Vraccas

Student

Skype: necro-raisers

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 22.7.2012  16:06

Martin Frič, silná osobnost české filmové scény. To se nám snaží velikáni české kinematografie (Vávra, Menzel) říci skrze příběhy z Fričova života, znovu, znovu, znovu a znovu. Nicméně dokumentární hodnota nulová. Jedná se spíše o režisérovu filmografii doplněnou vtipnými historkami. Zpracování a výběr scén celkem na úrovni. Nicméně volba struktury neštastná, co se vlastně o Fričovy dovíme?

• 2.5.2012  21:16
    Ruka (1965)

O uvězněné "loutce" ovládané hrůzu nahánějící Rukou v loutkovém filmu Jiřího Trnky která se stala bezesporu jeho symbolem. Paradox nad paradox...

• 12.4.2012  11:35

Tihle muzikanti byli vážně zpropadení.

• 7.7.2011  00:54
    Vlkodlak (2010)

Lehká naivita a až přehnaně monstrózní efekty(prakticky nefungující gravitace). Tento film nebyl pro nic za nic nominován na oscara za masky. I když to není zas až to co bych vytknul. Průměrná podívaná na pěkně "vymodelované" města a dobově oblečené občany. Hlavní role skvěle obsazeny a Hugo Weaving jako třešnička na dortu.

• 4.7.2011  02:17

Skvěle zvládnutej film od začátku do konce. Dynamický scénář se správným střih za doprovodu dobré hudby. ***** Aneb válečný film s trochou nadsázky.

• 5.6.2011  22:17

Prvním faktem je to, že jsem nečetl knihu a tím pádem nemůžu zahrnout komparační stránku. Film je zpracovaný velice dobře od kameru až po zvuk. Střih není zas až tak propracovaný. Občas bych vystřihl nesmyslné flashbacky. Film má zatraceně zbytečně dlouho stopáž, která škodí filmu a myslím, že film by šel sestříhat a pro neznalce knihy určitě k dobrému. Film bych určitě doporučil, ale sám bych se na něj podruhé nepodíval. To bych Vám radši doporučil Moment to remember z Korejské produkce, který mě dostal mnohem víc. Mnoho lidí potěší. Mnoho lidí zklame. Já jsem uprostřed.

• 29.3.2011  20:42

Dobrej film? Né no. Samozřejmě má plno kladů, ale celkový dojem? Tsss

• 16.3.2011  22:04

Technicky vymakané vizuálni efekty prakticky od začátku pobytu v Gridu až dokonce. Jednodnodušší příběh tomuto filmu jistě zas až tak neubíral na kvalitě. Kdo by od tohoto taky čekal něco víc. Takovou světelnou motorku, káru či latexový oblek bych si taky nechal líbit a neříkejte, že vy ne. Hudba v podání dua Daft Punk se v tomto podání velice hodí. Kdo taky nepovažuje hudbu Daft Punk za scifistickou, že?

• 8.3.2011  14:33

Nijak mě to nesebralo, ale soundtrack je fajn a herec Mark Ruffalo mě v této roli, kterou dostal velice oslovil.

• 28.2.2011  19:47
    83. Annual Academy Awards (TV pořad) (2011)

Nejsem schopen zhodnotit z komplexního hlediska už jen kvůli tomu, že jsem neudržel pozornost a otevřená víčka až dokonce, ale tu první část, kde sypali ocenění jedno za druhým ta ušla tak ***. Později se to prý protahovalo a byla reklama za reklamou. James Franco by měl zůstat u hraní a ne moderovat.

• 8.2.2011  19:22

Dojemný příběh. Smekám. Výkon Johna Malkoviche je na jedničku. A jak říká Legas český překlad to mohla kazit a proto jsem stáhl originál. A právě proto tomu asi nemůžu nic vytknout.

• 17.1.2011  23:02

Žďímání tématu, který už je i tak dost vybrakovaný. Film má otřesnou kameru a v podstatě žádnou emocionální hloubku. Fakticky velice zaostává za dobrým prvním dílem. Určitě nedoporučuju nikomu kdo neviděl jedničku. A i ten co ji viděl nebude spokojen. Herecké obsazení děs.

