• Thriller

Office Uprising (2018)

Ty kráso, kdy já se naposledy takhle bavil u Hororové komedie ? To už je sakra doba !  Je to opravdu napěchovaný hláškama, super akcí (v rámci rozpočtu) a výborným Gore. Potěší sympaťák Brenton Thwaites a dalších spousty známých a zajímavých tváří. A to hlavní, mám rád energeťáky a ten je tu záporákem ^^ No to je prostě sen !! Bavil jsem se. (21. hodnocení)

Ten, co tě sleduje (2014)

Čekal jsem horor. Horor to není ani náhodou, ani akční, ani krimi, pouze slabý Thriller. Začátek byl velice slibnej, rozjede se to vlastně hned od prvních minut, takže se vůbec nenudíte (velký +), ale postupem času, přicházíte na to, na jakou hovadinu to vůbec koukáte. Příběh strašně nereálný, Frodo Pytlouš celkem nic moc, od Sashy jsem čekal, že předvede něco ze své bohaté kariéry, ale ukáže slabě pouze cecky, no a závěr byl se vším tím odhalením strašně blboučký. Hvězda za zpracování, druhá za tempo. 35%

Retard-0-Tron II: Video Mixtape (2008)

O proti Faces of Death je tohle komedie smíchána s pornem. Pobaví, zhnusí, narazil jsem na to úplnou náhodou (SNAREDE !!!)

Gun Shy - Hrdina náhodou (2017)

V životě bych si to nepustil, nebýt zde mé oblíbené Olgy. Je to naprostá ztráta času a Banderas je tady strašný šašek. Chybí zařazení do komedie, párkrát jsem se pousmál, jinak je to stupidní sračka vhodná do televize. Nevěřím tomu, že to režíroval solidní Simon West. (45. hodnocení)

German Angst (2015)

První povídka a hned taková pecka. U té kastrace jsem byl rád, že ta scéna nebyla vidět, stačil mi zvuk !! Protože už jenom to pomyšlení na to .. au .. ještě teď mě bolí koule. Celkově to bylo dost ujetý a závěr s uřezáním hlavy elektrickým nožem na chleba famózní. Druhá povídka byla prostředím pro mě nejméně zajímavá, ale i tak byla dost násilná a drsná. No a ta poslední, to bylo parádní, krvavé, hodně erotické zakončení. Scéna ve vaně či následná v posteli byly opravdu šíleně brutální. Nevím zda to jsou německé herečky, ale ta v první povídce byla dost pěkná a v té poslední, Kira byla též dost sexy a erotické záběry s ní to bylo fakt něco, což se moc často v německých hororech nestává. Nedávno jsem od nich viděl hodně strašidelnou a nepříjemnou věc a teď tahle erotická, šílená brutalita - přidávám Německo na seznam zemí, které umí. (109. hodnocení)

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Tak jsem viděl celou ságu hezky od začátku a jsem rád, že to mám za sebou. Nejlepší díl byl pro mě Vražedná pomsta. Celkově je to ale dost nudná Teen série, ke které už se nikdy vracet nebudu.

Mrakodrap (2018)

Hrozně předvídatelná, nezáživná, tupá, otravná, rodinná, nemožná blbost s OZP Dwaynem

Odnikud (2017) odpad!

Názorná ukázka toho, jak už je náš muslimský soused totálně v hajzlu. Odporná propaganda. Sluníčkáři a vítači, polibte mi prdel !!!

Green Room (2015)

První polovina, kde se téměř nic neděje mi až tolik nevadila. Mělo to celkem dost tvrdou atmosféru už od začátku a po příchodu skinheads, to bylo ještě tvrdší. Scéna s rukou vynikající, pár rozkousaných obličejů, rozříznuté krky a prostřelené hlavy, no klidně to mohlo být ještě o stupeň brutálnější. Dalším plusem je dost pekelné prostředí a hodně zajímavých a známých tváří, kdy mě nejvíc překvapila Imogen Poots, o které jsem dopředu nevěděl, že zde hraje. Jop, solidní podívaná.