uprchlice

uprchlice

Maddy Ashley Ash Myers Williams Hewitt Kru

okres Kutná Hora
Maskovaný vrah z Hadonfieldu


Skype: jitka933

1 bod

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Texaský masakr motorovou pilou (2003)

  Je to dlouho... ale pamatuju si na to, jako by to bylo včera. Před očima se mi otevřel nový svět. Jmenuje se "Texaský masakr motorovou pilou". I když je to pouze remake se slabými efekty, trochou brutality, u mě si získal velké sympatie a já ho velice obdivuju. Režie se ujal Marcus Nispel a oživil tak legendu masového vraha Ed Geina (ve filmu Thomas Hewitt). Nádherně mrazivou hudbu složil Steve Jablonsky a kamera Daniela Pearla dodala filmu to pravé kouzlo. Držela krok z herci. Nijak se neklepala. Zkrátka s dokonalou kamerou byl natočen dokonalý film Celkově působí "Texaský masakr motorovou pilou" velice autenticky. Prostředí, které se odehrává v zapadákově, kde kolem Vás není skoro nic, jen stromy, v divákovi vyvolá strach, který dostane už s prvními scénami filmu a úvodním krátkým komentářem. Také se nesmí zapomenout na skvělou Jessicu Biel, kterou jsem si díky její role Erin dost oblíbila. Zahrála to velice slušně. Zkrátka z tý holky šel strach! Hrála to realisticky. Další hvězdou se stal skvělý Andrew Bryniarsky, který si nasadil masku a stal se dokonalým masovým vrahem. I přes hrubé chyby se pro mě stal "Texaský masakr motorovou pilou" nejlepším a nejdokonalejším horrorem :)

 • poster

  Zkrocená hora (2005)

  Krásný příběh s krásnou hudbou a herci, kteří opravdu předvedli nejlepší výkon.Pro mě nejlepší drama.

 • poster

  Planeta opic (1968)

  Tenhle film je opravdu moc povedenej. Krásný příběh, herci předvedli opravdu skvělé výkony a do poslední minuty se člověk nepřestane nudit. Závěr vyrazí dech.

 • poster

  Halloween (2007)

  "Halloween" z roku 2007 je ukázkovým příkladem toho, jak má vypadat slušný remake. Nekopíruje originál. Pouze nám vysvětluje některé nedostatky, které jsme v originále nedostali. Dostává se více do hlubin myšlení vraha Michaela Myerse. Víc vypráví a víc se také dozvíme. Režisér Rob Zombie se do "Halloweenu" pustil zodpovědně a na talíř nám naservíroval parádní jízdu, kterou si opravdu užijete! S tímto režisérem mám dobrou zkušenost, co se horrorů týče. Ani ne před rokem jsem viděla jeho film "Dům tisíce mrtvol" a byla to opravdu zábava! Při "Halloweenu" se dost zapotil a myslím si, že výsledek opravdu stojí za to. Obsadil skvělé herce a Michaelovi Myersovi dal novou tvář, což si myslím, že není špatný nápad. V roli Michaela Myerse se představil Daeg Faerch, který byl hrůzostrašný a měl ďábelské oči. Zkrátka se do role perfektně hodil. Jako dospělého Michalel Myerse poté skvěle zahrál Tyler Mane a skvělého doktora Loomise Malcom McDowell. "Halloween" jsem brala jako horror dokonalý s pěknou dávkou krve. Pak ale přišla část druhá. Nudní a dětinští teenageři a jejich dialogy typu "Čau kočko" nebo "Nemyslím si, že si štětka!" atd. :-/ I přesto "Halloween" hodnotím jako nadprůměrný snímek s velkou dávkou krve a pořádnou akcí!

 • poster

  Vřískot 4 (2011)

  Film Vřískot 4 nadobro ukončil vynikající sérii Wese Cravena, který svůj první díl natočil již v roce 1996. Od třetího dílu se čekalo 11 let, než vznikl čtvrtý díl a nakonec se diváci dočkali. A čekání se vyplatilo. Velice vydařený snímek sérii nijak nezahanbuje. Ba naopak. Na první díl sice nemá to pravé kouzlo, ale druhý a třetí díl v pohodě strčil do kapsy. Vraždy jsou s svým způsobem více "promakané" a brutálnější. Vrací se hlavní hrdinové z předchozích dílů a i po tolika letech neztrácí kondici, vkus, ani chuť postavit se novému nepříteli. Příběhu nechybí špetka akce. Trocha originality se zde také najde, ale to pouze v přiměřeném množství. Mladí herci, v podání Emmy Roberts, Hayden Pannetiere nebo Roryho Culkina, dali do filmu trochu tu novou "příchuť" a i nová pravidla, ale vrah je stejný a drží se původní verze, což aspoň dokazuje to, že Wes je věrný originálu. Vřískot 4 je skvělý novodobý slasher s příchutí čerstvé krve, který rozhodně nikoho neurazí.

 • poster

  Osvícení (1980)

  "The Shinning" je skvělá a propracovaná podívaná plná skvělých efektů a triků. V hlavní roli se představil skvělý a děsivý Jack Nicolson, který to zahrál na výbornou a ještě dokázal vystrašit. Stačilo jen aby se zamračil a mě mrazilo v zádech. No opravdu! :-D Navíc ten nádherný hotel, který byl děsivě obrovský a jeho prostory nádherné. Navíc to bludiště bylo taky zajímavé. Když přejdu k hodnocení tohoto snímku, tak si myslím, že je na velice nadprůměrné úrovni. Musím dát velké plus Jacku Nicolsonovi. To prostě musím :-D Byl skvělej! Navíc ještě příběh se skvělou duchařskou tematikou, kde duchové nejsou jen odrazy v zrcadle, či příšery se zlověstnými oči, ale jsou to "lidé" se kterými si hlavní hrdina povídá, což je až vtipné :-D Nevím, jaká je knížka, ale rozhodně si jí musím přečíst :-D Takže "The Shinning" je další skvělý snímek a já ho moc doporučuju ;-) :-)

 • poster

  Nekecej a pádluj! (2004)

  Úžasná, střešťená a bláznivá komedie s nejlepší hereckou trojicí. Nádherná příroda. Nezapomenutelné a asi ty nejvtipnější hlášky, které mohou existovat. Po tolika letech stále pobaví.

 • poster

  Kdopak to mluví (1989)

  Příjemná komedie, která vždy pobaví a pohladí duši.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace