bestlama

bestlama

Velká Británie

143 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Warrior (2011)

 • poster

  Počátek (2010)

  U tohodle filmu opravdu nemám slov ... To bylo něco tak úžasného, charismatického,.. prostě dokonalého. Chápu, že lidé kteří tento film nepochopili, tak ho ani nepochopí. Měli by se raději probudit do reality a nechat tento film. Ale dle mého názoru, to je nejdokonalejší film, zplozen v hlavě největšího umělce. Detailnost, propracovanost. Kdybych mohl dát větší hodnocení, zajisté ho dám. Myslím, že na tenhle film jen tak nezapomenu... tedy, pokud se neprobudím :)

 • poster

  Requiem za sen (2000)

 • poster

  Interstellar (2014)

 • poster

  Dokonalý trik (2006)

 • poster

  Memento (2000)

 • poster

  Gran Torino (2008)

  Jeden z nejlepších a mých nejoblíbenějších filmů, co jsem kdy viděl .. Ten podnět toho rasismu je opravdu výborný a myslím, že žádný film to jen tak nepřekoná. Prostě bomba :)

 • poster

  Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

  Na tomhle filmu jsem vyrůstal. Ve dvou letech jsem si ho pouštěl několikrát denně, dokud jsem nesjel celou kazetovou pásku. Rodina mi to připomíná dodnes. Ale proč jsem to dělal? Už v té době jsem snad měl cit na Cameronové filmy? Úžas. A když se člověk zamyslí, tak v tomhle strachu žiju denně. Co když?

 • poster

  Faunův labyrint (2006)

  Zvláštní pocit .. velice zvláštní ... musím říci, že tento film naprosto dokonale zaútočí na lidskou duši.... Ze začátku zjevně film připomíná Alenku v říši divů nebo taky film Labyrint. Posléze se ukáže, že film je jen čisté fantasy na pozadí druhé světové války. Zase tak čisté není, okořeněno hororem a thrillerovými prvky. Při filmu jsem si často říkal, proč tam je tohle a toto a nešlo by to dát pryč? Ukažte příběh malé Ofélie, ten je zajímavější. Po naprosto výtečném konci jsem si sednul na zadek a přemýšlel. Deset minut jsem nemohl otevřít a pusu a uvědomil si, že film nám dává daleko víc než očekáváme. Poúkaz na brutální chování vojáků proti partyzánům a vesničanům. Detailní záběry na krvavost a brutalitu. Ač se film zdá jako pro děti, tak musím říci, že spíše patří dospělým. Guillermo se ukazuje jako člověk s neuvěřitelným smyslem pro cit. Skvělá atmosféra, která graduje do posledního momentu a i po dopsání tohoto komentu jsem stále nepromluvil ani slovo a stále sedím s otevřenou pusou a nemůžu uvěřit tomu, čeho jsem se dočkal. Bravo, Faunovi jsem se tak trošku vyhýbal, protože jsem nevěděl, co čekat, ale dočkal jsem se něčeho na co jen tak nezapomenu. Když se mě někdo zeptá na film, který mi v poslední době zamával mými emocemi a pocity, jednoznačně odpovím Faunův Labyrint.

 • poster

  Zátah: Vykoupení (2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace