kleopatra

sagittarius

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47
    • 15.2.2020  10:25
    Zlatokopky (2019)

Zlatokopky si hrají na něco, na co nemají, takové jakože Casino v ženském vydání, ovšem bez invence a iq s Lopez zatvrzele přesvědčenou, že je několik levlů ve všem nad vším. Holky mě nijak nepřipoutaly, jejich ňuňání s dětmi a babičkami, stesky, vzestupy k činčilám a pády do háemka ze dne na den nedojaly. Prostě plytká záležitost, která by snad chtěla být něčím přelomovým.

• 24.1.2020  21:54
    Roadies (TV seriál) (2016)

Nechce se mi věřit, že je na celé databázi jen 89 muzikantů, rockových uplakánků a pábitelů, koncertních romantiků, fanoušků do bubnů, kytar, do model a do všeho, co smrdí/voní muzikantskou krví, potem a slzami, cestou čímkoli, kamkoli, kde zazní kytarový riff, který slyšet a zemřít? Hudební srdcaři od beden Roadies mají jen 89 hodnocení a 65% !!!

• 14.1.2020  23:17

Taková jemnější cesta samuraje, kterýžto v tomto případě není holubář ale včelař, v minimalistickém podání báječného Petera Fondy v roli introvertního válečného veterána Uleeho. Mělo to takový nenápadný fajn drápek, zub času se podepsal jen na kabátku.

• 15.11.2019  12:30

Kdo ve vztahu něco podobného nezažil nebo to neviděl aspoň u sousedů, ať hodí cokoli kam chce, tohle je ale život. Lidi, zvlášť ti spokojení a usazení, to začnou škrábat, protože klid a pohoda hrozně svědí, a dělají to tak dlouho, dokud všechno není nadranc. Ačkoli se předem vykolíkuje prostor a stanoví jízdní řád, utrženej vagón si pak jede, jak chce. Fajn herci a fajn druhá - homosexuální - dvojka a jejich dospělejší dilema, fajn film.

• 27.9.2019  11:41
    Ad Astra (2019)

Někdy je potřeba se hodně, ale fakt hodně vzdálit od toho, co nehne tepem, aby seismograf duše rozpohyboval k cestě k prozření a hned pak domů. Krásný film, zvlášť jeho poslední třetina.

• 22.8.2019  11:22

Pestrobarevný výlet do minulosti s dvěma úžasnými frajery, kde si Tarantino krom jiného pohraje s trpělivostí mnohého fandy rychlé akce a kolem dějin - pokud bych já byla režisérem té, co má děťátko, vnímala bych závěr jako dárek. Za tu drzost, fantazii a hold v jediném paklíku, kde co by bylo-nebylo a navíc za zvuku super hudby, mockrát děkuji.

• 31.7.2019  10:23
    Miliardy - Série 4 (série) (2019)

Možná je na škodu expresní pozření, ale i v patřičném rozestupu by splynutí dvou stran do jednoho septiku bilo do smyslů a mně tenhle způsob - čim déle, tím houšť a větší kapky - už nebaví a co mě ještě krajně nebaví, jsou ty otravné pohotové příměry, chudáci Kid Rock, Ježíš Kristus, Václav Havel a … a špinaví prohnilí lumpové jsou vždy v obraze a chápou! Ok, miláček Taylor, jedna z mála postav se specifickou psychologií, morálkou a výrazem, kvůli čemuž se ještě budu obtěžovat, jinak jsou už teď všichni jak přes kopírák.

• 21.7.2019  10:38
    Dobrý boj - Série 3 (série) (2019)

Dobrý boj se ve třetí sérii trochu rozpletl na více ocasů, za kterými se, pravda, nijak infarktově honí. Diane si zadala pro lásku k Trumpovi s jakousi podzemní frakcí šílených žen, Lucca pohubla a to i na prostoru ve scénáři, Maia nebyla nikdy můj šálek a Michael Sheen tu měl být jistě za resuscitační třesk, ale spíš přihazoval lopaty hlíny na hrobeček, stejně jako kreslené hudební vsuvky, použité už v BrainDead, kde sedly jak prdel na hrnec. Tady to nefungovalo, naopak. U čeho se ale vyloženě tetelím, jsou Kingovic antipatie k Trumpovi a to, jak si ho ve všem, co napíšou, nemilosrdně podávají.

