Kritak

okres Praha-západ

Skype: kriton18

• 19.11.2016  20:27
    Toni Erdmann (2016)

Musím říct ze tak dobrý film sem nečekal rozhodne to nejlepší co sem letos viděl .

• 25.5.2016  09:04

Rozhodně to není film pro každého a přesto že mě nezaujal tak sem nemohl přestat koukat a byl zvědaví jak to skonči.

• 25.1.2016  23:15

Tak co o tom říci kamera prostě supr,herecké výkony také supr,hudba prostředí kostýmy kulisy a tak dale to vše je ok jen ten blbej film NE.

• 2.10.2014  10:39
    Kiss x Sis (TV seriál) (2010)

Jase u to ho prostě bavil a díky tomu že má KissXsis jen 12 dílu nemá šanci vás seteotypmě nudit.

• 29.5.2014  21:14
    Divergence (2014)

Neví někdo jak to film končí? odešeljsem asi po hodince a pul z kina a lituji že sem to neudělal potí scéně jak si hlavni hrdinka vybírala frakci v sále přitom nikdo ani nedýchal protože tam dávno nikdo nebil.

• 6.2.2014  21:44
    Šingeki no kjodžin (TV seriál) (2013)

Vcelku originální námět, krví a mrtvolami se opravdu nešetřilo.Konec má nakročeno hezky k další séryji tak snat nějaká bude:)

• 3.1.2014  00:31
    47 róninů (2013)

Pokud se nato chystáte jít do kina tak děte na něco jiného.

• 30.7.2013  14:52

Celkově je příběh supr,krezba je pěkná(ale neuchvatná) určitě se podívejte pokud mate anime rádi.

• 23.7.2013  22:15

Tak tento snímek patři ktěm které není třeba komentovat a vychvalovat ale jednoduše se na ně podívat.

• 30.5.2013  21:26
    Mrtvá zóna (1983)

Hned na začátku Christopher Walken říká své třídě "přečtěte si legendu o ospalé díře"asi netušil že toho démona bude jednou hrát :). mě osobně příběch příliš neoslovil ale asponě nebil předvídatelní což se dnes vidí málo.

• 6.5.2013  21:46
    Samurai Champloo (TV seriál) (2004)

Tento seriál ma skvělí začátek několik prvních dílu vas tak zaujme že se prokoučete nasledujcimi ne tak akci nadupanimi díly některe se povedvi víc nektere bili opravdu nudne toho opravdu vtipneho humoru tam taki bilo pomalu zato souboje sou skvěle lepši sem viděl už jen v narutovi,sem rat že to ma jen 26 dilu konec přichazi pravě včas a stoji zato.

• 15.4.2013  22:53

Zabijačka prasete na dvorku je stejně zabavna.

• 15.4.2013  22:47

Tak tento film proste nemá ani nádech hororu ani komedie je prostě jen nechutní a to dost,Atikdist je taki nechut ale s podmanivou atmosférou a napětím radši se koukněte na něj.Intimní tajemství je strata času.

• 27.10.2012  23:58
    Strážní andělé (1995)

Zábavnější je koukatse jak schne barva a film celpově ubiha stejně richle jako kdiš čekate až seta barva sloupne.

• 25.10.2012  20:01

Sláva tomu kdosi řekl udelame sci-fi co bude mít smisluplný příběch a opravdu ho udělal.Co se týče zvlašních efektů a jejich použití tak to zvladli na výbornou a hlavního hrdinu nadopovaného HOPSINKOVOU štávou musíte brad s humorem nebo nadsáskou jinak vám to skazí celí dojem filmu.

• 25.10.2012  19:49
    Nevinnost (2011)

Pokud preferujete příběch a herce nad hektolitry krve a výbuchy tak vám nevinnost doporučuji mam rak kdyš po 15min filmu stale nevim jak to skonči a kdyš začnete tušit tak vás překvapí.

• 1.10.2012  15:49

Tak toto je podle mě nejlepši film s upíry.

• 1.10.2012  15:35
    Piráti! (2012)

Snaha bila ale nijak měto nenatchlo.

• 30.9.2012  21:26

Tak podlouhé době sem zase viděl film plní kvalitního humoru co ma hlavu a patu straci snat jen v jednom přiběhu ale to přežijete.

• 13.7.2012  22:05

Jedna hvězda zato jak hysterycky rozmlacují skříně a druha proměna po sundání blíji hlavního hrdiny to sem se opravdu smal.

• 13.7.2012  14:37

Naprosto neuvěřitelní Fantasy svět kde rytíři v těžké zbroji padají jako mouchy všechny ženy vypadají jako top modelki co se NEdají zbičovat do krve,60ti kilová blondýna pošle k zemi obra,pana se pozná podle poprsí a spousta dalších úžasných věci třeba různé časové smyčky a tak :) prostě to musíte vidět s kamarády jinak to opravdu není ani trochu na koukání.

• 13.7.2012  13:06

Děj mě strhnul hned na začátku a vezl sem se s hlavním hrdinou až dokonce vspomíky co jsem se snažil zastrkovat do kouta své paměti opět vyplouvali a já chápal jak se hlavní hrdina cítí a proto je tento film pro mě tak živí a dojemní až k slzám. Chci žít vtom světe chci bít kreslena postavička a mít každí den nad hlavou tak krásné nebe.