Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Horor
  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Krimi

Recenze (1 425)

plakát

Kolskaja sverchglubokaja (2020) 

Kvalitní, Ruský Horor. Bál jsem se té délky, ale žádný zbytečný, dlouhý kecání nehrozí a po pár minutách se už nacházíme u nejhlubšího vrtu světa. Podzemní atmosféru to má fakt výbornou, najde se tu několik slušných, děsivých scén, parazitická plíseň, která postupně mutovala, až do podoby monstra, vypadalo opravdu dobře, triky povedený, herci včetně té hlavní, ženské postavy, celkem koukatelný a to finále ve výtahu, bylo skvělý. Byl bych radši, kdybych se na to podíval spíš v zimě, ale vychytal jsem alespoň studenější, deštivou noc. Slušná podívaná.

plakát

Unhuman (2022) 

Tohle, že má být ten Marcus Dunstan, co tenkrát natočil Hororové pecky The Collector & The Collection ? Třetí díl, mu produkce zastavila a utekla od filmu a jestli to mělo vypadat podobně, jako tahle sračka Unhuman, tak se tomu ani nedivím. Nehorázně levnej a trapnej shit a nejvíc mě srala ta hnusná číňanka, co v polovině sežrala šalamounovo hovno. Honorář pro ty děcka, byl v ceně nového Iphonu, takže všichni byli spokojení. Hvězda za tu neznámou šťabajznu Ali Gallo. (34. hodnocení)

plakát

Men (2022) 

Tohle byl ten nejdivnější, nejujetější a nejvíc what the fuck Horor, co jsem za poslední roky viděl. Jo a musím zmínit to co *CARNIFEX*  - kurva toto je Britský film, nie U.S.A. do psej matere ! Britové Horory neumí a vyhýbám se jim, ale tohle je dost jiný a jako překvapilo mě to. Tísnivá atmosféra v kontrastu s nádhernou přírodou, barvičky opravdu pěkný, výborná kamera, dojde na dvě solidní, krvavý scény (rozpláclej černoch a nožem roztrhlá ruka), ale hlavně to finále, to jsem čuměl s hubou dokořán, co že se to vůbec děje. Zpočátku mi vadila ta herečka, chvilku mi trvalo, než jsem si na ten její nesympatický xicht zvyknul, ale jinak dobrý. Slušnej psycho bizár. (515. hodnocení)

plakát

Sběratel (2007) 

V tomto období, vzniklo nejvíce povedených, brutálních Hororů a Rusko mohlo také přispět, ale vůbec se jim tenhle Slasher nepovedl. Ten úvod, s přepadením banky a následný útěk do tunelu, bylo ještě v pohodě, mělo to i celkem povedenou atmosféru, ale dál už to byl hrozný shit. Mizerné, zpomalené záběry, mordy mimo kameru, masky těch obličejů, po vydloubnutí očí, strašně levný, Gore vůbec žádné a ten zabiják, co měl nasazenou kuklu a svařovací brýle, byl dost k smíchu. A závěr, kdy odjede lupič s rukojmí na motorce, bylo jak z Mission: Impossible. Televizní Horor, ztráta času. (Full HD, CZ dabing, 81. hodnocení)

plakát

Abandoned (2022) 

Přesně jsem věděl, o jaký Horor půjde. Prostě klasická (hodně suchá) bubákovina, kdy se mladý pár nastěhuje do domu na venkově, který má samozřejmě děsivou minulost. Byla tu spáchaná desetinásobná vražda, pětinásobná sebevražda, došlo na incest a mnoho dalšího, nejbližší obchod je 50 kilometrů, široko daleko jen samej divnej vidlák, ale nevadí, ten dům prostě koupíme. Na Abandoned, jsem se podíval jen kvůli mé oblíbené a krásné Emičce, která porodila nedávno svého prvního syna, takže si musela samozřejmě vyzkoušet roli matky i ve filmu. No, nebýt zde právě ona, tak se na to ani možná nepodívám. Abandoned, nepřineslo vůbec nic nového a to děcko, co řvalo už od prvních minut, to bylo fakt šílený. Čekal jsem alespoň creepy finále, ale ani to se nedostavilo. Rozhodoval bych se mezi jednou a dvěma * (být tady jiná, nesympatická, škaredá herečka, tak možná odpad) ale mám pro Emmu fakt slabost a neskutečně jí to tady slušelo, takže tu třetí * vyloženě jen za ní. Pokud, nejste zrovna novopečený rodič, asi se na to ani nedívejte =) (33. hodnocení)

plakát

Podivné vraždy (2010) 

