Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Horor
  • Animovaný

Recenze (1 189)

plakát

Láska na první pohled (2023) 

Jedna z mála romantických komedií od Netflixu, která má nějaký feels a je roztomilá.

plakát

Stvořitel (2023) 

Stvořitel není nijak zvlášť dobrým filmem, ale třeba takoví tvůrci Ant-Mana 3 by si z něj mohli vzít příklad. Víc Star Wars, než Blade Runner s dojezdem alá Elysium. Bez debaty pohlcující vizuál a dechberoucí asijské reálie. Jenže je to celé zprasené podivným střihem, postavami s nulovou hloubkou, příběhem a snahou o to vršit jeden rádoby cool moment za druhým bez nějakého pevnější ukotvení v prezentovaném fikčním světě.

plakát

Bod obnovy (2023) 

Takový líbivý rip off Philipa K. Dicka. Hodně jsem u toho vzpomínal na Minority report, ale… Bavil jsem se. Fandil tvůrcům, protože takový projekt u nás snad nikdy nevznikl. Přemýšlel na kolik tahle sranda vyšla. A byl rád, že česká scéna vyhodila novou zajímavou tvář v podobě Andrei Mohylové. Takže na místo posměšných výkřiků typu “sci-fi Kriminálka Anděl” smekám klobouk.

plakát

One Piece (2023) (seriál) 

Ultimátní feel good podívaná, které berou vítr z plachet momenty, kdy se pouští do dramatických vod, v těch komediálních a dobrodružných proplouvá úplně bez problému.

plakát

Po čem muži touží 2 (2022) 

Bejkárna, ale čím jsem starší a unavenější, tím mi tenhle druh zábavy už tolik nevadí.

plakát

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023) 

Masivní event! Jen toho tentokrát v pavučině uvízlo možná až zbytečně moc. Méně je někdy více. Tenhle mnohovesmír mě trochu převálcoval.

plakát

Nic ve zlým (2023) 

Nic ve zlém má místy hodně silný indie vibe, než punc drahé hollywoodské produkce. Není to tak třeskutě vtipná nebo hrubozrná komedie, jak jí prodává trailer. Namísto toho je to citlivě natočená coming-of-age story nejenom pro Percyho, ale taky pro Maddie. Z letošní nabídky určitě to lepší, co se vylouplo.

plakát

Červená, bílá a královsky modrá (2023) 

Oproti knize dost učesané/očesané, což mi zkazilo hlavně závěrečnou část točící se okolo The Waterloo Letters. Ale rozumím, že do politiky a pletichaření se tady tvůrcům tolik šťouchat nechtělo. Na druhou stranu to má Umu s jižanských akcentem mluvící o análním sexu? Golden!

plakát

A jak to bylo dál... - Série 2 (2023) (série) 

…and just like that, nevím, co se změnilo, ale musím říct, že druhá sezóna mi vlastně udělala docela dobře!

plakát

Depp vs. Heardová (2023) (seriál) 

Dva lidi, kteří se snaží poskládat svojí verzi jednoho příběhu, ale oba jsou tak nespolehlivý vypravěči, protože zřejmě jeho značnou část byli pod vlivem, až je to celé strašně bolestivé sledovat a poslouchat. Na druhou stranu na tomhle procesu hodně lidí královsky vydělalo. Chápu averzi na Amber Heard, ale nechápu adoraci Johny Deppa. Ten sympatický chlapík je už dávno pryč.

Ovládací panel
141. nej uživatel Česko
153 bodů