z dabingu hlavní kočky, tam mi hlas moc neseděl) a příběh typický pro dětskou taškařici. Fakt netuším, co bylo od filmu čekáno, epické psí drama s psychologickým rozborem nekonečné samoty domácího mazlíčka, když je páníček v práci? Ne, prostě klasika, dobro versus zlo a láska... Tak prozaické a tak jednoduché. Kdo se nad to nedokáže povznést, tak nechápu proč chodí na animáky. Co se ale Mazlíčkům musí určitě vytknout, že mohli být o dost vtipnější a ten prostor a potenciál si více pohrát s páničky neviděnou domácí kulisou alá co dělají hračky, když je nevidíme se nekonal v tak očekáváné míře. Bohužel je pravda, že drtivou většinu si tvůrci vystříleli v traileru a ve filmu je toho následně poskrovnu. Ze života mazlíčků tam toho mohlo být zkrátka mnohem víc a zdaleka vás nepobaví celou dobu celý zvířecí ansábl, někteří chlupáči poté omrzí. Další zklamání byla hudba, čekal bych trochu barvitější podkres od Alexe Desplata. A asi poslední, co mi možná vadilo, že na to, že je to dětský film, tak se tam až moc pracuje s tématem násilí a smrt, jakože vyloženě zvířátka říkají, že jdou vraždit a zlikvidovat lidi. Ale i přes tyhle neduhy se u filmu pobavíte a oddechnete. Stačí vypnout a nepřemýšlet nad každým detailem a mít na paměti, že je to film primárně pro děti.

• 31.3.2016  07:35

Dlouho jsem s hodnocením váhal. Bezprostředně po skončení filmu v kině jsem byl naštvaný. Při vstupu do kina jsem očekával, že dostanu klasický horor, lekačky, krev, strach a dejme tomu nějaký šokantní zážitek a minimálně další důvod, proč se bát do lesa. Ovšem nic z toho, z těch klasických hororových berliček, nečekejte. Ten pravý zážitek z filmu, pokud jste schopni filmově přemýšlet, se dostaví až po vychladnutí. Film ukrývá několik výrazově a atmosféricky zajímavých scén, kde se čeká děsivá gradace šponovaná tísnivou a pod kůži ryjící smyčcovou hudbou, ale režisér to dávkuje vyloženě po troškách a když už si myslíte, že šlápne do pedálu, tak to utne. Celkově si myslím, že z potenciálu lesa a čarodějnictví mohli tvůrci vytěžit mnohem více a mohlo to stále zůstat i v tomto balení. Herecky je film na velmi dobré úrovni. Otec, s hlubokým hlasem jako sám les, je ve staroangličtině výtečný. Děti jsou herecky snad nejsnesitelnější za hodně filmů zpět. Nepamatuju, kdy by mi děti ve filmu takhle nelezly na nervy. Matka a dcera, geniální generační a náboženský střet. Náboženství je vůbec další složka filmu, která někomu jen tak nesedne. Plno náboženských promluv je občas dlouhých, ale v konečném kontextu dává všechno smysl. Ale v čem je dle mého film tak silný? Zaprvé ve vizuálu. Atmosféra Nové Anglie v 17.století je výtečně vyobrazená. Zadruhé, film geniálně ukazuje, v jakém dogmatu žili tito lidé, jak strašný život v zásadě byl a hlavně jak byl obklopený neustálým strachem, až děsivou spiritualitou, která ovlivňovala jejich každodenní život. Zatřetí, film je strhující ve své kontinuitě. Na první pohled se to bude zdát jako nudná fraška, ale po zamyšlení a zhodnocení s odstupem času musíte uznat, že to všechno mělo logiku a řád a ke konci to do sebe všechno krásně zapadalo. Výborný film, který je ale zapotřebí si nechat uležet. Já ho docenil až po nějaké době.