• 16.12.2010  20:48

Zprvu nechutné a vypnutí hodné. Poté film chytne úplně jiný rozměr a hned má člověk nad čím přemýšlet. Dalo by se to pojat jako Kubrickův pohled na svět a jeho systém

• 4.12.2010  15:00

Co se týče dějové linky tak ta jak z oka vypadla z Nema - větší kliše neznám, ale dětem se to asi bude líbit:-) Dabing byl překvapivě povedený, kdežto 3D zpracování se zase tak nepodařilo. Některé efekty byli až moc "očirvoucí" , ale uznávám že animáky všeobecně ve 3D provedení mají něco do sebe. Film bych doporučil malým dětem, ale dospělý by ho asi neměli spatřit :-)

• 14.11.2010  12:44
    Goemon (2009)

Ano tento japonský režisér stále drží skvělé tempo ba i se vyzdvihuje. Film nemá tak oslňující hudbu jako Casshern. Ale 128 je opravdu akorát. Od předchozí Casshernu je grafická stránka ještě o mnoho dál. Děj je zpočátku komediální, chvílemi jsem pociťoval inspiraci ze západních filmů jako je Indiana Jones až po Matrix a Pána Prstenů. Prostřední pasáž filmu je velice utahaná a režisér se snaží trochu vysvětlit prostředí. To ale vzápětí nahrazuje rychle gradujícím finálem. Sečteno podtrženo 5*.

• 13.11.2010  17:05

Pixaři to zvládli na jedničku a dokonce se i polepšili od slabší dvojky. Ke konci jsem měl na krajíčku a div jsem se nerozbrečel jako za malička. Super naanimovaná kamera a hudba to je klasika že. Krásně propojené žánry od komedie po horor a akcemi nabité scény. Ken je vůl.

• 2.11.2010  20:47

Poklona Kingovi.

• 15.9.2010  20:04
    Casino (1995)

Sharon Stone podala sakra dobrej výkon. Úžasná hudby. Skvělé obsazení a vše podáno od Scorseseho. To je něco pro mě.

• 8.9.2010  12:37

Sakra nostalgie.

• 31.8.2010  22:22
    Počátek (2010)

Super podívaná. Nolan hází diváky do dejě hned v prvních vteřinách filmu a dívák se jen kouká na skoro dvě a půl hodiny filmu s otevřenou pusou a nakonci si říká: "To je jako konec, jo?" ... Konec ala Nolan

• 23.7.2010  16:35

Spaghetti Western jak má být.

• 16.7.2010  20:21

Nenudí, vtipné hlášky, vtipné situace a dobrá kamera. 95%

• 16.7.2010  14:23
    Komisař Rex (TV seriál) (1994)

Špatná kamera, nelogické a vlezlé.

• 27.5.2010  22:33

Další vyvražďovačka do řady.

• 14.5.2010  21:57

Film mě hodně citově dostal. Prostě úžasný. Super hudba, herci. Lee využívá plno filmových prostředků ke svému záměru. Určitě bych tento film nazval mým vzorem pro Korejskou kinematografii poslední doby.

• 28.4.2010  21:51

Pravdivý . A anti-kapitalistický.

• 19.4.2010  22:09
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

KEBAB!

• 4.4.2010  13:40
    Vyvolený (2000)

Určitě patří mezi nejlepší Shyamalanovi kousky. Jackson podal vynikající výkon.

• 25.3.2010  10:15

Super herecké obsazení a celkem stupidní humor. Druhá polovina filmu nudí strašně moc a člověk si přeje aby to už skončilo... + hvězdička za Burtona:-)

• 24.3.2010  22:57
    Planeta opic (2001)

Dobrý film, jen ta režie je trochu zvláštní. Burton se do takových filmů nemá pouštět. Jinak celkem odpočinkový film. Líbivá charakteristika lidstva a zároveň pohled na nás jiných ras, který je vnímán jako krutý a vynalézavý. Pravda.

<< předchozí 1 2 3 4 5