kleopatra

okres Benešov
sagittarius

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47
    • 20.1.2019  18:24
    Na mušce (TV seriál) (2018)

Končím třetím dílem, ani kvůli sympatické šikmoočce už se nehodlám dál sebepoškozovat koukáním na "tááák úžasnou" vraždící fajnšmekérku a jakože humor.

• 17.1.2019  13:09
    Dobrá manželka (TV seriál) (2009)

Bylo mi ctí, právnická chásko, Alicio, Diane, Kalindo, Wille, Eli, Cary, Elsbeth, Lucco, Jasone … a děkuji též rodině Kingových, že vás udělali takovými, jací jste tu byli ... morálně osvícení i pokleslí, uvěřitelní a podobní, a že na vás Ridley Scott dohlédl. To, že jsem si už dlouho před koncem začla jistit, v čem vás zase uvidím, mluví za vše. Vzhůru do Dobrého boje.

• 17.1.2019  13:01

Sedmá série už malinko trpí syndromem vyvařeného pytlíku čaje, opětovná personální škatulata, změny statutů a kandidatury na to či ono začínají krapítek nudit, ale bolestným za to budiž příchod Jeffrey Dean Morgana a jeho postavy přezíravého tajemného vyšetřovatele, taková trochu Kalinda v kalhotách. Závěr a dojemné "zmrtvýchvstání" jedné z nej postav je pak opravdovou lahůdkou a facka v posledních vteřinách zcela zasloužená.

• 11.1.2019  22:43

MORGAN! DEAN MORGAN! JEFFREY DEAN MORGAN!

• 11.1.2019  22:40

Alicia tak dlouho taktizovala a kombinovala, až se ucho utrhlo, ale nové dveře se tak otevřely a jimi vstoupila další silná postava: Lucca Quinn, budoucí sympatický pilíř Dobrého boje.

• 11.1.2019  22:05

Bezmála do poloviny je to o nehty dík Caryho zatčení a člověk si chtě nechtě musí říct, jak málo stačí a kdeže je sako od Armaniho. Taky probační úřednice je snad sestra andílka z Přeletu. Série finišuje Aliciinou kandidaturou na státní návladní a opět je tu politický hnůj, který nemá mantinely. 0pustí nás další člen rodiny, bez kterého by tenhle seriál nebyl tím, čím je. Sbohem a šáteček, samurajko.

• 11.1.2019  21:23
    Narozena 1918 (TV film) (2018)

"Co se vám na něm líbilo? Nic. A čim váš upoutal? Ničim. Tak proč jste si ho vzala? Von když si něco umanul, tak nedal pokoj, dokud to nedostal." Výjimečná žena, z které čiší nakažlivá pohoda a upřímnost. Škoda toho postrkování do významných dat, poslechla bych si raději nášup nahodilých vzpomínek, třeba jak se děti těšily a stříhaly metr, kdy odjede taťulda do lázní a myši budou mít pré.

• 3.1.2019  19:16

Posledních pár dílů už to nebylo drama, ale thriller o to napínavější, oč víc vám postava za lán času přiroste k srdci. I když je Cary Agos právnický šampónek a Matt Czuchry herec nic moc, tak teď hrál jak o život kluka, co mu o život skutečně jde. A co mě ještě dostalo: ta neuvěřitelná loajalita a snaha přátel a kolegů mu zuby nehty pomoct. Já vim, je to jen jako :).

• 21.12.2018  23:47

Pátá série se nese v duchu bojových rozdílení, Dobrá manželka vystrčí rohy a lokty a dá všem na známost, že s ní přestává sranda. Kalinda konečně ustupuje z výsluní a dojde k fatálnímu úbytku jedné z hlavních prima postav, přičemž lidi okolo se s tím na můj vkus vyrovnají příliš dobře a příliš rychle. Show must go on.

• 15.12.2018  17:32
    Aquaman (2018)

Trochu pohádka, trochu hloupůstka, trochu divočina, ovšem s úžasným vkladem fantazie kreativců a lidí, kteří tu dechberoucí imaginaci dokázali přeložit do okouzlujících vizuálních efektů.

• 6.12.2018  10:19

Když se s postavami dožijete páté série, máte je pod kůží a náhlá smrt vás prostě sebere, ať už je číkoli. V jedné chvíli jakoby se spoluhráčům v očích zračila skutečná bolest a beznaděj, jakoby to zapomněli hrát a začali to žít.

• 22.11.2018  10:06
    Kamu v Mexiku (TV seriál) (2018)

Tetované pohodové děvče v rámci časových možností dělá, co může, a mě to i dík nádherným záběrům kamery velmi baví. Nakřáplým sexy hlasem představí lokalitu, uvaří s místními, labužnicky ochutná a pak něco z ňamek transformuje do mantinelů českého trhu. Jen tak dál, holka, jsi skvělá a drž se svýho snu!

• 17.11.2018  12:03

Bohemian Rhapsody je krása s nesmírnou duší. Já ji dík zde získané deformaci hodnotila jako film a děkuji za příležitost si na podruhé uvědomit, že přátele a lásky, co formují váš život a dostanou vás z depek do výšin, je takhle vnímat hambárna. Kdo nezná a chce dál plout na vlně, ať si dá Tribute … jedinečné rockové díkuvzdání Freddiemu do nebe.

• 17.11.2018  00:25

Jak souboj o autorství písně rozsekla bowlingová koule.