• 21.12.2015  08:34

Za posledních několik let mě nezasáhlo takové očekávání z filmu. Podobně jsem se snad těšil na Pána prstenů, ale to až po Společenstvu. Síla se probouzí startuje novou trilogii a já se na nejnovější epizodu těšil jak malý kluk a to je mi 26 let. Pobláznil jsem celou rodinu, od 8 leté neteře až po 62letého otce. Denně jsem koukal na ofiko trailer, lístky měl doma téměř dva měsíce předem a nedočkavost rostla den za dnem. Do multikina jsem vyrazil s bandou přátel na stejné vlně. Z kina jsme odcházeli všichni maximálně spokojení. S kultem jako je Star Wars se vždy táhne veliké očekávání a nikdy se nenaplní a uspokojí všichni fanoušci. Ano, samozřejmě, Síla se probouzí je v mnoha věcech průstřelná a v jistých příběhových ohledech mohla být lepší a propracovanější. Ale film jako celek působí hodně pospolitě a tvrdě v základech postavený, má vynikající tempo, efekty, gradaci, jen ta hudba se mu zdála kapku filmově hluchá. JJ se sáze úplně oddal a věnoval jí mnoho času. Vytvořil skvělý film, za mě naplnil veškeré očekávání a já jsem z filmu nadšený a považuji ho za jeden z nejlepších z celé ságy. Velkým plusem filmu také je, že to není komplet před zeleným plátnem. Návrat ke klasice je v dnešním světě efektů naprostá senzace a vizuálně je to dokonalé. Nenechte se ovlivnit žádnými komentáři a recenzenty... Běžte na to do kina a udělejte si svůj názor. Já jsem byl v kině, byl to nezapomenutelný zážitek, hltal jsem každou vteřinu a celkově jsem byl zcela unešený. Myslím, co by snad jediné filmu prospělo, kdyby byl delší. JJ si mohl dovolit dle mého 150 až 160 minut.

• 7.8.2015  13:34
    Maggie (2015)

Jsme zvyklí na mnohem akčnější a velkolepější apokalyptické světy. Osobně mi komorní zpracování filmu vůbec nevadilo, protože bych i rád viděl takto laděný komorní zombie film, ale nutno dodat, že má obrovské rezervy. Ve spousta místech mohl film přidat a v jiných zase hodně ubrat. Arnold je sice v netypické roly, ale myslím, že mu u sedí, ale jak se má asi jinak projevovat, když mu scénář káže se celý film ploužit, smutně koukat a být citovou troskou, která má jen jednu pózu. Film byl nejzajímavější v pasážích, kdy Arnold vystoupil z role plačky a smutného pohledu a když jeho dcera procházela různými stupni přeměny. To byly nejsilnější momenty filmu. je velká škoda, že by se daly napočítat na prstech jedné ruky. Prostě rejža měl v rukách hodně kvalitní a dobře myšlenej nápad, ale nechal se těžce zválcovat citovou stránkou příběhu, se kterou tlačil strašně moc na pilu.

• 2.2.2015  00:14

Na film jsem se docela těšil, už jen kvůli obsazení, ale výsledný produkt je velmi špatný. Johny Deep jako až pedofilní vlk, který se ve filmu mihne asi tak na dvě minuty, přechytralá červená Karkulka, princ od Popelky je pěknej kurevník, macecha Popelky neváhá řežat palce a paty, aby se holky vešly ho střevíčku, do toho okolo běhá Jack s fazolkama, kolem krouží chlípná Locika, obři tu jsem téměř jako teroristi, bezdětný pár, který by za dítě i kradl a nad tím vším bdí sjetá čarodějnice. Nic proti netradičnímu zpracování, ale tohle byla zhovadilost a slátanina. Respektive první hodina by se dal skousnout jako fakt dobrá pohádka, který vévodila šílená čarodějnice Meryl Streep, ale druhá polovina byla jen odporná nastavovaná kaše, u které jste si přáli,aby už šla rychle z vás ven.

• 20.1.2015  14:05

Někdy je lepší, když si o filmu nic nepřečtete. Věděl jsem akorát, že film bojuje o Oscara a o ději jsem nic nečetl. Příběh amerického snipera, který kosí arabáše jak na běžícím páse je hezky natočený, příběhově gradovaný a herecky dobře odpracovaný. Je to sledování výseku jednoho kusu života úspěšného amerického vojáka, patriota a snílka. Film se nebojí explicitních záběrů, mučení a dalších věcí. Sniperský souboj dost připomíná soupeření z Nepřítele před branami, ale tam to mělo mnohem větší náboj. Film je jako jednohubka výborná záležitost, ale jaksi už to nepotřebujete vidět podruhé. Trochu mi také chyběl nějaký moment překvapení. Film tak při dlouhé stopáži tak nějak utíká a na konci vlastně zjistíte, že film hezký, ale neurazí a ani nenadchne. Věřím, že větší emoční silou dokáže narazit na amerického diváka. A proč nic nečíst? Já jsem nevěděl, že je to podle skutečné události a do samého konce filmu jsem věřil v dobrý konec. Velmi smutný konec a překvapení, vytáhlo hodnocení o hvězdu výše.

