Jana.A

Jana Amlerová

okres Praha

homepage

• 21.1.2018  18:38

Film, který dokáže učarovat i když je starší ročník. Novota neznamená nutně kvalita. Tento film kvalitní je.

• 21.1.2018  18:32
    Mrazík (1964)

Tomuto kouzelnému filmů škodí přílišné reprízy. Ale i tak jde o kvalitní pohádku, která pohladí na duši.

• 10.12.2017  22:30

Modrá je dobrá, ale čeho je moc toho je příliš, v tomto případě je to modrá barva.

• 5.11.2016  09:42

Krásný film o rytíři, který jsem se vydržela koukat celý až do pozdních hodin.

• 20.9.2016  00:02

Bylo to takové mezinárodní a všechny páry mi přisli stejně sympatické.

• 11.5.2016  22:31
    Zmrzlá zem (2013)

Trochu retro krimi z 80. let. Drsné drama ze chladné a zmrzlé Aljašce. Drama ostré jako břitva, kde svoji hru rozehraji proti sobě Nicolas Cage a John Cusack.

• 11.5.2016  22:26

V mých vzpomínkách byl tento film výjimečný, bohužel se ukázalo, že jde o nostalgii. Takže film způsobil docela velké zklamaní. Nostalgie se nedá opakovat. Jistá dávka dobrodružství se mu však upřit nedá.

• 11.5.2016  22:25
    Návrh (2009)

Humorná romantická komedie o nutnosti sňatk a nasledném zamilovaní, která vcelku pobaví a neurazí, ale nic světoborného.Herci jako Sandra Bullock a Ryan Reynolds jsou nad miru sympatičti.

• 11.5.2016  22:20
    Kriminálka Istanbul (TV seriál) (2008)

Exotické prostředí Istanbulu spojené s německou detektivní produkci. Takže se Istanbul zařadil po bok měst jako Hamburg, Mnichov anebo Duisburgu. Je to tak na tři hvězdy.

• 11.5.2016  22:19
    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)

Oba jsou to dobří kuchaři a vařit umí. Člověk se navíc něco doví a naučí. I když nutno uznat, že jsou lepší kuchařské pořady.