parabellum

okres Pardubice
PC hráč, divák,modelář

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 12.11.2015  22:29

Výborné pokračování, který překonává ve všech ohledech první díl. Z tohoto dílka bych se vůbec nedivil, kdyby se vyklubala kultovní záležitost:)

• 24.5.2015  10:20

Byl stvořen další kultovní film. Jeden z nejlepších akčních snímků za posledních 10 let.

• 14.2.2015  20:30

Stydím se, hodně se stydím ale prostě mě to bavilo. Za mě 75 %. Svižný děj, žádné natahování, triky podařený.

• 23.10.2013  19:26
    Iron Man 3 (2013)

Jako obvykle parádní Iron Manovská jízda s ještě více akcí a pořádným kýblem hlášek. Dal bych i pět hvězd, ale prostě už by to chtělo nějakou temnější atmosféru aláááááááááá Temný rytíř.

• 23.10.2013  19:17
    Babovřesky (2013)

No nebudu nosit dříví do lesa a schrnuto co nejrychleji jak je mím zvykem. Brak zůstane brakem, ale na každém filmu se dá najít aspoň jedna vydařená scénka. Na tomto počinu to je parádní Lucka Bílá a její objednání křtu. Za tento úsměvný výstup dávám jednu udřenou hvězdu.

• 13.5.2013  07:41

Tomu říkám promarněný potenciál. Film má výborné umístění a i celkem solidní neznámé herce, ale totálně ho sráží konec kde se běhá od někud někam a ženský křičej jak na prvního máje.

• 28.3.2013  07:37
    The Artist (2011)

Umělec má určitě veškeré svoje kvality od výborných herců, pod všeříkající hudbu, ale bohužel není to můj šálek čaje.

• 1.3.2013  07:44

Chlapci jsou zpátky s výbornou 80tkovou akcí i se svýma hláškama. Pro mě jediná šmouha, že tam neměl zastoupení bijec S. Segal.

• 26.2.2013  08:05
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Musím uznat zázraky se stále občas dějí. Jednoznačně nejlepší seriál co Nova kdy natočila. Jedná se o 100% pohled do našich malých vesniček. Jednu hvězdu dávám za výborný herecký ansábl se skvělým Ondřejem Vetchým, druhou za optimální délku každého dílu, třetí za výborné neopakující se zápletky a poslední za až neuvěřitelnou soudnost tvůrců, že celý seriál má JEN 16 dílů, to se v dnešním světě Ulic a Růžových zahrad jen tak nevidí.

• 6.12.2012  07:48

Musím uznat hrozně dlouho se mi nestalo, že jsem celej film byl totálně mimo mísu a to jsem se snažil ho fakt sledovat. Asi jsem ještě nedospěl do požadovaného "levelu chápání". No dvě hvězdy si určitě zaslouží minimálně za hlavní představitele, kteří odvedli jako vždy perfektní práci.

• 30.11.2012  08:13
    Sněhurka (2012)

Ááááááááchjo tak zase nic. Docela jsem se těšil na nové zpracování Sněhurky ,ale nové zpracování se mi vůbec netrefilo do mého očka. Plno lidí vychvaluje zajímavou vizualitu tohoto snímku, ale asi zase patřím k menšině, mě se dané kostýmy a až studiové exteriéry vůbec nelíbily. J. Roberts mě přišla až zbytečně příliš "praštěná" a Sněhurka mě taky nepřesvědčila. No jednu hvězdu dávám za přepadení svatby trpaslíky (tam jsme se aspoň trošku zasmál) a druhou za celkem sypmatického rádce (švába) královny.

• 24.10.2012  07:47

No musím uznat tvůrcům se poslední díl série prciček nadmíru povedl. Až je to k nevíře de fakto díl od dílu je stejný ale u každého jsem se bavil. Je jasné, že celý film útočí hlavně na divákovu nostalgii po minulích dílech a ta neuvěřitelně funguje. Jako vždy nejvíce to graduje když se na place objeví Stiffler, bez něj by nemělo cenu vůbec natáčet další pokračování. U mě je Školní sraz jednoznačně nejlepším dílem celé série.

• 12.9.2012  07:55
    Micimutr (2011)

Tak jsem byl docela zvědav jestli Mucimutr jako štědrovečerní pohádka překoná dle mého názoru naposledy aspoň trochu na úrovni pohádku Anděl páně a hle další pohádka na odpis. Vůbec nechápu nač tvůrci tam dali scény ze současnosti jako vatu, za další proč nevyužili takový potenciál docela povedeného draka a věčný problém dnešní pohádek je zase nemastná, neslaná princezna. Nemohu si pomoct ale dnešní princezny mi přijdou jako obyčejné holky které potkávám na ulici, prostě nemají vůbec takové charizma jako naše POPELKA. No jednu hvězdu za draka, druhou za Dejdara a Libušku.