• 17.7.2014  16:58
    Pompeje (2014)

Ne mnoho filmů mě vybudí ke komentáři, ale Pompejím se to povedlo. Bohužel jsem se musel od začátku velmi usmívat, když jsem viděl ten cast v titulkách. Řečeno terminologií filmového a seriálového milovníka. Jon Sníh jako rádoby hrozně drsnej a namakanej gladiátor se potká s panem Eko z LOSTu. Oba dva jsou hrozně drsní a naštvaní. Snížek se zabouchne do pipky Sucher Punch, ale netušil její matka je stará bardka Trinity, která je tam jen jaksi jako cameo, a k tomu všemu jim na paty dýchá tentokrát arcidrsňák Jack Bauer, který je fakt badass. Já jsem se bohužel při každém záběru na tenhle cast neubránil nostalgickým vzpomínkám na jejich jiná díla. Proto jsem Kiefera neustále viděl jako Jacka Bauera. Kita jako Jona z Hry o Trůny, který jakoby ani nevyšel z role. A u Adewala jsem snad i čekal, že z té jeho vězeňské sosšky božstva vytáhne po vzoru Ztracených nějakou tu drogu. Ale Pompeje nejsou špatný film. Tedy... nehledejte žádnou velkou filmovou díru do světa. Je to filmek, u které si máte zejména odpočinout a nepřemýšlet. Filmu se na 100 minutách povedlo dobře vygradovat velmi jednoduchý děj, který vrcholí nám všem známou zkázou. Efekty jsou ucházející (v některých případech, zejména jízdy na koni), ale celkově se to dá a vytěžilo se z toho maximum. Možná filmu scházel nějaký překvapivý moment, který by ho vytrhnul z jasného predikovaného konce. Na druhou stranu jsem rád, že produkce nevymyslela žádný bejkárny s happy endem a skončilo to tak, jak mělo. Proto to doporučuji i všem pánům, aby to pustili svým slečnám a paním, protože je to filmek na pěkný letní večer.

• 14.7.2014  20:01
    The Return of 'Allo 'Allo! (TV film) (2007)

Byl to velice příjemný návrat do tak oblíbených kulis a postav politicky nekorektního britského sitcomu. Hezká nostalgie, která udělala dokonalou tečku za jednou érou.

• 1.2.2014  02:05

Tady to smrdí zaslouženě Oscarama pro oba herce... Výborný film.

• 30.1.2014  23:39

Špinavý trik je má letošní první zastávka za tripem po nominovaných nejlepších filmech na Oscary pro rok 2013. No a abych pravdu řekl, tak to nebyla moc hezká zastávka. Nechápu, proč je toliko film zmiňovaný v nominacích. Samozřejmě ještě nemůže plně posoudit s dalšími nominovanými, ale kdo by možná mohl v boji o plešouna uspět, je tak maximálně Jennifer Lawrence, která v rámci celého filmu Špinavý trik vyčnívá. Její postava je dobře zahraná a tak nějak jsem jí to z celého ansáblu věřil nejvíc. No, uvidíme jak zahráli ostatní dámy. Celkově mi film přijde hodně přeceňovaný a jen doufám, že zbytek nominovaných nebude podobných. Film se neskutečně vleče, 132 minut je dlouhá stopáž, která by mohla být o kus kratší. Ač se snaží být snímek nadčasový v tématech jako je korupce a rodinné hodnoty, tak vyznívá jako spíše karikatura, než něco vážnějšího či dokonce obraz tehdejší doby. Ono celý film čekáte, že se něco zásadního stane, že přijde něco kulervoucícho nebo nějaký zásadní zlom a ten věci popožene či je rozpumpuje zajímavějším směrem, ale ono to stále jede stejně jako umělá mašinka na koleji a nic zásadního se nestane. Film taky nevyužil spoustu zajímavých charakterů, jako byla role De Nira a z Bradleyho byl taky pěknej de*il do ztracena. Prostě bylo tam spoustu materiálu, který se dal využít, ale využit nebyl. Vždy jen náznak, ale skutek utek. No, jsem zklamaný. Doufám, že další budou lepší.