• 5.11.2018  14:09

Kniha Julie, demoverze se mi líbila skoro tak moc jako onehdy Všechny moje lásky a co se filmu týče jsem opět nadšená, ale ne tak jako hlasitě a freneticky, spíš zasněně s nostalgií v duši, s myšlenkou na všechny blázny posedlé modlou, jejíž pomyslný život se pitvá skrz naskrz a dolují se infa, kde si jejich idol právě prdnul a přestože idolu je to úplně putna, nám posedlým to život osladí. Ethan Hawke a Chris O´Dowd nemohli být ve větší pohodě.

• 30.10.2018  19:29

A zrazenému Willovi bouchly saze: "Naše protivníky roztrháme na cucky, žádné hlasování, rozhodne se a jde se a už to nebude zdvořilé, komukoli v cestě nakopeme prdel, vyhodíme ho nebo ho koupíme, dokážeš se s tím smířit? Tak vítej na palubě".

• 30.10.2018  19:21

Alicia vystrčila růžky a rozčísla to, bez ohledu na starou lásku, co nerezaví, bez ohledu na loajalitu. Co to je? Já chci jet na svý triko, protože … protože bagr. A adrenalin jako hrom.

• 25.10.2018  21:02

Kdo smí rozhodnout o nenarozeném díděti? Matka nosnice nebo rodiče obsahu jejího těla a kdo má právo celou tu srandu ukončit, když je dítě kazové? Laskavý čtenář promine, ale uvozovky by musely být skoro na každém slově. Etika, logika, právo? … Šílený!

• 25.10.2018  20:54

Mrtvý muž přichází a snaha o jeho záchranu probíhá už skoro s křížkem po funuse. Alicia zatím kuje pikle, že se z firmy trhne, s Willem pod jednou střechou je to horká půda a tenký led současně, jenže …

• 22.10.2018  19:55

Čtvrtá série krapet ztratila dech nebo spíše směr. Po pár prvních dílech, kdy dík Kalindě a jejímu britskému Podfukáři Marcu Warrenovi sledujeme thriller, nás to odveze k auditu, bankrotu, kandidatuře, volbám … na teploměru nudy přesně v tomto pořadí, bohudík zůstává právničina stále ostrá jak břitva, i když někdy pochybuju, co je možné, ale co já vím o právu v USA a koláčích sledovanosti. Tu a tam se objevující Mamie Gummer je živoucím důkazem, že podoba ani okoukaná gesta nejsou nic a mámě Streepový nemůže čuchnout k ponožkám. No a Alicia je jako manželka na dvě věci, zato právnička je fakt Dobrá :).

• 12.10.2018  13:51

Čendler jako politický rival Dobrého manžela je na zabití pomalým způsobem. Stejně ale, když to tak člověk sleduje, i ten "dobrý" má zvláštní pojetí morálního kodexu.

• 12.10.2018  13:41

Ovšem, tomu rozumím. Kdo by čekal pod pláštíkem dědečka hříbečka chladnou bestii. Od chlebodárce - drogového bosse vskutku chytrý manévr, jak i z lochu dosáhnout svého.

• 12.10.2018  13:35

Díl, kde se vyšpulí Kyle MacLachlan a i přes tu interesantní prošedivělou patku …. nemusím ho, ani jeho rádoby charismatickou postavu likvidující důkazy z moci úřední.

• 7.10.2018  16:01

Dvě holky za okrajem nervového zhroucení a přesto napěchované životem s kyvadlem tu v citovém strádání, tu v přívalu lásky na rozdávání. Jestli něco v tomhle úžasném filmu trčí nad vším, tak jsou to Valeria Bruni Tedeschi, kterou už znám a která mi zvlášť tady tolik připomíná temperament Monicy Vitti, a Micaela Ramazzotti, v níž vězí křehkost i síla, smutek i naděje, ani nemusí promluvit. Od Krásného úniku se vezu na vlně Paola Virziho a Šíleně šťastná se do mě opět přesně trefila.

• 7.10.2018  15:39

Dobré manželky mají často za matku čarodějnici, hipísačku nebo kudlanku. Stockard Channing nezůstavá nic dlužná své jiskře v oku a je vším dohromady. Aliciina domácnost už trochu toho koření potřebovala jak drbání.

• 3.10.2018  19:12

In Memory of TONY SCOTT

• 27.9.2018  09:58

Ve třetí sérii si Kalinda koupí velké kladivo. Mezi řádky tušíme, že se za ní skrývá mnohem víc, než jen inteligence a sexy outfity, ale že je to pěkně prohnaná a manipulativní mrška. Taky Willík - spolušéf firmy - se trochu odkope, respektive kdosi odkope jeho starou špínu. Diane - spolušéfka firmy - je snad nejsympatičtější postava, perfektně napsaná, řeže zatím rovně. Překvapení nastane, když se objeví Čendlerovo zlé dvojče a škodí kudy chodí bez uzardění. Dobrá manželka Alicia mě, kupodivu, baví nejmíň, možná i dík nemastné neslané Margulies. No a samozřejmě opět politika, intriky, padouch nebo hrdina …. znáte to. Takže vzhůru do čtvrté série.

• 22.9.2018  18:22

Zajímavá kauza. Je bitcoin komodita nebo měna? Jason Biggs jako možný Mr. Bitcoin?

• 18.9.2018  19:33

Kauza vykopnuté učitelky. Je to harašení, není to harašení? V hlavní roli Dexterova sestra Jennifer Carpenter.

• 18.9.2018  17:20

Díl, kde na sebe výrazněji upozorní postava jménem Elsbeth Tascioni v podání Carrie Preston a silně se tak dotahuje na mou favoritku Kalindu. Bohužel, mix alternativní logiky, mimózního humoru a okouzlujícího herectví si užijeme jen ve 14 dílech. Velká škoda. Nicméně nezoufejme, vytěží z ní ještě Dobrý boj.

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47