Emmyvision

Emmyvision

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 31.5.2009  21:27
    Vy nám taky, šéfe! (2008)

Nejsem zrovna fanoušek filmových cen, tím méně anticen, ale občas mě mrzí, že už se u nás neuděluje Plyšový lev. Nebo možná je to dobře, protože výsledek musí být každému jasný po shlédnutí "komedie" Vy nám taky, šéfe (prosím, věnujte váš čas něčemu jinému!). Ani jednou jsem se nezasmála. Tak neuvěřitelně plytký, neuvěřitelně nudný a neuvěřitelně špatně natočený "film"!WTF? Nezapomenutelná scéna: není. Všechny jsou trapné.

• 30.5.2009  21:09

U některých filmů by měla vstupenku do kina povinně doplnovat obsáhlá režijní explikace. Jinak nerozumím tomu, proč filmaři, kteří se chtějí dostat na "dřen českým hoperům" , staví své protagonisty do vykonstruovaných, trapně nahraných situací, které řadí za sebou bez ladu a skladu. Je fakt, že tím vyniká ta prázdnost a nabubřelost jejich suprkůl hlášek a postojů. Kdo udělá první dokument o české hiphopové scéně? Ale pokud ji tvoří jen tyhle tři supermarketovci, tak ho snad ani vidět nechci.. Nejtrapnější scéna: těžko říct. Orionův freestyle?

• 25.5.2009  22:57

spinal tap - nechápu, proč chtěj všechny holky chodit s muzikantama. Nechápu, proč by se mi měl líbit někdo, kdo si vycpává rozkrok okurkou, považuje se za vtělení Bacha a Mozarta současně, dokáže hodinu plkat o smyslu života, nechá si od své přítelkyně zkazit kapelu, balí holky na to, že jim zpívá: "sexofarmí ženo, chtěl bych tě posekat a okopat" nebo se neumí chovat před hrobem Elvise. Pokud nevěříte, že se takle rockeři můžou chovat, koukněte se na Spinal Tap (a pokud tomu věříte, koukněte se taky!). Miluju hudbu, miluju rock, miluju dokumenty, miluju paradokumenty, miluju dokumenty o hudbě, miluju paradokumenty o hudbě :o) A tenhle nejvíc. Opravdu dokonalá sonda do života rockerů. Nezapomenutená scéna: těch je :)

• 21.5.2009  23:57

Rocky horror picture show: nejvíc nejvíc nejvíc. Nejlepší postavy, které se kdy ve filmu objevily: Janet a Brad, cudný americký novomanželský pár, který jakoby vypadl z promo materiálů pro"sex after marriage", quasimodovský sluha Riff Raff, oddaná groupie Colombia, šílený vědec Dr. Everett.,árijec ze zkumavky Rocky Horror a pak konečně jeho stvůrce, geniální, přitažlivý, sladký transvestita z Transylvánie a nesmrtelná teta: Dr. Frank - N - Furter. A když se tyto kreatury dají dohromady v Zámku hrůzy, stojí to pochopitelně za to. Nezapomenutelná scéna: choreografie Let´s do the time warp again.

• 20.5.2009  12:54
    Pianistka (2001)

Pošahaná učitelka, která ve středním věku stálé sdílí lože se svou matkou. Svůj staropanenský sexuální hlad ukájí sledováním porna. Nechá se svou ještě pošahanější matkou přesvědčovat, že pořád ještě může prorazit jako hvězda koncertních sálů (to určitě). Týrání přenáší na své žáky a přebírá kluky holkám, kterým by pomalu mohla dělat matku. Evidentně je tohle způsob, jak získat Nobelovu cenu nebo se etablovat jako režisér. Škoda, že "šokujících námětů" tolik není a pak musíte přetáčet svoje vlastní filmy. Snad bude Das weise Band lepší. Nezapomenutelná scéna: tak to je snad jasný, ne?:o)

• 20.5.2009  12:47

Co maj pořád všichni s těma Dardennovejma? Už jsem teda viděla i lepší filmy. Nezapomenutelná scéna: vlastně žádná. Celý film mi splývá dohromady.

• 18.5.2009  14:55

Ztřeštěná učitelka Poppy mě naprosto nadchla svým optimismem, bezstarostností a bláznivými modními kreacemi. Z ní by si měla vzít příklad Mašková! Určitě to není film pro každého, je důležité jet na stejné vlně jako hlavní hrdinka, ale mě zvednul náladu minimálně na týden dopředu. Nezapomenutelná scéna: Poppyina těhotná sestra zakazuje manželovi hrát playstation.

