luksharas

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 3.5.2016  16:40
    Chlapectví (2014)

Toto je z tych filmov, ktore vobec nemusite vidiet, ale ked si ho pozriete, zamilujete si ho.

• 3.5.2016  12:06

Nahodne stretnutie osudovej zeny v NYC, ktora ti ukaze kam sa mas v zivote vybrat dalej. Bolo to tak realne az sa mi to nepacilo. Ale to sa mi na tom pacilo najviac.

• 21.4.2012  15:30

Priznám sa film, som si pozrel len kvoli Scarlett Johansson, ako to už u mňa býva...Vôbec som nevedel do čoho idem, film sa rozbiehal trochu pomaly, ale postupne som sa do toho deja a tej atmosféry dostal. Filmové postavy mi vyhovovali, cela myšlienka - začať od znova, bola napriek pár klišé celkom dobre spracovaná. Nebolo to samozrejme 100%, ale vo veľa veciach som sa v tomto filme našiel a niečo mi aj dal. Páčil sa mi výber hercov, a aj to že Scarlett si vybrala úlohu kde nehrala typycku blondinu, ale bola uplne "obyčajná", až som si niekedy pomyslel či to je ona. A hlavne čo som sa naučil: Niekedy ti stačí 20 trápnych odvážnych sekúnd, a môžeš zmeniť svoj život!

• 18.4.2012  13:40
    Hlas Česko Slovenska (TV pořad) (2012)

Snaha odkopirovat X FACTOR sa nepodorila.

• 12.3.2012  13:29
    Mezi vlky (2011)

Takéto filmy ešte stále majú šancu uspieť. Ale to by nemohli mať takýto neoriginálny scenár, kde nasleduje jedno klišé za druhým. Áno, občas tu môžme vidieť celkom zaujímavú akciu, alebo nápady ako prežiť. Tie flashbacky do minulosti boli veľmi slabé až priam nudné...Koniec trochu depresívny ale aspoň to sa im trochu podarilo...Celkovo 5/10 Škoda...

• 28.1.2012  09:38

Jeden film, viac pribehov. Tento film ma dostal, rozosmial, nechal ma zamysliet sa, unasat sa skvelymi postavamy zahranymi jednou lepsou hereckou ako druho. Fakt, som bol prekvapeny a zaroven rad ze na tuto temu, vznikol este takyto film, lebo pre taketo filmy mam slabost. Viola Davis bola ako vzdy vynikajuca, Octavia Spencer ma stala rozosmievala so svojimi kolacmi, z Emmy sa stava skutocna herecka, ktora je pouzitelna aj vo vaznom filme a Jessica Chastain je pre mna objav roku 2011- co je asi aj moja chyba. Trochu sa mi zdalo narychlo odbite, ten rozchod Skeeter s tym chlapom na konci.... Film je pre mna jednym z TOP 2011 a drzim palce na Oscaroch.

• 6.1.2012  12:58
    Nákaza (2011)

Kniha je urcite lepsia ako film. Vo filme ma to bavilo mozno v jedom okamihu, kde mi to pripomenulo omnoho lepsiu The Road. Ale hudba sa mi ráta:)

• 6.1.2012  12:54
    Drive (2011)

Minimálny prejav - Maximálny výkon

• 2.1.2012  16:33
    Warrior (2011)

Pred rokom tu bol Fighter, o ktorom som si myslel, že ma chytí a nepustí, ale nestalo sa tak. Teraz prišiel spočiatku nenápadný Warrior a už po piatich minútach som vedel, že tento film je niečím nadpriemerný. Herecké trio Nolte, Hardy, Edgerton ukázali svoje vútro a aj svoj silný "vonkajšok". To klišé mi tam nevadilo, kedže o tom film nebol. Film má silnú výpovednú hodnotu, navyše s kvalitnými fighter scenámi. Gavin O'Connor dokázal, že sa to dá aj bez sexu. Well done!

• 21.12.2011  15:06

Presne tak som si to predstavoval! Ale aj tak ma prekvapila nadupanost filmu, vtip, technicke speci-veci, atd atd...Tím Cruise,Renner,Pegg,Patton sa producentom podarilo vyskladat na jednicku a cakam dalsi VELKY COMEBACK! P.S: Dakujem za Léa Seydoux :)

• 14.11.2011  13:12
    Zita na krku (TV seriál) (2011)

Podme rychlo spravit nejaky serial, ved stale je tu iba Panelak a Ordinacia...dame dokopy nejakych hercov, pozliepame dialogy a nieco z toho vznikne... A toto z toho vzniklo..

• 14.11.2011  13:08

Len malokedy si zapamatam postavu vo filme tak ako Nicka Nalora. Charizma, humor, nápaditosť, všetko perfektne vymyslene do detailu. Tu naozaj platilo ze Hlavná postava tvorí dej. Aj napriek svetlým momentom vo filme, tento film (az na Nicka) povazujem za lepsi priemer.. 6/10

• 9.11.2011  13:24
    MTV Video Music Awards 2011 (TV pořad) (2011)

Najprv som si myslel ze to dopadne katastrofalne kvoli Selene, ale ta tam nakoniec bola celkom obstojna. Program bol nudny, vystupenia nic moc, proste cakal som VIAC.

• 3.11.2011  13:16

Tá 3 hviezdička je za to že mám slabosť na PLAYBOY...

• 23.10.2011  15:51

Film som pozeral, aby som videl tvorbu nejakého mladeho rezisera...sice som necakal az tolko tepla ale Imanigarne lasky ma chytili do pasce neskutocnej francuzskej hudby,farebných obrazov a nechybala ani ta nostalgia.....Monia Chokri hrala super ale keby namiesto nej bola taka Marion Cotillard bolo by to o triedu vyssie!

