BathoryMan

BathoryMan

???

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 28.12.2016  19:53
    Pustina (TV seriál) (2016)

Vydene komplet

• 7.2.2016  09:20

Pekna omalovavanka...kde stojí zato iba presvedčiva Alicia a užasna hudba....ina.k na môj vkus trochu podivnost

• 12.10.2015  23:16
    Pixely (2015)

Kevin James ako americky prezident???WTF???Film totalne mimo:-) Ale zabava kralovska:-)

• 13.4.2014  12:04
    Dej mi domov (2013)

Hudba: Olafur Arnalds

• 30.3.2014  13:20
    Byzantium (2012)

Strasna nuda.....od rezisera Jordana by som to urcite necakal...toto nicoho hodne dielko nesiaha Interview s Upirom ani po clenky.A tesne pred koncom som od tej nudy zaspal a bolo mi uplne jedno ako to dopadne.Pretoze kde nic neni ani smrt nebere.

• 16.3.2014  20:41

Umna dobre.Spracovanie potesilo (prva polka poodhalila co robila a druha vysvetlila preco to robila). Amanda celkom fajn iba som sa nemohol ku koncu zbavit pocitu ze zo skutocnej Lindy sa tu snazia vytvorit novu Matku Terezu.

• 24.2.2014  13:55
    Líbánky (2013)

Hrebejk sa uz toci v kruhu a bohuzial asi nevie ako sa zneho dostat von.Este pri Nevinnosti som mu to zozral .... ale uz stacilo.Geislerova mi uz tiez zacina liezt nanervy....esteze ten Jirka Cerny tu hral fakt dobre a aj na letnu krajinu plnu rybnikov okolo Trebone sa tiez dobre pozeralo.

• 24.2.2014  13:33
    Lore (2012)

Obrovske plusy.......skvela Saskia Rosendahl a uchvatna hudba Maxa Richtera.

• 16.2.2014  13:24

Smrt ako rozpravac pribehu? Preco nie....Dalsi dojimavy pribeh z jedneho z najtemnejsich obdobi ludstva ( 2.svetova vojna) .Viac ako vojne sa ale pribeh venuje teme nacizmu,priatelstva, lasky ku kniham......Predstavitelka Liesel vyborne vybrata,rovnako aj predstavitelia jej kamaratov Rudy a Max...a samozrejme zaver silno vhanal slzy do oci.SPOILER:Len skoda toho odflaknuteho zaveru ked sa Liesel na konci vojny stretne s Maxom.

• 16.2.2014  13:05

Stiller zavalal......proste jedna velka nadhera....nemam slov.Scenka so Space Oddity v Gronskom bare bude patrit medzi tie nezabudnutelne( aspon premna urcite).Plus soundtrack ako celok(Jose Gonzales silno potesil).Nadherny Island a moj oblubeny cerveny Daewoo Matiz ako darcek naviac:-)

• 13.9.2011  20:38
    Hanna (2011)

Tak takúto kravinu som od režiséra mojej srdcovky Pokánia veru nečakal!Bezdejový chaos,kde nič neni poriadne vysvetlené,kdo je kdo a za čo môže a čo kdo komu čo spôsobil.Je tu len jeden pošahaný Eric Bana,ktorý je možno a možno aj neni otec superpošahanej Saoirse Ronan a jedného dňa si povedia že husté fínske lesy vymenia za Berlín a trochu poňaháňajú tiež pošahanú agentku kdovieakej inštitúcie Cate Blanchett.Zúfalejší a otravnejší príbeh som veru už dlho nevydel.A tý Chemický Bratia sa s tou svojou sračkovou hudbou môžu tiež spláchnuť do hajzla....rovnako ako celý tento shit menom Hanna!!!

• 12.9.2011  19:45

Slintal som blahom....konečne poriadny nezávislý americký úlet:)

• 12.9.2011  19:40

Opice to rozbalili ako už dlho nie...a hlavne beriem tú záverečnú pointu(už v titulkách) ako sa to vlastne tie opice dostali k moci:)

• 12.9.2011  19:38

Keď som dal plný počet podobne ladeným Ženám v Pokušení nemôžem odolať a dať ho aj Mužom v Nadeji.Veď sa jedná vlastne o tú istú zápletku len z pohladu mužov.Vicu Kerekeš síce moc nemusím ale tu bola fakt k nakusnutiu.A celkovo nechápem ako je možné v susedných čechách sa takýchto vydarených kúskov,ktoré dokážu dokonale zabaviť rodí ročne najmenej tucet...a unás nič.

• 12.9.2011  19:33
    Země kůlů (2010)

Presne tak robené ako to mám rád(The Road,Carriers..) síce s trochu slabším rozpočtom(ten je vydieť hlavne v scéne automobilovej naháňačky s upírkou) ale inak s uveritelnými postavami,skvelou pochmúrnou atmosférou a dobre spastačenými upírmi:)

• 12.9.2011  19:28
    Cizinec (2010)

Jednorázová somarina,ktorá ťahá len na mená Depp/Jolie...ale inak je absolutne oničom,nedokáže sa žánrovo zaradiť(niekde medzi nesmiešnou komediou a neakčným thrillerom),a divák si tak možno užije len tú kulisu nádherných Benátoch.Inak Angelina ako úplne otrasná...aspon že som sa nestihol nudiť..