• 18.5.2009  14:54

Poslední dobou doplnuju své znalosti mého oblíbeného filmu noir, tak jsem si nemohla nechat ujít ani tuhle klasiku. Přes nadšené ohlasy ostatních uživatelů jsem byla trochu zklamaná. Brilantní herecké výkony, to se musí nechat, ale příběh je tak překombinovaný, že jsem se od začátku ztrácela. Nezapomenutelná scéna: když Carmen svádí Marlowa, který přišel navštívit jejího otce.

• 18.5.2009  14:48

Klub rváčů - Absolutní nutnost! Vždycky mám strach shlédnout filmové adaptace knih mých oblíbených autorů, ale tady rozhodně není na místě. Brad Pitt je v roli Tylera Durdena naprosto nezapomenutelný. Film, který milujou všichni kluci :o) Nezapomenutelná scéna: Závěrečná apokalypsa za doprovodu Pixies

• 19.11.2008  03:06

Leo běží. Leo telefonuje. Poblíž něco vybuchne. Leo se zamiluje. Leo běží. Leo telefonuje. Zas něco vybuchne. Leo telefonuje. Leo běží a zároveň telefonuje. Leovi jde o život. Leo telefonuje. Titulky. Konec. Spousta práce pro uchvátaný a asi nakonec i průměrný bijásek. Nezapomenutelná scéna: Russell Crowe telefonuje s čurajícím synkem. A mučení.

• 22.10.2008  21:35
    Nadine (2007)

Jednoduchá zápletka podaná docela složitě pomocí flashbacků. Možná jsem moc mladá na plný vcítění se do hlavní hrdinky, ještě mi tak nahlas neřvou biologický hodiny - líbila se mi intimita a věrný zachycení psychologie, jenže naplno soucítit s egoistkou, co se v tom vlastní vinou deset let motá? To tak úplně nejde. Hudbou a kamerou hodně připomíná Skafandr a motýl, proto body k dobru! I když Nadine je jen taková light verze. Nezapomenutelná scéna: Hledání na pláži.

• 20.10.2008  20:35
    Max Payne (2008)

Hrozně dlouhá pitomost, která není ani akční melou, ani detektivkou. A Wahlberg je legrační. Say hi to your mother! :o) Nezapomenutelná scéna: Halucinace pod drogama. Jediná záchrana od odpadu.

• 3.10.2008  04:15
    Oko dravce (2008)

Dala jsem si dvojprogram a možná kvůli tomu, že to bylo krátce po jiným (lepším) filmu, mi ty blbosti a nelogičnosti moc nevoněly. Vím, že je to oddych, ale tolik kravin v jednom filmu... hmm... jako by mi do hlavy hučela trumpeta u každý zvrácený scenáristický kličky. Shia je ale sladkej a celej film letěl kupředu jak mejdlo na mokrý podlaze. A potěšila mě i role pro Rosarii Dawson. Nezapomenutelná scéna: Jeřáby na vrakovišti.

• 3.10.2008  04:08

Dánsko nezklamalo! A já se zase jednou v kině náramně pobavila. Chvíli napětím, chvíli smíchem, chvíli nejistotou jestli se chechtat nebo držet tomu mimoňovi palce. A ten konec! Nezapomenutelná scéna: Nehoda v posteli.

• 27.9.2008  03:04
    Disaster Movie (2008)

Hnus co mi dokázal znechutit i milovanou Juno. Nezapomenutelná scéna: Pánvičková parodie na Monstrum. Blééé.

• 27.9.2008  02:59
    Samurai Girl (TV seriál) (2008)

Proklatě nudná minisérie, u který se nedá ztotožnit ani s tou mladou kočkou. Ztráta času i pro samuraje, japanology a vlastně kohokoliv (a v dalších dílech se to fakt nezlepší - ruce pryč!). Nezapomenutelná scéna: Pád ze skály. Jako COŽE???

• 27.9.2008  02:50
    Kmotr (1972)

Pravidelný vítěz nejrůznějších žebříčků o nejlepší film všech dob. Docela mu jeho úspěch závidim, ale rozhodně se mu nedivim :o) Když jeden americkej film, tak Kmotr. Když Kmotr, tak první díl. Nezapomenutelná scéna: Dveře se zavírají a Don Corleone úřaduje.

• 26.9.2008  01:35

Urážka všech blondýnek a pravděpodobně nejblbější film všech dob. Tímto děkuji Rosťovi za zkažený večer. Vyhrát sázku o to, že existuje větší blaf než Pravá blondýnka 2, se dá i humánnějším způsobem! :o)) Nezapomenutelná scéna: Nejde vybrat jednu. Kompletně všechno! A je mi líto Denise Richards.

• 26.9.2008  01:25
    Patriot (2000)

Emmerichovy megabláboly mi nikdy nepřinášely velkou radost. Ale co to? Patos až na kost. A dost! Nezapomenutelná scéna: Vybití rudokabátníků, jediná slušná scéna téhle krávoviny.