• 23.5.2019  13:18
    John Wick 3 (2019)

Dvakrát prý nelze vstoupit do téže řeky, tak jak to, že jsem se po třetí propadla do stejnýho sajratu plnýho násilí a tupých blábolů. Do prdele, Keanu, jsi herec, ne furt umaštěná mlátička na klíček!

• 5.3.2019  10:21
    Jackie (2016)

Muž, kterému Jackie držela v autě právě ustřelenou lebku, byl prezident. A taky to byl její manžel. Tenhle film nechává nakouknout do její mysli a srdce krátce po vraždě a pak i prostřednictvím rozhovoru s pisálkem a je to pohled, jaký není v žádném dokumentu o Jackie. Jede pod povrch ikony s perlami a typickým účesem, která zažívá naprostou beznaděj a současně se snaží udržet dekorum. Film zajímavě natočený a smutný a nejspíš si ho už nikdy nedám.

• 24.2.2019  11:55

Vynikající film z inteligentního a bystrého pera Nicole Holofcener, kde Melissa McCarthy přes kontejnerový look i kočičince pod postelí září jako kometa. Je dobře, že si Can you ever forgive me? našlo cestičku alespoň k úpatí Olympu a někdo si ho tak všimne. Z papíru u soudu Lee čte, o čem to je. A o tom to je!

• 20.1.2019  18:24
    Na mušce (TV seriál) (2018)

Končím třetím dílem, ani kvůli sympatické šikmoočce už se nehodlám dál sebepoškozovat koukáním na "tááák úžasnou" vraždící fajnšmekérku a jakože humor.

• 17.1.2019  13:09
    Dobrá manželka (TV seriál) (2009)

Bylo mi ctí, právnická chásko, Alicio, Diane, Kalindo, Wille, Eli, Cary, Elsbeth, Lucco, Jasone … a děkuji též rodině Kingových, že vás udělali takovými, jací jste tu byli ... morálně osvícení i pokleslí, uvěřitelní a podobní, a že na vás Ridley Scott dohlédl. To, že jsem si už dlouho před koncem začla jistit, v čem vás zase uvidím, mluví za vše. Vzhůru do Dobrého boje.

• 17.1.2019  13:01

Sedmá série už malinko trpí syndromem vyvařeného pytlíku čaje, opětovná personální škatulata, změny statutů a kandidatury na to či ono začínají krapítek nudit, ale bolestným za to budiž příchod Jeffrey Dean Morgana a jeho postavy přezíravého tajemného vyšetřovatele, taková trochu Kalinda v kalhotách. Závěr a dojemné "zmrtvýchvstání" jedné z nej postav je pak opravdovou lahůdkou a facka v posledních vteřinách zcela zasloužená.

• 11.1.2019  22:43

MORGAN! DEAN MORGAN! JEFFREY DEAN MORGAN!

• 11.1.2019  22:40

Alicia tak dlouho taktizovala a kombinovala, až se ucho utrhlo, ale nové dveře se tak otevřely a jimi vstoupila další silná postava: Lucca Quinn, budoucí sympatický pilíř Dobrého boje.

• 11.1.2019  22:05

Bezmála do poloviny je to o nehty dík Caryho zatčení a člověk si chtě nechtě musí říct, jak málo stačí a kdeže je sako od Armaniho. Taky probační úřednice je snad sestra andílka z Přeletu. Série finišuje Aliciinou kandidaturou na státní návladní a opět je tu politický hnůj, který nemá mantinely. 0pustí nás další člen rodiny, bez kterého by tenhle seriál nebyl tím, čím je. Sbohem a šáteček, samurajko.

• 11.1.2019  21:23
    Narozena 1918 (TV film) (2018)

"Co se vám na něm líbilo? Nic. A čim váš upoutal? Ničim. Tak proč jste si ho vzala? Von když si něco umanul, tak nedal pokoj, dokud to nedostal." Výjimečná žena, z které čiší nakažlivá pohoda a upřímnost. Škoda toho postrkování do významných dat, poslechla bych si raději nášup nahodilých vzpomínek, třeba jak se děti těšily a stříhaly metr, kdy odjede taťulda do lázní a myši budou mít pré.

