Mumie (2017)

Pamatujete na ten film z roku 99 s Brendanem Fraserem a Rachel Weisz, jak jste po něm nemohli v noci spat, pač jste měli pocit, že máte postel plnou scarabů, kteří Vás během dvou vteřin potom co zhasnete ohlodají na kost? Tak se pohodlně usaďte a pusťe si ho znova. U tohoto filmu totiž při nejlepším usnete, ještě před prvním záběrem na ksicht Toma Cruise.

Johnny English se vrací (2011)

Nečekal sem nic víc než sled gagů Rowana Atkinsona a dostalo se mi jich. I když je padouch jasný od prvních minut filmu a i některé vtipy nejsou zas tak originální nemohu říct, že jsem se nebavil. Slušná parodie na Casino Royale. Jen myslím, že ta scéna na konci s Její výsostí byla zbytečná.

Con Air (1997)

Naprosto skvělá. Napínavé až do samého konce. Je dobré si občas zavzpomínat na Cage jako na herce dobrých filmů.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Naprosto fascinující a unikátní film, jehož shlédnutí mne málem připravilo o zdravý rozum'-)

Parfém: Příběh vraha (2006)

Film není úplně špatný, bohužel je předurčen k nedokonalost alespoň do té doby než bude vynalezen čichový film'-) To splňuje kniha, ve které jsou pachy popsány tak skvěle, že si je dokážete představit, u filmu toto postrádám'-(

Věčný žid (1940)

Ten film není brak. Jeho zrůdnost je ovšem tak děsivá, že se člověku zvedá žaludek.

Sejmi je všechny (2007)

Chtěl sem na hodinu a půl vypnout a jen se tak bavit a dostal sem přesně to co jsem čekal. Ani víc ani míň. Skvěle natočená oddechovka. '-D

Čarodějův učeň (2010)

Někdy nevím jestli nepřehlednost filmu je záměr nebo je to opravdu tak špatné. Až na pár průměrných vtipů a scénu s čínským černokněžníkem film nemá co podat.'-(

Doom (2005)

Další hřebík do rakve filmových adaptací počítačových her.

Superbad (2007)

Jedna z nejvtipnějších akčních jízd za chlastem. Svižná komedie které nedochází dech a kde si, při sledování v angličtině, rozhodně rozšíříte slovní zásobu v oblasti vulgarismů.