uprchlice

Maskovaný vrah z Hadonfieldu

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 26.11.2020  21:44

Začátek je celkem nudný a nezáživný. Hloupé řeči dospívajících dívek, které sem tam někoho přeblafnou...nuda. Po dlouhých cca 60 minutách to začalo jít do toho správného "směru " na který se nejspíš každý divák silně těšil. Dvě hlavní "hrdinky" unese neznámý uchylák. A je to v prd*li! Trošku si s nimi užije a pak se jich zbaví podle vlastního uvážení. I když na záběrech z "místa činu" nebylo téměř nic vidět, divák si nejspíš umí představit, co se dělo. Jako found footage celkem dobře natočený. Místy trochu šokující, mrazivý, ale jinak slušný průměr. Režisér chtěl asi dokázat, co v sobě má a trošku místy i zafantazíroval, páč dál tomuto filmu i ostřejší nádech, ale to se chválí. Jako premiéra to pro mě skončilo a nemyslím si, že bude ještě někdy v mých silách si to pustit znovu. Jednou bylo příliš!

• 3.11.2020  15:27
    Vražedná matka (1995)

Katastrofa prvního stupně! Režisér si asi musel před "akcí" něco dát, protože tohle by normální člověk nemohl natočit. Neskutečný blivajz. Levnost snímku byla až neuvěřitelná. Ta malá holka mi fakt lezla krkem!!! Vraždy naprosto k ho*nu. Postrádali akci, brutalitu i krev. Tento snímek je zkrátka opravdový propadák!!!!

• 22.2.2020  20:46
    Kořist (2019)

Zajímavý thriller s povedenými triky a napínavým příběhem. Režie se ujal Alexander Aja (Hory mají oči, Noc s nabroušenou břitvou). Namísto přimočaré brutality se Aja rozhodl nabušit film superefekty a natočit tak něco zábavného. Ze začátku to divák příliš nehltá, ale pak se to rozjede. Útoky krokodýlů byly rychlé, ale dost nechutné. Hektolitry krve zde nehledejte, ale napětí a boj se super aligátory rozhodně ano!

• 22.12.2019  22:57

Dvojka byla sračka, ale toto? To bylo už opravdu moc! Žádný humor, herci bez zaujmutí. Žádná šance, že se divák pobaví... prostě tomu chybělo úplně vše...

• 12.11.2019  21:18

Hodně velká a marná snaha "zdokonalit" knižní předlohu a původní horror. Toto se opravdu nepovedlo. Problém celého remaku spočívá v tom, že se režiséři snažili natočit něco velkolepého a trošku se jim to vymklo z rukou. Z nudypřítomné atmosféry se začalo prohlubovat nechutenství a nenávist k tomuto filmu. Hvězdné obsazení absolutně bez úspěchu zaujmout. Přehrané a laciné. Směšné. Na můj vkus bohužel moc moderní provedení. Jediné, co se povedlo a z čeho jsem byla nadšena byl rafinovaný a zajímavý konec. Jinak pokus omyl.

• 1.9.2019  11:26
    Slunovrat (2019)

Hranice mezi psychickou úzkostí ze ztráty rodičů a depresí krachnoucim vztahem a jeho pozdějším zánikem. Parta přátel je pozvána jedním z nich do končin Švédska. Jednou za 90 let se zde koná tradice. To, co vypadá jako nevinný výlet se brzy změní v něco nepředstavitelného a hrůzoplného. Režisér Ari Aster je mistr nechutenctví, hnusu, bolesti, utrpení a nepředstavitelné krutosti. Dokázal ti již ve filmu DĚSIVÉ DĚDICTVÍ, kdy prokázal též, co umí natočit za sr*čky. Slunovrat je film přesahující veškeré vize reálného světa a myšlení, ale i přesto to mělo své kouzlo.

• 1.8.2019  15:26
    Policajt ze školky 2 (2016)

To byla hrůza!

• 19.7.2019  22:27

Kde jej prosím mohu sehnat alespoň s cz titulky?

• 15.7.2019  20:40
    Sneekweek (2016)

Lehce letní erotický a žhavý "maxi" horror. Zdlouhavý a snažící se udržet diváka v napětí. A hlavně kopírující Tajemství loňského léta. Ovšem v polovině filmu bylo jasné, kdo je vrah. Prostředí, klasika všech dnešních novodobých slasherů, nadherná vila a užívání si radovánek. Jak jinak. Příběh absurdní. Jak jinak. Partě teenagerů škola skončila a jede se na prázdniny. Jak jinak. Něco se během filmu zvrtne. Jak jinak. První oběť to schytá většinou dost drsně. Jak jinak. Teenageři spanikaří. Jak jinak. Obětí přibývá. Jak jinak. Poslední přeživší odkryje tvář onoho vraha. Jak jinak. Na Nizozemsko to celkem ujde. Vrah zabíjel. Krev stříkala. Hlavní hrdinka byla celkem dobře pomatená, ale snesitelná. Režisér Martijn Heijne sice nenatočil téměř nic, ale myslím, že to hororovému žánru vůbec neškodí.