• 9.4.2011  23:39

Už dávnejšie som si povedal že film ,ktorý ma nevtieravo privedie až k slzám má umna plný počet:))

• 8.4.2011  01:16

Totálna bezdejová sračka od ktorej sa nedá očakávať ani nič originálne (District 9) a ani nič velkolepé až pompézne(Deň Nezávislosti).Emzáci tiež niesu nejako prevratne urobený ale najviac mi asi liezla nanervy ta (skoro) vo všetkých záberoch roztrasená kamera a nulový scénar čítajúci len presúvanie sa postáv z bodu A do bodu B a z bodu B do bodu C....atd...atd....ale najviac ma asi nasral ten všadeprítomný americký patriotizmus....tu ho bolo tolko že by to nedokázali uniesť pomaly ani tri filmy....čakal som solídnú akciu a nie čistokrvnú nudu:))

• 2.4.2011  22:17
    Všemocný (2011)

Tak toto bola pecka ako sa patrí:)) Malý nenápadný thriller s jedným hviezdným menom v pozadí z ktorého sa nakoniec vyliahne riadna adrenalínová jazda,ktorá ani cez takmer dve hodky ani na sekundu nenudí a ponúka celkom neokukaný námet s originálnou zápletkoua pointou.Vizuál je tu úchvatný(kameraman sa tu ale poriadne odbavil) doplnený modernou(hlavne elektronickou) hudbou.Bradley Cooper hraje slušne ale De Nirová postava magnáta je tu akoby dopísaná navyše v scenári s cielom napísať ju na telo nejakej velkej hviezde a dotiahnuť ju do projektu.Nejako mi totiž nedáva zmysel a pôsobí dosť navyše,rovnako ako postava ruského búchača a jeho počínanie.A vlastne celkovo scenár a diery v nom predstavujú jediné slabé miesto v inak nadupanej jazde,kde poteší aj účasť našej Bátoričky(Anna Friel) zamaskovanej na nepoznanie:))

• 2.4.2011  22:06

Bohužial do kvalít jednotky to malo ešte stále ďaleko(výmena režiséra po prvom dieli sérii jednoznačne neprospela) ale podstatne zrozumitelnejšie a menej komplikovanejšie ako neprehladná prostredná časť.Finále tejto trilogie s obrovským potenciálom som si predstavoval ovela zaujímavejšie.Aspoň že som sa pri záverečnej časti vôbec nenudil a dej ma tiež dokázal zaujať:))

• 28.3.2011  12:36

Nechápem čím bol až tak velmi tento film výnimočný.Počas dvoch hodín sa tam okrem súdneho procesu a pomalého spúšťania najslávnejšej sociálnej sieťe do sveta nič mimoriadne neudialo:( A všetko to bolo pozlepované High Life štýlom na Harvarde,niekolkými večierkami a množstvom kecov v baroch a na diskotékach.Jedine Reznorová hudba zaniečo stála (NIN patria medzi mojích favoritov).Vela kriku pre nič.3*

• 26.3.2011  20:04

Duo Jarchovský/Trojan ma presvedčilo už filmom Želary,začo si celkom zaslúžene aj vyslúžili nomináciu na oskara.Lenže u Občianskeho preukazu som mal problem hlavne v tom ako sa mám na film dívať.Na komediu to bolo málo humorné(najviac som sa nasmial ešte u úvodných titulkov ako sa tam jeden chalan pošmykne a rozbije flašu s alkoholom) a na drámu tam bolo málo silných(dramatických) momentov.Ale ako sonda do neutešených 70.rokov a doby hlbokého socializmu to fungovalo skvele.Som rád že Slovenské ministerstvo kultúry po dlhej dobe prispelo konečne na nejaký zmysluplný projekt,na ktorý sa dá pozerať a nie len na prostoduché sociálne slátaniny zo súčastnosti Made in Slovakia!!!

• 15.1.2011  23:23

Besson má už asi najlepšie roky dávno zasebou....inak si totiž neviem vysvetlit prečo sa rozhodol natočiť takúto nemastnú - neslanú somarinu bez akéhokolvek náznaku nejakého dobrodružstva alebo humoru.Žabožrúty mu možno túto blbosť v jeho domovskej krajine zožrali ale nás stredoeuropanou nezaujal ani trochu!!!

• 15.1.2011  23:12

Až také strašná pohroma to nebola ako sa tu niektorý uživatelia pohoršujú.Chvílami to síce zaváňalo trápnostou až na míle ďaleko ale chvílami som sa tiež celkom solidne bavil.Taká sympatická česká romantická komedia na americký spôsob.A na záver len podotknem:Keby sa aj na Slovensku točili aspon také zlé filmy ako Veni,Vidi,Vici tak som nadmieru spokojný:))

• 9.1.2011  22:09
    127 hodin (2010)

Po perfektnom úvode príde solo Jamesa Franca(aspon nominácia na Oscaroch by sa mu mohla újsť) a všetko zaklincuje to perfektné finále za hudobného doprovodu Sigur Ros....ten Boyle to s divákmi stále vie:)) Prvý z výraznejších filmov roku 2011!!!

