Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Akční
  • Thriller

The Boy (2016)

Desivá bábika, jak ja ich neznášam.. Skvelé prostredie anglického vidieckeho sídla, veľmi príjemná hlavná hrdinka, aj lakačky, aj dobrý zvrat.. Tento typ hororov mám rada, za mňa rozhodne ano. 4*

Home Invasion (2016)

Ako zabiť nudu nudou.. Na to je Home invasion ideálne. Aspoň keby som vedela, čo hľadali v tom trezore.. 2*

Čarodějnice (2015)

A pointa??? Očakávanie obrovské, výsledok je ťažkým sklamaním. Atmosféra príjemná, ale nemalo to dej a to neskutočne otravné neustále pánbičkovanie.. Veľmi nesympatické. 2*

Táta je doma (2015)

To ja mám zodpovedného manžela, no o trtka akým bol Brad by som nezakopla ani pravou nohou od kolena chromou. Pravda je, že každá žena potrebuje občas nabacať po holej a nie čučať na chujka, ktorý všetko odkýve, oblieka sa ako strýco z lazov a nevie niekomu poriadnu prijeb*ť.. Preto mi to prišlo zo začiatku strašne neuveriteľné a neúprimné, až mi napadlo, že sa to asi ani na nič hrať nechce a aj keď to bolo nadýchané jak babkin orechový závin, tak to nakoniec celkom.. Ani nie pobavilo, lebo zasmiala som sa tak 5x, ale.. No dalo sa.. Scéna z basketbalu neskutočná, záverečný John Cena tiež.. Malo to však na oveľa OVEĽA viac. Slabšie 3*

plakát

Muž velkých ryb (2015) (TV pořad)

It's a fish, it's a fish, rybaaaa.... No jasné, že ryba, hádam si si nemyslel, že traktor.. Vidím, že prehnaný a rušivý Vágnerov afekt som si nevšimla iba ja.. Pridajme k tomu aj arogantné, despotické správanie sa voči každému naokolo a hodnotenie je na svete.. Príroda a ryby (ako inak, než posledný deň, poslednú hodinu a poslednú minútu výpravy) krásne. 1*

Dítě číslo 44 (2015)

Stalinov režim bol desivý, neviem si predstaviť, kto by bol tak sprostý, aby sa mu pokúšal odporovať, obzvlášť v postavení, aké zastával vo filme Lev Demidov. Lenže..... Casting filmu famózny (Oldman, Hardy, Cassel, Clarke, Rapace), o to viac je mi ľúto sprznenie na spôsob "I need a hero" s neuveriteľným happyendom a to až do takej miery, že ani pri najväčšom sebazaprení, nie je možné dať viac.. A chápem aj to relatívne nízke celkové hodnotenie, hoci mňa to bavilo a nenudilo.. 3*

Stážista (2015) odpad!

Stážista má všetkých 5P - povrchná, preafektovaná, pózerská, patetická pičovina.. Nejde inak. Radšej pohár metanolu na lačno ako toto.. Odpad!

Deník puberťačky (2015)

Keby to malo jasný smer, čo to chce byť, mohlo to byť dobré.. Dráma? Sonda do vnútra dospievajúcej devy? Satira? Vintage porno? Pre mňa to nemalo skrátka dušu, preto neviem dať viac. Sklamanie. 2*

Re-Kill (2015)

"Sex je dobrý pre neho. Sex je dobrý pre ňu. Sex je dobrý pre Ameriku. Obnovme populáciu." Panebože.. Len nie oni.... 1*

plakát

Tajemství jejich očí (2015)

Nechala som sa zlákať obsadením, ale jediné čo zaujalo bola neskutočne škaredá Julia. Celý čas som rozmýšľala, či jej to urobili alebo z nej ostala už len unPretty woman. Nezáživné a predvídateľné. 2*

Ovládací panel
4 body