• 9.7.2019  21:09
    Thanatomorphose (2012)

Dívat se na tento odporný podprůměrný film bylo nad moje síly. Nic tady nefungovalo, tak proč film vlastně vznikl? Režisér se asi rád vyžívá v blitkách, sračkách a orgasmech. Ovšem na většinu diváků to působily nechutně. Film nemá nic. Žádnou hudbu, žádný lekačky. Nic, co by se dalo ohodnotit kladně. Pouze 90 minut masturbující nadrženou uhnívající krávu. Tak proč jsem se na to vlastně rozhodla kouknout?! Už v první minutě jsem se barvila do zelena a to se tam vlastně nic nechutného nedělo. Herci bez šance něčím zaujmout. Dostali pitomý scénář a i pitomě to zahráli. Vlastně jsem tak trochu doufala, že film bude něčím jiný a zajímavý, ale to jsem byla asi moc naivní. Režisérovi tohoto filmu jednoznačně radím:STOP! TOHO HNUSU UŽ BYLO DOST! NECH TO LASKAVĚ NA NĚKOM, KDO ROZUMÍ SMYSLU FILMU! BEZ MASTURBUJÍCICH KRAV TO HOROROVÝ ŽÁNR URČITĚ PŘEŽIJE!

• 8.7.2019  19:51

Nadprůměrný krimi snímek režiséra Dicka Maasa mě naprosto uchvátil. Konečně jsem měla možnost shlédnout něco jiného, než znám z americké kinematografie. I přesto, že snímek je přes 30 let starý, stále působí tak nějak tajemně až dramaticky. Dostala jsem se k němu díky propadáku Výtah smrti a jelikož se režisér přede mnou tak úspěšně schovával, neměla jsem možnost jej v minulosti shlédnout. Naštěstí jsem zapátrala a objevila tento skvělý thriller. Fantom Amsterdamu má stopáž téměř 2 hodiny a i přesto nenudí, nezklame a vražd si tam užijete nespočet. Hlavní kladný hrdina detektiv Eric je velice sympatický a proto je film velice příjemný a zajímavý.

• 1.5.2019  21:52
    Columbo (TV seriál) (1971)

Nejlepší detektivní seriál

• 1.4.2019  17:22
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Mně se to líbilo

• 3.1.2019  20:38

Toto byl opravdu horror! Nekončící utrpení ve filmu i Mé osoby bylo něco nekonečného a šíleného. Brutalitu možná Leatherface má, ale postrádá to kouzlo originálu. Francouzští režiséři Alexandre Bustillo a Julien Maury spojili své síly a v roce 2017 natočili tuto nudnou šaškárnu, která je opravdu zralá na "léčení".

• 3.1.2019  18:17
    Vadí nevadí (2018)

Tady nic nefungovalo! Asi jsem už otrlá, nebo na tomto filmu nebylo nic zajímavého. A myslím si, že varianta číslo dvě je správná odpověď. Páč se mě tento flm opravdu nudila nic mi nedal. Mladí herci mě neuchvátili tak , jak jsem potřebovala. Napětí? Zde rozhodně nehledejte. Režisér Jeff Wadlow se netrefil do mého stylu. Nudila jsem se. Přesto jsem to nechala puštěné až do konce.

• 2.1.2019  21:09

Oddechová pohádka na dlouhé zimní večery. Animace byla přijatelná. Kouzelný příběh neztrácí dech a zabaví celou rodinu.

• 16.12.2018  22:43

Hororový klenot společně s Black Christmas. Tak takový byl rok 1974... Vánoční čas bolesti a utrpení. Tichá noc, krvavá noc je dnes už "mrtvy" horror, ale přesto si zaslouží velký obdiv. Pro některé je to jen odpad, pro mě klenot. Děj filmu je naprosto jedinečný. Maniak v domě, ponůrá a hrůhostrašná hudba a první jedinečná vražda milujícího se páru. Postavy jsou sice nesympatické, ale to jsem přetrpěla. Nesnesitelného právníka totiž kuchnou skoro na začátku (uf). Rozuzlení, tak nad ním jsem jen slintala štěstím. Naprosto mě tento film oslovil. Smůla jen, že nedostal kvalitnější obraz a zvuk. Nicméně Já si ho každé Vánoce vychutnávám s nadšením a klidem.