• 26.9.2008  01:10

Velká škoda, že tomu v půlce spadne řetěz. A že oslepeý Johnny je nakonec zajímavější než Antonio. Nezapomenutelná scéna: Útěk v řetězech.

• 26.9.2008  01:02
    Zrcadla (2008)

Aja mě ještě nezklamal a i tady se mu daří natočit víc než jen oslnivej videoklip. Poblázněnej Jack Bauer a kolem něj spousta hutný atosféry, občas z někoho vyteče krve jak při transfúzi motorovou pilou a každej logickej nesmysl přehluší dvojnásobná dávka strachu. Tak to má být. Nezapomenutelná scéna: Sestra.

• 23.9.2008  20:03

Složitej název, ale jednoduše půvabnej film. O dvou klucích a jejich snaze vecpat se mezi dospěláky umí na severu - kde jinde! - vypravět vkusně a se svérázným kouzlem. Nezapomenutelná scéna: Šmírování u sexu.

• 23.9.2008  19:48
    Kdo s koho (1999)

Jo, sledovat vnitrotřídní bojůvky mě vždycky bavilo a Reese WItherspoon je v téhle roli dokonale, ale D O K O N A L E nesnesitelná. Stylem se hodně blíží mojí milovaný Kráse na zabití a ani neškodí, že v sobě nemá tolik cynismu. Pořád marně čekám, že podobná satirická komedie vznikne i u nás. Nezapomenutelná scéna: Morální dilema a útok na limuzínu.

• 23.9.2008  19:41

Nedoceněná černočerná komedie jak pro Miloše Zapletala, jeho slepičinec a další uchazečky o trůn královny krásy (každej jich bohužel pár známe :o). Nezapomenutelná scéna: Kremace na promenádě.

• 22.9.2008  20:28

Roztomilá romantická laskominka pro nás cestovatele. Dánové maj nádhernej smysl pro humor, trochu krutej, ale vevnitř jemnej jako nejlepší pařížská šlehačka. Proto je mám ještě radši než Švédy :o) Nezapomenutelná scéna: Happy-end. U Dogmatiků se moc nenosí.

• 22.9.2008  20:20

Když akci pod stromeček, pak Smrtonosnou past. To tvrdím jako mírumilovná osoba, kterou k Johnu McClaneovi přivedla až parádní dvouminutová animákovina Die Hard (seženete i na YouTube) kde je všechno podstatné napasováno do čených čárek na bílém pozadí. Ale s úctou! :o) Nezapomenutelná scéna: PIstole na zádech.

• 21.9.2008  22:46

Romanticky, hravě a chytřeji než u Angeliny a Brada. Hitchcocka poznáte hlavně z freudovských motivů. Forma je zaměnitelná. Nezapomenutelná scéna: Pan Smith a jeho pantomimická diskuze s jinou dámou.

• 19.9.2008  15:34

Snímek o takové Paris Hilton o pár století zpátky. Sofia Coppola (ne, Rosto, opravdu se nejmenuje Kofola) opět září. I když Kristen Dunst opravdu nemusím (její obličej mi připomíná takovou klasickou americkou high school pipku), tady je naprosto úžasná. Zhýralou šlechtičnu, která si kupuje každý den nové oblečení a kalí za prachy Francouzů, nemohl hrát nikdo lepší. Film, kde se zdánlivě celou dobu nic neděje, má úžasnou atmosféru, skvělou výpravu a vynikající herce. Nezapomenutelná scéna: když se Marie Antoinetta poprvé setká s Madame de Polignac v divadelní loži.

• 16.9.2008  20:21

To fakt nepůjde k nám do kin? Velká chyba! Na cestách jsem moc milejších filmů neviděla. Hulit ve filmu jde i hodně chytře a s dvojkou Rogen & Franco (ten kluk je kráásnej :o) byste to ocenili klidně i podruhé a potřetí. Akorát by mohli natočit i apatowovku o holkách ... :o) Nezapomenutelná scéna: Daleův skok.

• 14.9.2008  01:47
    Spider-Man 3 (2007)

Největší blbost, na kterou mě kdy spolužáci vytáhli. Nevadí mi vydávat hromadu písku za padoucha ani nechat blondýnky ječet ve dvácátým patře, jenže kam s nima bez sympatickýho hrdiny? Peter Parker je ňouma a Iron Man by si s ním jen naleštil svoje brnění. Černýho floutka jsem mu navíc nevěřila ani za jeden upilovanej a okousanej nehtík :o) Nezapomenutelná scéna: Pláč na mostku (hrozně legrační Tobey Maguire vzlyká).

<< předchozí 1 2