• 3.1.2019  19:16

Posledních pár dílů už to nebylo drama, ale thriller o to napínavější, oč víc vám postava za lán času přiroste k srdci. I když je Cary Agos právnický šampónek a Matt Czuchry herec nic moc, tak teď hrál jak o život kluka, co mu o život skutečně jde. A co mě ještě dostalo: ta neuvěřitelná loajalita a snaha přátel a kolegů mu zuby nehty pomoct. Já vim, je to jen jako :).

• 21.12.2018  23:47

Pátá série se nese v duchu bojových rozdílení, Dobrá manželka vystrčí rohy a lokty a dá všem na známost, že s ní přestává sranda. Kalinda konečně ustupuje z výsluní a dojde k fatálnímu úbytku jedné z hlavních prima postav, přičemž lidi okolo se s tím na můj vkus vyrovnají příliš dobře a příliš rychle. Show must go on.

• 15.12.2018  17:32
    Aquaman (2018)

Trochu pohádka, trochu hloupůstka, trochu divočina, ovšem s úžasným vkladem fantazie kreativců a lidí, kteří tu dechberoucí imaginaci dokázali přeložit do okouzlujících vizuálních efektů.

• 6.12.2018  10:19

Když se s postavami dožijete páté série, máte je pod kůží a náhlá smrt vás prostě sebere, ať už je číkoli. V jedné chvíli jakoby se spoluhráčům v očích zračila skutečná bolest a beznaděj, jakoby to zapomněli hrát a začali to žít.

• 22.11.2018  10:06
    Kamu v Mexiku (TV seriál) (2018)

Tetované pohodové děvče v rámci časových možností dělá, co může, a mě to i dík nádherným záběrům kamery velmi baví. Nakřáplým sexy hlasem představí lokalitu, uvaří s místními, labužnicky ochutná a pak něco z ňamek transformuje do mantinelů českého trhu. Jen tak dál, holka, jsi skvělá a drž se svýho snu!

• 17.11.2018  12:03

Bohemian Rhapsody je krása s nesmírnou duší. Já ji dík zde získané deformaci hodnotila jako film a děkuji za příležitost si na podruhé uvědomit, že přátele a lásky, co formují váš život a dostanou vás z depek do výšin, je takhle vnímat hambárna. Kdo nezná a chce dál plout na vlně, ať si dá Tribute … jedinečné rockové díkuvzdání Freddiemu do nebe.

• 17.11.2018  00:25

Jak souboj o autorství písně rozsekla bowlingová koule.

• 5.11.2018  14:09

Kniha Julie, demoverze se mi líbila skoro tak moc jako onehdy Všechny moje lásky a co se filmu týče jsem opět nadšená, ale ne tak jako hlasitě a freneticky, spíš zasněně s nostalgií v duši, s myšlenkou na všechny blázny posedlé modlou, jejíž pomyslný život se pitvá skrz naskrz a dolují se infa, kde si jejich idol právě prdnul a přestože idolu je to úplně putna, nám posedlým to život osladí. Ethan Hawke a Chris O´Dowd nemohli být ve větší pohodě.

• 30.10.2018  19:29

A zrazenému Willovi bouchly saze: "Naše protivníky roztrháme na cucky, žádné hlasování, rozhodne se a jde se a už to nebude zdvořilé, komukoli v cestě nakopeme prdel, vyhodíme ho nebo ho koupíme, dokážeš se s tím smířit? Tak vítej na palubě".

• 30.10.2018  19:21

Alicia vystrčila růžky a rozčísla to, bez ohledu na starou lásku, co nerezaví, bez ohledu na loajalitu. Co to je? Já chci jet na svý triko, protože … protože bagr. A adrenalin jako hrom.

• 25.10.2018  21:02

Kdo smí rozhodnout o nenarozeném díděti? Matka nosnice nebo rodiče obsahu jejího těla a kdo má právo celou tu srandu ukončit, když je dítě kazové? Laskavý čtenář promine, ale uvozovky by musely být skoro na každém slově. Etika, logika, právo? … Šílený!

• 25.10.2018  20:54

Mrtvý muž přichází a snaha o jeho záchranu probíhá už skoro s křížkem po funuse. Alicia zatím kuje pikle, že se z firmy trhne, s Willem pod jednou střechou je to horká půda a tenký led současně, jenže …

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47