• 28.11.2018  18:03
    Sokyně (TV film) (2006)

Jeden z lepších thrillerů na který se dá v pohodě koukat více jak jednou. Děj je velice zajímavý a dobře natočený. I herci mi přišli sympatičtí.

• 28.11.2018  17:59
    Smrtelná pomsta (TV film) (2013)

Tady se to ještě dalo. Sice matka vypadá od pohledu zvrhle a nadrženě, ale narozdíl od jiných kravin to divák dokouká do konce. Bohužel tu je opět několik chyb. Jedná se bohužel zase o ten typ thrilleru, který je jasný hned od začátku. Zápletku a konec divák hned prokoukne. Napětí zde nehledejte. Je to nuda. Sice ne taková, ale i tak je divák rád, že je konec.

• 28.11.2018  17:53
    Zlo v srdci (2014)

Velice slabý a podprůměrný snímek. Několikrát omyvateln příběh, ale tady nic nefungovalo. Děj s kataatrofálními následky. Nudný. Bez energie a bez špetky naděje na lepší konec. Bohužel. Divák se nedočká ničeho a nikoho. Herci příliš nezaujmou. To leda by měli napsaný kvalitnější scénář a režisér by je musel trochu potrápit. Ztráta času.

• 21.11.2018  22:41
    Sloní muž (1980)

Sloní muž je bezesporu film na vysoké úrovni. Krutost a drama v jednom. Režisér David Lynch využil příležitosti a ujal se toho filmu a vytvořil mistrovské dílo. V hlavní roli se představil známý Anthony Hopkins a v roli sloního muže účinkoval John Hurt. Excelentní, neuvěřitelná podívaná v černobílé podobě. Za mě jeden z nejlepších filmů. Sloní - muž v nitru trpící bytost, jenž se narodila do tohoto světa jako zrůda, co pro nikoho neznamená. Dojemné a bravurní. Kruté.

• 21.11.2018  21:12

Daniel Radcliffe zazářil v roce 2012 v hororu Žena v černém. Tajuplná propast do opuštěného domu ve kterém číhá zlo - žena v černém. Režisér James Atkins natočil "spešl" horůrek pro trochu leknutí a křiku. Kniha Susan Hillové je bezpochyby nenahraditelná a i když film je na vysoké úrovni, nedosahuje dle mě takového "uspokojení" jako právě kniha. Film se rychle okouká a když je viděn vícekrát, tak ztrácí na té tajemné atmosféře, nicméně i přesto ho velice doporučuji. Knihu lze číst pořád dokola a je v ní stále to zlo, ta žena a stále stejně nelítostná a zákeřná. Žena v černém je úspěšný horror na vysoké úrovni, s kvalitními herci a nutnou dávkou zla.

• 21.11.2018  20:49

Režisér Jonathan Demme natočil v eoce 1991 podle knihy Thomase Harrise skvělý psychothriler Mlčení jehňátek. Ve skvělé formě se představil vynikající Anthony Hopkins jako nelítostný kanibal Hanibal Lecter, který pomáhá FBI najít masového vraha Buffalo Billa. Skvěle se zapotila i Jodie Forster, jenž si zahrála studentku kriminologie a vyšetřující policistku, která musí s Lectrem spolupracovat. Jako dvojice fungují Hopkins i Forster na výbornou. Film sám o sobě je dodnes uznávaným klenotem. Psycho a zlo, které v sobě film ukrývá položí každého sebevíc silného diváka na kolena, protože je to opravdu psycho s velkým "P".

• 19.11.2018  20:35

Režisér Eric Red napsal kvalitní scénář k filmu Stopař z roku 1986. V roce 2008 se vrhl na režii a to k hororu 30 a půl metru. Kvalitou je to slušný kousek patřící spíše ke slabšímu odvaru, ale určitě se divák při něm alespoň pobaví. Mladá žena je odsouzena za vraždu svého manžela a to v domácím vězení ve švem domě, kde k vraždě došlo. Ovšem během pobytu ji začne terorizovat duch manžela, který s ní má ďábelské úmysly... Famke Janssen si zahrála nevinnou ženu uvězněnou ve švem vlastním domě a se zlým duchem svého manžela. Příběh je velice jednoduchý a je určen především pro slabší publikum a híří slušnou dávkou napětí.