• 7.9.2012  07:30

Tenkrát v Americe z filmařského hladiska je bezesporu klalitní filmový počin. Kostýmy, herci, zachycená doba prohibice, je dokonalá, ale u mě tento film sráží jeho přímo epická délka a místy až vyslovená roztahanost. Nemůžu si pomoct ale třeba takový pán prstenů mě mnohem lépe dějově utíkal. Nejvíce jsem si užil začátky týhle partičky a následný hořký konec.

• 31.8.2012  07:37

No budu u žellezné lady přitakávat ostatním uživatelům a musím uznat ve své podstatě se jedná o další "tuctový" životopisný film. Paní režisérka mohla tedy mnohem víc vytřískat z tak silné osobnosti, kterou přestavovala M. Streep. Dvě hvězdy dávám za M. Streep a Jima Breadbenta a jednu dávám za vynikající masky. Jinak Meryl jako obvykle byla přímo famózní a oskara si zasloužila právem.

• 13.8.2012  07:53

No od Huga jsem celkem očekával pořádné chlapecké dobrodružství a to se bohužel nedostavilo. Dostal jsem sice překrásnou vizuální podívanou ale samotné napění jsem dostal až poslední půlhodinku filmu. Jednu hvězdu dávám za krásné vizuální pojetí, druhou za příjemnou hudbu, třetí za vynikající skladbu herců, kteří nezklamaly. Chtěl jsem dát víc, ale chtělo to víc "dobrodružství":((

• 22.7.2012  21:09

No je jisté, že nová Saxána nesahá té staré ani po její sexy kotníčky, ale dle mého názoru, zase do takového hodnotového bahna nepatří. Už od prvních minut je jasné, že cílý na naše menší dětičky ( do 10 let), jen je velká škoda, že bohužel nezajme ani odrostlejší publikum. Nejdřív jsem se na animaci díval s velkým opovržením, jelikkož jsem zmlsán "západními triky", ale pak jsem si na ní kupodivu zvyk. No jednu hvězdu dávám za příjemného učitelského trpaslíka a druhou za raracha a pár podařených scének. Dle mého by se hodnocení mělo pohybovat kolem 30 % !!!!

• 18.6.2012  07:55
    Prometheus (2012)

Ve všem jsem zajednom s uživatelem Xmildenem asi jsme viděli jiný film než plno jinýc uživatelů. Já jsem viděl přímo dokonalou sci-fi nálož, která se zařadí vedle nejlepších Scottových filmů. Z Promethea jde od prvních sekud cítit tak neuvěřetelné objevitelské napětí jaké tady dlouho nebylo a první půlka filmu byla totálně odbourávající. Je jen dobře, že Scott nevyřešil všechny otázky a naopak přidal další, při kterých se můžou fandové stále hádat jak to myslel a jak by to bylo. Samotné umírání a představování postav tady nemá smysl zdůvodňovat, jak už bylo řečeno to nám de fakto chybělo i v prvním Vetřelci a nikdo se nad tím nepozastavil a přitom to byla ještě dle mého věčí lineární vyvražďovačka než Prometheus. Za mě dávám 95 % a chci na podzim režisérskou verzi a co nejdřív další díl :))

• 5.6.2012  22:38
    Vendeta (2011)

Musím přidat k Vendetě jednu zásadní věc, nejde o další xtou komedii na naší scéně a tvůci se snažili seč mohli vykřesat z toho minimalistický thriller, kterých je v naší krásné a malé kotlině míň jak šafránu. Ondřej Vetchý a "Olda" Kaiser podávají své obvyklé herecké výkony, naproti totálnímu amatérnímu výkonu mladých herců. Jen si nemůžu pomoct, z daného tématu by šlo vykřesat ještě něco víc. Nu uvidíme další projekci se nebráním a možná dám o hvězdu i více. Jednu hvězdu za odvahu, druhou za hlavní herce, třetí za parádní lokace a dobrý výběr hudebního doprovodu. Za mě dávám 70% !!!

• 3.6.2012  09:55
    Ztracený prapor (TV film) (2001)

Na televizní film určitě vynikající zážitek z první světové války, kterých je jako šafránu, přitom je to veliká škoda. Z omezeného rozpočtu se tvůrcům podařilo vyždímat co se dalo a mohou být na svoje dílko právem hrdý.

