• Thriller

Cabin Fever (2016)

Ctrl C Ctrl V.. Načo to bolo dobré, vie len Eli Roth. 1* za ozaj pekné prostredie.

Kolonie (2015)

Kto vyhľadáva sadistické a sexuálne orgie, nech si nájde niečo iné.. Kolónia tieto chúťky nenaplní. Prvé minúty som mala dojem, že to vypnem, romantické cukrovanie na pozadí očakávanej revolúcie ma vôbec nebralo, chvalabohu to veľmi rýchlo nabralo iný smer a musím priznať, že ma to celý zvyšný čas nesmierne bavilo. Nyqvist ohavne skvelý, Bruhl prekvapivo výborný. A Lufthansa sa mi páči čím ďalej, tým viac ;) 4*

Hope Lost (2015)

Nalákal ma Danny Trejo a Michael Madsen, že aspoň nejaká akcia sa z toho vyvinie, ale teda žiadna sláva.. Hlavná hrdinka odpudivá jak noc na odpočívadle v Rumunsku a celé to malo celkom neuveriteľný, umelý ráz.. Strata času. 2*

Zlo nikdy nespí (2016)

Veľké sklamanie.. Vlastne ani neviem, čo som čakala, ale toto nie.. Horor si predstavujem inak. Sympatický casting, malý Trembley má našliapnuté na skvelú kariéru, snáď to raz nedokurví tonami koksu a litrami chlastu. Pointa dobrá, ale záver to dobabral svojím bujarým optimizmom. Slabšie 3*

Warcraft: První střet (2016)

Tak tuším to bolo oveľa zábavnejšie hrávať ako vidieť. A viac mi bolo sympatickí Orkovia ako ľudia. To sa mi za roky hrania ani raz nestalo.. 2*

13 Cameras (2015)

Ja budem asi nejaký latentný voyeur, pretože ma filmy s touto tematikou fakt bavia.. A k tomu záporák sympatický jak pľuvanec na stoličke, kde ho vôbec našli. 3*

Jak přežít single (2016)

Rebel Wilson vyslovene pasujú tieto sprosté, obscénne postavy a to čo Dakota Johnson ťahá svojou úplnou absenciou talentu dole, tak Robin vyťahuje späť, aspoň na ten priemer. Pobavilo, lepšie 3*

Kill Your Friends (2015)

Takto nejak si predstavujem zákulisie showbiznisu.. A politiky.. A vrcholového biznisu.. Ale chýbalo mi v tom trošku vážnosti. Lebo to nebolo drsné, ale smiešne.. 3*

Bite (2015)

Teším sa na ďalšiu exotickú dovolenku.. A miesto magnetky si prinesiem nejaký ten bite. 3*