• 22.10.2011  12:48
    Americký X Factor (TV pořad) (2011)

Američania proste vedia robiť Show programy, najmä tie spevácke. Nechýbajú perfektní speváci, pozerateľná porota (áno,mam slabosť pre Nicole :) ), produkcia ..atd atd.. Preto to radšej nebudem porovnávať s československou produkciou.

• 26.6.2011  22:41

Nebolo to vôbec zlé, vdaka pár fakt originálnym scénam radím tento romantický thriller medzi tie lepšie. Oceňujem casting a hudbu aj celú tu myšlienku. Akurát sa mi zdalo to ukončenie také nedoriešené, že: Aha, tak vam je odpustené, môžete byť spolu :D ,ale celkovo mi tento film niečo dal..

• 20.6.2011  23:15
    Hanna (2011)

Dlho som sa rozhodoval medzi 3 a 4, lebo všetko tu už bolo..... bolo to agresívne, drsné, nečakane pútavé. Priznám sa pozeral som to len kvôli obsadeniu a réžii, ale v podstate film splnil účel. ....and this music make me crazy!!!

• 16.6.2011  22:08

Jediné čo chcem, je skočiť do deja a zachrániť dievča v červenom kabáte. a všetkých ostatných..

• 23.4.2011  21:53
    Všemocný (2011)

Tento film mi trochu pripomínal 21:Oko bere,ale o tom nejdem pisať. Film ma viac zaujal cez vizuálne efekty,kameru a výber hercov. Príbeh každých 5 minút striedal nudné a napínavé okamihy...celkovo som vyšiel z kina vyčerpaný,tak neviem. Ale už viem kto je Abbie Cornish.

• 5.4.2011  20:41

Natalie opäť sexy, Ashton už v tretom filme za sebou hrá tu istú rolu, pár klišé, ale inak som sa celkom fajn bavil. Bez Natalie by to bol podpriemer ako hrom, ale takto to malo niečo do seba...Myslím, že Friends with benefits bude lepší,ale necháme sa prekvapiť. So, let´s...

• 22.3.2011  22:52

Láska nepozná STOP! Už dávno ma nedostal nejaký thriller ako tento! Paul Haggis vytvoril niečo, čo ma v poslednej polhodine donútilo šklbať si vlasy od nervov. Russel Crove bol klasicky výborný...a Elizabeth Banks? Všetko som jej uveril a odteraz pozerám filmy kvôli nej. Perfektné zamotávanie a konečné rozuzlenie, perfektná hra s divákom. Filmová reč dodržaná, niet čo dodať! Kam sa hrabe Bournovo ultimátum?

• 21.3.2011  17:11

Slušné. Nápadité. Funny.

• 8.3.2011  11:14

Filmy o takýchto ludoch by mali točiť viacej.....Dj Ickarus!

• 8.3.2011  11:08

Velmi dobry film! Myslím, že každý potrebuje takýto vztah, lebo ho to posunie dalej. Dobry scenár, velmi zaujimavy po vytvarnej stranke a trefny koniec! Aj ja chcem zazit 500 dni so Summer...a kto bolo to male dievca co sa hrala na psychologicku?

• 5.3.2011  11:25

Davno som nevidel taku hroznu akoze romanticku komediu....tie flashbacky a cely film bol jedno velke klise...Nech sa Jennifer vrati k Alias!

• 5.3.2011  09:13

Film sklamal. Uz len preto ze tu na csfd je zaradeny do Top 100 najlepsich filmov a celkovo patri do tridsiatky najoblubenejsich. Ale existuje mnoho lepsich filmov s temou ako tento. Nebolo to zas uplne zle, niektore sceny z detstva ma dost dostali to, a to ma vzdy prebralo,ale potom som to opat pozeral s jednym pootvorenym okom. Kebyze to reziruje taky Nolan, tak vtedy by to bol pre mna Osudovy film, takto to bolo len priemerny film o osude. 5/10

• 26.2.2011  09:45

Neuveritelne!!! Uz od traileru som vedel ze to bude presne ten typ komedie co sa mi neskotocne paci. A nesklamalo. Keir Gilchrist s Emmou Roberts vytvorili nezabudnutelnu dvojicu. Emma bola naaadherna, zase som sa zamiloval... Pointa a hlavna idea filmu presne hovorila o tom ako sa niekedy citi mlady clovek a s cim vsetkym musi bojovat a pri tom este chce pomahat ostatnym. A pri vsetkej vaznosti som sa nasmial tak, ze tento film si budem pustat pri kazdej depresii. Nasiel som tam sice jednu chybicku vo filme, ale tento film si nezasluzi aby som to vobec spomenul. Vyborni boli aj: Viola Davis, Lauren Graham, Zach Gaffigan... Soundtrack,herci, prostredie a atmosfera - 100%

• 24.2.2011  19:19
    Fighter (2010)

Ten príbeh ma velmi nechytil, nakoľko to vo mne nezanechalo žiadne výraznejšie emócie. Na druhej strane sa tento film pýši geniálnymi hereckými výkonmi. Bale,Leo, a hlavne Adams boli perfektní a všetko som im veril. Škoda že Wahlberg bol nevýrazny, pri postave čo hral, mohol viac zo seba dostať. Konečne mám Amy Adams rád ako herečku, bola vynikajúca. Držím palce na Oscaroch! 6,5/10

• 17.2.2011  09:33

Keby každá reklama vyzerala ako od Scorseho, pozeral by som len reklamy. Myslim že Hitchcock by bol spokojny.

<< předchozí 1 2 3