• 28.7.2013  19:43
    Americký X Factor (TV pořad) (2011)

Americká mutace chtěla šlapat na paty American idolu, ale ten má za mořem neotřesitelnou pozici. Americký X Factor je slabí čajíček oproti britskému originálu. Mnoho nadějných zpěváků přinesla první série, kde nakonec skončil druhý Josh Krajcik, muž s českými kořeny. Ale zásadní pro umělce, kteří z těchto show vyjdou je to, jak se s nimi bude pracovat po soutěži. A to po první sérii totálně selhalo. Druhá série byla velmi průměrná a nakonec ji vyhrál i průměrný country zpěvák, která ale zabodoval i po soutěži solo albem a je v Americe mezi country elitou. Třetí série může být hřebíkem do rakve.

• 28.7.2013  19:39
    The X Factor (TV pořad) (2004)

Úroveň anglických talentových show je božská. Co se týká X Factoru, tak do světa pop music vytáhl mnoho hvězd, o kterých je slyšet a hlavně jejich muzika je slyšet. Samozřejmě jich mnoho upadlo do zapomnění, ale mnoho jich slavilo úspěchy doma, ale i někteří dokázali překročit hranice Ostrovů a zasáhnout celý svět.

• 28.7.2013  19:36
    Británie má talent (TV pořad) (2007)

Nejlepší talentová show na světě s nejlepší porotou, která našla mnoho zajímavých lidí, kteří by bez show zůstali skryti světu. A navíc ji provází duo ultra-sympatických moderátorů.

• 28.7.2013  19:35
    Česko Slovensko má talent (TV pořad) (2010)

U nás stále mnohdy nedoceněná show, která má skvělý produkční tým. A show má světový lesk. Jen to mnohdy ,,zabijou" někteří talenti...

• 28.7.2013  19:32
    Kdo přežije (TV pořad) (2000)

Nejlepší show na světě... I když první řady byly to nejlepší za těch mnoho sérií, ale pokaždé na jaře a na podzim znovu hltám nové díly a rád sleduju, co jsou Amíci schopní udělat pro jeden megáč doláčů. :)

• 19.1.2013  16:31

Velmi dobrý Tarantino vzdávající hold nejen westernovkám. Ale Django je trochu ukecany a o pul hodinky mene by mu sluselo.

• 7.8.2012  11:25
    Paul (2011)

Paula jsem si držel pod pokličkou pár měsíců a musel jsem na něj mít chuť. Ta přišla včera a dokonale uspokojil mé filmové choutky. Tvorbu Pegga a Frosta žeru. Dobrá jízda od začátku do konce. Příjemná hodinka a půl, která mě bavila a určitě se v dohledné době znovu podívám. Film má plno skvělých momentů, u kterých se budete lámat smíchy. A teda vůbec jsem nepoznal Jane Lynchovou. Celou dobu jsem si říkal, že mi někoho připomíná a až v titulkách jsem prozřel. Dobrá komedie.

• 7.8.2012  11:20

Doteď jsem si říkal že když je něco nominováno na zlatýho plešouna tak to bude stát za to Opak je bohužel pravdou. Hodinku a pětatřicet minut se potloukáme s hlavní hrdinkou po americkém venkově, který je stejně tak nuzný a smutný jako bezdomovecká gheta v Praze. Plácáme se od nikud nikam. Chvílemi jsem si říkal že je to jak čekání na Godota. Respektive na Jessupa, otce hlavní hrdinky. Celý film je to takové bubu, Jessup je postrach všech, ale kde nic tu nic. Stále jsem čekal, že něco přijde a ono nic nepřišlo. A že to někdo vynáší do nebes za to, že hlavní hrdinka se snaží řešit svoji složitou životní situaci a dělá proto vše? Ale kdepak, na světě je plno filmů, kde se dají mnohem odvážnější jedinci než byla Ree. Je to zklamání.

• 22.7.2012  13:04
    Mrcha od vedle (TV seriál) (2012)

Je to taková směska 2 Broke Girls a Episodes. Vcelku oddechových 7 dílů. Řekl bych, že první polovina byla lepší. Poté se seroš stal uhlazenějším. Přesto je v každém díle několik momentů. u kterých jsem neměl problém se hlasitě zasmát. Uvidíme jak se s velkým potenciálem popasují ve druhé sérii.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6