• 5.11.2018  20:28
    Slimáci (1988)

Dobrá a výživná nechuťárna zvlášť pro milovníky hnusu a krve. Španělsko to dalo dohromady s Amerikou a natočilo horror Slimáci. Je to Teda hnus všech hnusu. Zmutovaní slimáci napadají obyvatele ospalého městečka a nikdo s tím nechce nic dělat. Mrtvol přibývá a je čas zjistit, jak oběti zemřeli a slimáky dojednoho zabít... Režisér Juan Piquer Simón je mistr nechuťáren a dokázal to v roce 1982 snímkem "Pieces". Poté v roce 1988 natočil další chuťovku a to tentokrát v podobě zmutovaných oslizlých slimáků. Je to masakr. Pro diváky, kteří si nepotrpí na hromadu ožraných těl, tu mám špatnou zprávu, jelikož Slimáci by jim mohli obrátit žaludek naruby a přivést do mdlob. Každopádně solidně natočený snímek dodnes drží úspěch.

• 3.11.2018  10:38
    Scooby-Doo a Scrappy-Doo (TV seriál) (1979)

Další díly známé party a pejska Scooby Doo. Příběhy jsou zajímavé, napínavé a pobaví i starší diváky.

• 25.10.2018  20:36
    Saw 5 (2008)

Opět je tu Jigsaw se svými nelítostnými pastmi a opět se zde setkává minulost s přítomností. Hoffman se podrobuje zkoušce, zatímco agent Strahm se snaží zjistit, kdo je Jigsawův pomocník. Ale sám se dostává do pasti. Propletenec událostí je tu již po páté, ale klesá mu napětí, ale stoupá brutalita. Nicméně celý pátý díl je trochu nudný. Více krve, méně akce. Celým dílem se také táhne zkouška 5-ti vybraných lidí, které na konci čeká něco neuvěřitelného. VŠE je zakončeno zlomyslnou vraždou a diváci co lpí na překvapení ať zavřou raději oči, bude to šok.

• 24.10.2018  19:24
    Saw 4 (2007)

Chystá se pitva skládačkového vraha. Na scéně se objevuje detektiv Mark Hoffman a je dalším "učněm". O život tentokrát bude bojovat další policista a do vyšetřování se pustí Peter Strahm a jeho kolegyně. Krev se prolévá tentokrát ještě rychleji a pasti jsou mnohem nebezpečnější, než v předchozích dílech. Ovšem příběh jako takový stále více pokulhává a brutalita to nezachrání. I tak se na Saw 4 dá ještě koukat. Pro milovníky stoupající brutality, vnitřností, potu a slz je Saw 4 to pravé ořechové. Dle mě je Saw: Hra o přežití nejlepší dílů z celé série a i když se tvůrci Saw 4 snažili a vrátili jsme se do minulosti Jigsawowi ztráty a nalezení rakoviny, tak Saw 4 hodnotíme jako méněcenný díl s přídavkem krve, vnitřností a obětí.

• 7.10.2018  13:17
    Ledová smrt (2006)

Norská chuťovka režiséra Roara Uthauga byla velice stresující a napínavá. Nelítostný obr v ledové peřině toužící po lidské krvi byl fascinující a děsivý. Partička mladých lidí, co má takovou smůlu a "ubytuje" se zrovna v chatě ledového obra. Jaká smůla! Ovšem to, co následuje při pobytu stojí za to. Nekonečná muka a boj o holý život a nejen to. Krev stékajíci po ostře mačetě, když jej obr vytahuje z ledové kořisti. Jak sladké a smutné zároveň! Chata se zalévá krvi a plní mrtvolami. Horror na odlehčení a zároveň na trochu toho napětí, to byl skvělý nápad. Norská specialita plněná hnilobou, zaschlou krví a mrtvolami to je skvělá chuťovka!

• 4.10.2018  21:02

Neskutečná mrd*ovina režiséra Kevina Tenneyho. Film neobsahuje nic, co by diváka mohlo pobavit. Loutka pinocchia byla k zblití a poslouchat se ten dřevěný deb*l taky nedal. Hrozná nuda. Herci šílený a hlavní "hrdinka", co si povídá s tou děsnou dřevěnou věcí, do filmu taky přidala jen lehký výsměch toho, že se nějaký naivka snaží dosáhnout úspěchu Dětské hry z roku 1988 a spíše došlo k tomu, že se natočila parodie s ksichtem dementního panďuláka, kterýmu se ani ten dřevěný čů*ák nepostaví. Nicméně tato děsná pí*ovina nesplnila ani procento z toho, co měla, což je vlastně dobře. Kdyby to byla alespoň kravina typu Chuckyho sémě. Nad tím se alespoň člověk pobavil (panenka ukazující k*zy, masturbující Chucky). Ale toto? Kde nic, tu nic. Zkrátka když se zábava hledá na špatném místě, je nejlepší to celé vypnout!

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15