Agora (2009)

Agora, náměstí a obchodní centrum tehdejších Athén. Film natočen v dokonalém prostředí, ukazující na umění, architekturu a učení Řecka. Filmu nechybělo nic. Dokonalá ukázka na nesmyslné náboženské neshody, krveprolévání a násilí v historii. Rachel Weisz ta role hodně sedla...

Americký zločin (2007)

Další důkaz toho, že Ellen Page je vynikající herečka.

Antikrist (2009)

Pro mě celkem zklamání od von Triera. Když sem se dozvěděl, že natáčí antikrista. těšil sem se jako malej. Po shlédnutí sem byl celkem zklamán. Není to špatný, ale Lars von Trier má na víc

Assassin's Creed : Lineage (2009)

Člověk musí hrát hru aby dokázal opravdu a hodnotně zkritizovat tento krátký snímek. Je to doslova "Prolog" do hry se vším, co Assassin má mít :)

A-Team: Poslední mise (2010)

Pokud bych měl na tomto filmu hledat nějakou logiku, hodnocení by bylo naprosto jíné. U tohoto filmu je třeba vypnout mozek a nechat se unášet akční stránkou tohoto filmu. Hleď seď a vychutnávej.

Ať vejde ten pravý (2008)

Zima, ticho...depresivní prostředí tvoří výbornou atmosféru tomuto filmu. Dětská láska mezi chlapcem a upírkou. nádherný film

Avatar (2009)

Nejlepší efekty, příběh Pocahontas ve sci-fi provedení

Baader Meinhof Komplex (2008)

Nebýt toho, že je to film dle skutečných událostí a historických momentů. měl by Baader Meinhof Komplex mnohem menší úspěšnost.