• 3.4.2012  07:37

Od Nezvratného osudu 5 jsem přistupoval dost s despektem a hle od samotného začátku mě mile překvapil. Jednu hvězdu dávám za parádní akci na mostě plus vymakaný úmrtí hlavních postav, druhou za příjemné herecké obsazení a třetí za parádní konec a vynikající titulky.

• 8.2.2012  07:42
    Box (2009)

Box určitě není špatný film a přichází jako jeden z mála dnešních filmů se zajímavým filmovým námětem, kterých dnes je jako šafránu. Nadruhou stranu má spoustu hluchých míst a kračí stopáž filmu by mu mnohem lépe slušela. Jednu dávám za vynikající námět, druhou za překvapující a gradující závěr a třetí za příjemné herecké obsazení.

• 15.12.2011  07:30
    Skrýš (2010)

Skrýš určitě není špatný film a ke konci je atmosféra hustááá jak mlha na blatech a k tomu parádní nehollywoodský konec, ale na jednu stranu musím totálně souhlasit s názorem Xmildena. Tak do očí bijící náboženská (katolická) propaganda byla až otravná (kdo nevěří musí umřít) a mě místy totálně znepříjemňovala atmosféru. Teda suma sumárum dobrý filmík, nebýt chvalme pána, mohlo to být o stupeň lepší.

• 27.11.2011  10:49

Dopisům mrtvého muže nemůžu upřít přímo mrazivou atmosféru nukleární atmosféry, která je ještě zesílana hereckým umem pár postav, které tam vystupují. Bohužel, ale mě v tom to díle chybí hutnější příběh, který je i na mě dosti strohý. Za audiovizuální stránku a herecké výkony dávám zasloužilých 70%

• 2.11.2011  15:30

Od první chvíle mi bylo jasné, že tvůrci jasně budou hrát na city, ale že "probulím" pomalu polovinu filmu tak to jsem nečekal. Jednoznačně nejlepší "pejskový" příběh co jsem kdy viděl a bez obav má u mě plné hodnocení. První dávám za jako vždy sympatického R. Gera, který na mě až moc brzo umřel:(( Druhou za za krásného Hačikó, kterýho bych sfleku bral ke svému "stráhače jelenů". Třetí za výborný a podmanivý hudební doprovod, čtvrtou za velice kvalitní kameru a pátou za nás pejskaře:))

• 14.10.2011  08:05
    Sanctum (2011)

Dle mého by Sanctum zasloužilo určitě lepší hodnocení než pod 60%, jelikož od začátku až do konce je protkám napětím kdo a za jakých okolností zemře. Rozmýšlel jsem se dlouho jaký hodnocení dám nakonec dávám silné 3*.Jednu hvězdu za krásně zvárněný jeskynní komplex, druhou za výborné napětí a třetí za slušně gradovaný konec. Za mě 70% !!!

• 4.10.2011  13:48

Dlouho jsem se tomuto westernu vyhýbal a nakonec mě velice příjemně překvapil. Tak výbornou přestřelku v tomto žánru jsem dlouho neviděl a nebýt prázdného prostředku, který sloužil jako výplň mohlo být o jednu hvězdu i více:))

• 4.10.2011  13:43

Probůh zakažte už někdo Troškovi nátáčet a prznit žánr české komedie:(( Musím smutně přiznat, že po převratu jde to s Troškovíma filmama od desíti k pěti a jen kde si ještě udržuje aspoň trochu soudnosti je pár pohádek na který se dá ještě koukat. Od Doktora od jezera hrochů jsem čekal africkou taškařici a dostala se mi troškovská slátanina nejhrubšího zrna. Jednu hvězdu dávám za 10 minut stopáže v krásné Africe.

• 4.10.2011  13:30

Zápisník jedné lásky je určitě perfektně natočený film s dobrým hereckým obsazením, ale nemohu si pomoct takových záplatek v romantických filmech už jsem viděl spousty a pokud mě u romantických filmů neukápne ani slzička dojetím tak je něco špatně. U mě totální průměr a s podivem sleduju jak vysoké má hodnocení za mě 65%!!!

• 4.10.2011  13:23

No myslel jsem, že to bude věčí průser, ale nakonec se z Červené Karkulky vybarvil průměrný titul, který si určitě podle mého nezaslouší "odpad". Jak zde mnozí psali je zde vidět velké podobenství s filmem Stmívání, které ani mě neušlo a ani mě příliš nevadilo. Jednu hvězdu dávám za svého oblíbeného herce G. Oldmana, druhou za mojí oblíbenou hororovou postavou vkodlaka a třetí za aspoň určitý náznak děje a pro mě sympatickým koncem.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8