• 6.1.2011  20:32

Naozaj nezvyčajná chce sa my povedať že až originálna romantická komédia,ktorá takmer vo všetkom vybočuje z priemeru!Všetci herci pôsobia sympaticky,dobre napísaný scénar a perfektne zložený hudobný dobrovod sú plusom zato televízne pôsobiace spracovanie môj pozitívny dojem z tohto filmu trochu kazí.

• 3.1.2011  00:37
    Zoufalci (2009)

Medzi súčastnú českú režisérsku elitu sa pomaly dostáva aj mladá generácia nádejných talentov so svojím novátorským pohladom.To je aj prípad režisérky Rudolfovej.Na paškál si vo svojom debute zobrala tridsiatnikov,ktorý doteraz len nejako tápali vo svojom živote a sú ochotný podniknúť radikálnu zmenu.Kedže do tejto vekovej skupiny zapadám aj ja tak moji rovesníci,ktorý svoje úlohy hrali naozaj dobre(hlavne blonďavá Prešovčanka Onufrákova mi prirástla k srdcu) majú moje sympatie.Lenže menší problém vydím v bezdejovom sa vyjadrovaní postáv.Smerujú odnikial nikam a až niekde v druhej polke filmu sa dopracujú k nejakej zmene(život na farme) a aj tá tu nieje nijako výrazne rozpracovaná.A tak trochu som mal pri sledovaní pocit že som to už niekde vydel(podobne ladení švédsky film Together z roku 2000).Ale ten výrazný pokus režisérky o zobrazenie vzťahov s novým vo filme ešte neokúkaným lookom sa jej uprieť nemôže.Takže umna niekde medzi 3/4*

• 27.12.2010  20:59

Pokus o niečo nové v (takmer neexistujúcej) slovenskej kinematografii sa Kronerovi Jr. uprieť nemôže.Obsadenie hlavne nehercov beriem ako plus pre autenticitu celého príbehu ale na druhej strane profíci (hlavne Fialová a Batthyany) sa snažia až moc až to chvílami príde naozaj trápne.Fialová síce svoju postavu naivnej zlatokopky zahrala dokonale ale po chvíli jej prítomnosť už vážne začne liezť nanervy a Batthyany tu iba rozvynul svoju postavu z Mafstory.pretože tam jeho Banán asi nedostal dostatočný priestor na realizáciu.O obsadení rapperov z Petržalky(Čistýchov,Miki Mora...) sa radšej už nebudem vyjadrovať vôbec.Zato niektorý neherci milo prekvapili(mladý taxikár čo preživa manželskú krízu pôsobil presvedčivo ) a samozrejme vždy skvelý Robo Roth tu tiež exceloval.A tiež niektoré epizodne postavy mali dostať viac priestoru(Janko Kroner ako životom unavený taxikár bol vrcholom filmu)!!!Záver trochu mierne sklamanie vynahradil ale nezbavil som sa aj tak pocitu že celé sa to dalo natočiť podstatne lepšie.Ale mladý Kroner ma talent...takže nabudúce to možno dopadne lepšie a poprosím potom menej toho Hip - Hopu:)) A koho druhá strana (Petržalka)zaujala tak odporúčam si pozrieť výbornú komediu:http://www.csfd.cz/film/250946-velky-respekt/.

• 20.12.2010  22:10

Obkukaná schéma snaď z X-sto podobných filmov ale aj napriek tomu je Katherine Heigl k nakusnutiu a s Joshom Duhamelom vytvárajú tú správnu chémiu.Na jedno pozretie v spoločnosti partnerky zaľúbenej do romantických filmov ako stvorené...len tá minutáž sa mohla stiahnuť do cca.90 - 100 minút:))

• 17.12.2010  21:07

Stallone by si mal uvedomiť že už dávno nemá 20-30 rokov a že to jeho vyvádzanie v jeho veku vyzerá už dosť trápne a nanom samom je vidieť že už nevládze.Ale aj tak sa dotoho vrhá po hlave a berie zosebou podobne ladenú bandu vyslúžilcov(Li,Statham,Lungren).Ktomu ešte stupidný scénar,ktorý by nedržal pokope aj keby ho s izolepou zlepili.Jedine v prvej polke bola slušne urobená akcia na ktorú sa dalo celkom dobre pozerať...no ale to finále tak to bolo naozaj stupidné fiasko(banda dôchodcov proti celej armáde vycvičených vojakov a hádajte kdo komu nakope zadok).A celé je to ladené ako riadna zábava(teda ako prekoho).Poriadnu akciu by už teda Sly mal prenechať mladším ročníkom a on by sa mal už konečne pobrať do zaslúženého dôchodku(vek už nato má)!!!

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11