Zahlédl jsem ten pěkný plakát a Belgicko / Italskou spolupráci, říkám super, jdu do toho. Pak jsem ale zjistil, že se jedná o Televizní Horor, který si minimálně odvysílala TV Barrandov, CS Horror či JOJ Cinema. Ale dal jsem tomu šanci (neměl jsem tomu dávat šanci =) No, už ten úvodní look, byl šíleně hnusně televizní, postavy extrémně nesympatické, do toho ten styl "budu vám vyprávět příběh", no hrůza ! Hvězdu dávám pouze za to zabití páru v lese a za tu celkem podařenou scénu v koupelně, viz plakát, která byla slušně krvavá - ač se tedy jedná pouze o klasické podříznutí krku, kterých jsem už viděl ve filmech / Hororech milionkrát, ale fájn. Možná to mělo místy povedenou Hororovější atmosféru, hlavně teda v tom závěru, ale dvě * nakonec nedám, ač teda cítím, že je to možná nefér, ale hold jednou budu přísnější a odskáče to zrovna tenhle Horor. Hlavně je to v mých očích, spíše pro starší ročníky, co už mají přečteno xx knižních Thrillerů, kde se vyskytuje tajemný vrah, on i ten název Podivné vraždy - Christopher Roth, připomína spíše jako titul nějaké knihy. (156. hodnocení)

plakát

Princezna (2022) 

Z ošklivého a nenápadného káčátka, se pomalu z Joey king, stává pěkná, schopná a sympatická herečka. The Princess, je tak trochu odlehčenější The Raid, ve středověkém kabátku, pro dívčí publikum. Nebylo to vyloženě špatný, ač teda, je úplně od samého počátku jasný, jak to celé dopadne, ale akce je tu víc než dost, je slušně krvavá, nechyběl humor a finální fight, kde dojde na useknutí hlavy, bylo celkem fresh. A má oblíbená Olinka, která tu práská bičem, byla taky skvělá. Docela příjemná zábava, na jedno či dvě zhlédnutí. (167. hodnocení)

plakát

Zločiny budoucnosti (2022) 

Bolestí ku sexu ! Zajímavý, ovšem pro mě nepřitažlivý svět. Plastožrouti ? Pozoruhodný. Od Cronenberga, nemám téměř nic nakoukaného, až na Červi, Mouchu a Dějiny násilí, takže rozhodně nepatřím do jeho fanouškovské základny a asi ani nechci. Ten Kanadský, televizní, nezáživný smrad, je v jeho filmech dost cítit a to je to, co nemusím. Crimes of the Future, je z těch čtyř filmů, co jsem viděl, nejméně zábavný, je to místy dost ukecaný, bez tempa, celkově prostě ten svět mi nic neříkal, nebavil mě. Pár nechutných a wtf scén, se tu každopádně najde. A nejvíce se mi tu líbila postava Kristen Stewart. (281. hodnocení)

plakát

Antrum: The Deadliest Film Ever Made (2018) 

"Film obsahuje výrazné zvláštnosti, o kterých se spekuluje, že by mohli vyvolávat fyzické a psychologické efekty/stavy u diváka" No, u mě to spíše vyvolávalo spaní. Jako, ten dokumentární úvod, kdy to má navodit pocit strachu a autentičnost, se povedl, příběh taky nebyl úplně špatně vymyšlený, ale to provedení, bylo teda za mě dost nudný a měl jsem chvílemi co dělat, abych u toho neusnul. Neříkám, že se tu nenajde pár děsivějších scén, hudba byla fájn a na blonďatou Nicole Tompkins, se příjemně dívalo, ale že bych na tenhle Horor vzpomínal, dalších několik dní, to asi né. (130. hodnocení)

plakát

The Rage (2007) 

Takovej digitální bordel, už jsem v Hororu dlouho neviděl. Amatérská, brutální slátanina, s roztřesenou kamerou, kde za pochvalu stojí jen masky, těch zmutovaných a sem tam povedené, vtipné Gore, ale jinak jsem se po celou dobu chytal za hlavu a ptal se sám sebe, na co se to vlastně kurva dívám. Před patnácti lety, bych to možná jako levnou, krvavou zábavu doporučil, dnes už určitě ne.

Reklama

Reklama