Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Horor
  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Thriller

Recenze (1 522)

plakát

Jízda smrti (2023) 

Celkem solidní, napínavá oddechovka, která mi dost rychle utekla. Ač scénář nepřináší absolutně nic nového a  je úplně jasné, jak to celé dopadne, tak mě to nějakým způsobem dost bavilo, už od samého začátku. "Jízda smrti" (debilní název), totiž začíná už od 15. minuty. Škoda jen toho idiotského a nudného závěru. Každopádně, jeden z těch lepších filmů, za poslední dobu, kde se objevil staroušek Neeson. (261. hodnocení) Btw, remake německého Nevystupuj.

plakát

Knižní klub zabijáků (2023) 

Tuctový Slasher, s jedinou pěknou holčinou (Ane Rot), kozy ale bohužel neukáže, což v tomhle Hororovém subžánru považuji vždy za velkou nedostatečnou. Celkově  jsou tu ale postavy docela nesympatické, především hlavní hrdinka s antisexy střihem, která tu po celou dobu, běhá v jedněch a těch samých, odpudivých lacláčích. Kdo je vrahem, prokouknete lehce, maska klauna celkem ušla, na nějaké pořádné Gore ale zapomeňte, ač to teda není PG-13 a vraždy jsou krvavější (top scéna - smrt profesora), stále se jedná o takovou tu klasiku alá Vřískot. Na jedno zhlédnutí. Slabší tři. (500. hodnocení)

plakát

The Flood (2023) odpad!

Tohle nebylo dobré absolutně v ničem. Při dvacátém záběru na policejní stanici, s CGI deštěm, jsem už pomalu dostával záchvaty vzteku. Efekty mizerný, dialogy otřesný, stovky nelogických scén, IQ herců na nule. Finále, jak z telenovely. Ne, tady jsem se opravdu nebavil. Katastrofa.

plakát

The Hexecutioners (2015) 

Čekal jsem Horor o eutanázii a dostal jsem tak průměrnou duchařinu, že se teď cítím celkem dost ojebán. Na Kanadu, solidně natočené a abych nežral, tak se slušnou atmosférou a s dobrou úvodní scénou, ale to je asi tak vše. Moji pozornost udržela hlavně ta pěkná bruneta (zrzka zpočátku taky fajn, ale postupem času byla víc a víc na facku). V závěru sice dojde na to slíbené vykuchání, ale je to natočené v takovém stylu, že by tu scénu mohla  použít nějaká Gothic skupina, ve svém hudebním videoklipu. Ve výsledku docela dost velká nuda. (55. hodnocení)

plakát

Transformers: Probuzení monster (2023) 

Transformeři z Wishe. Bože to byl hnus ! A to jsem si myslel, že Transformers: Poslední rytíř (2017), zůstane jako nejhorší díl z celé série. Zlaté, staré časy, s výborným Shiou, i později ten Wahlberg byl fájn, ale hlavně každý díl doplnila krásná herečka - Megan Fox (1-2), Rosie Huntington-Whiteley (3), Nicola Peltz (4). Dnes ? V rámci veškerého dobra a spravedlnosti na této planetě, tu nesmí chybět nesympatická, škaredá černoška. Bleju. Ještě že jsem tenkrát to kino vynechal a nevyhodil své těžce vydřený prachy, za takový hovno. Hvězda a půl za to Porsche.

plakát

Little Bone Lodge (2023) 

Lehce Hororový Thriller, který mi dnes v noci nečekaně bodl. Na anglány, dost slušný. Nechybí samozřejmě jejich typická, deštivá atmosféra, sedlo mi i celé herecké kombo, příběh hezky znepokojivý, s dostatečně napínavým finále, kde dojde na nejeden twist. Čtvrtá hvězda samozřejmě za tu silnou scénu, s pravou matkou, brr. (114. hodnocení)

plakát

Zvrhlá biologie (2008) 

Příběh o nymfomance, která zažívá šílené orgasmy už od dětství a o frajerovi s půlmetrovou, nasteroidovanou kládou. Líbil se mi ten půlhodinový úvod s blondýnkou, kde nechybělo několik sex scén, mírná brutalita a mega bizarní moment, kdy po sexu odrodí do vany a  - " Není to to, co si myslíte, není to opravdové dítě. Udělat dítě trvá devět měsíců, tohle moje jen dvě hodiny. Takže moje děti, nejsou skutečné děti. Moje děti, jsou falešné, nedopečené zrůdičky ! " To jsem šel fakt do kolen ! Během půl hoďky, odrodí třikrát !  Finále už ale čistá ptákovina a to doslova, kdy frajerovi, ten půlmetrovej penis uteče z trenek a jde potěšit frajerky, za kterýma se vydá skrz podlahu či probourá zdi. Při sledování jsem si vzpomněl na  Pervert! (2005). Mělo to dost skvělých WTF momentů, které kdybych tu měl všechny vypsat, tak u toho strávím hodinu. Škoda ale, že celý film nebyl jen o té dívce. Každopádně, dost ujetá úchylárna, která dokáže pobavit, znechutit i vzrušit - chybí totiž zařazení do žánru Erotický/Pornografický. (210. hodnocení)

plakát

Ballad in Blood (2016) 

Poslední film/Horor od Deodata, na který jsem se těšil snad dva roky, až ho uvidím (thx za tittle Vig520). Po zhlédnutí, jsem ale dost zklamaný. Úvodní párty a následná scéna v bytě (střep v noze a poblité kozy), byla celkem slušným rozjezdem, ale dál už to byl jen "detektivní" zfetovaný bizár, plný nesmyslů, zbytečných keců a scén. V polovině, jsem se už začínal nudit. Za zmínku tu stojí krásná Carlotta Morelli, jako Lenka z Čech, která se nebála nahoty, scéna znásilnění a shozená babka. Čekal jsem ale rozhodně víc. (odpočívej v pokoji Ruggero, tvoji Kanibalové, navždy v mé topce) 25. hodnocení 

plakát

The Wrath of Becky (2023) 

Rozhodně lepší, než první díl. Becky, už má nějaký ten rok navíc, takže se jí dalo více věřit, v tom co dělala a proč, ale stále bych raději namísto ní, viděl jinou, o pár let starší herečku. Dvojka, je přímočařejší, bez zbytečných povídaček, partička kolem "Stiflera" mi seděla rozhodně víc, než ta minulá náckovská, kde jsem jim nevěřil jedinou minutu hraní. Gore nepolevilo (top scéna - granát v puse), přidalo se na humoru (za mě +), díky krátké stopáži to odsejpalo, možná to finále "CIA" už bylo na hraně trapnosti, ale oukey. Jednička dostala ode mě hvězdu navíc, pouze za povedenou brutalitu (3*), takže tady neváhám střelit hvězdy čtyři. Jestli přijde i díl třetí, doufám, že to bude v době, kdy už bude mít Lulu alespoň dvacet let =)

plakát

Rychle a zběsile 10 (2023) 

Po tragické devítce, je to celkem solidní návrat. Sice už mi přijde absurdní, to spojování se nepřátel a oživování mrtvých postav, ale oukey, ono se to pak do toho finálního dílu, bude asi hodit, aby byla celá rodinka u poslední večeře hezky pospolu. Každopádně, já jsem si tuhle desítku užil, scéna v Římě, byla fantastická a závěr hezky navnadil, na to epické finále. Budu se těšit, bude to 24 let této ságy Fast & Furious a já ten part 2, určitě zakončím v kině, s kapesníčkem v ruce.