Sbohem, baby (2007)

Po dlouhe dobe jsem videl neco tak vyjmecneho takovyto film uz se jen tak nenatoci ale myslim si ze je to velice silne drama s vynikajci rezii proste vynikajci film ..

S čerty nejsou žerty (1984)

urcite nejhezci pohadka z dob ceskoslovenska kterou sem videl ..nema chybu a urcite je excelent 5*=100 pro mne

24 hodin: Vykoupení (2008) (TV film)

kdyz jsem se na ten film dival nemohl jsem uverit jak je valka ve skutecnosti kruta ale take si myslim ze tento film pojednava i stesti ktere nakonec zvitezilo urcite si myslim ze je to urcite pro mne nejlepsi film roku...excelenti 5*=100%

Kung Fu Panda (2008)

cekal jsem od toho urcite vic taky proto to takle hodnotim ale moc mne to ani nezaujalo a jinak co bylo dobry ...a docela nuda behem filmu no ..

Labyrint lží (2008)

no myslim si ze film labyrint lzi je pekne natoceny triller ale neco mi na nom porad chybi ..jinak celkem dobra prace retisera a o hercich ani nemluve .a tak k zaveru :je to slusnej triller 66%

Osm statečných (2006)

ouu tak tenle film sem videl jen tak nahodu a je fakt libozni ..Je to prvni film ktery se mi libil z anktarktidy a byl natocen pro neco tady je to napr..pro ty co tam umreli ...je to velice paradni snimek a ostatecnosti a odvaze ..

Kurýr 3 (2008)

dobry film dokonce se mi libil o neco vic jak jednicka kuryra az na to ze tady jsou nektere kousky hodne prehnane ..napr ze skace ze strechy vlaku do vagonu a trefi se tam ...ale to uz tak asi k filmu patri njn

Válka světů (2005)

ouu tak todle je slusny kousek od spielberga hlavne proto ze mimozemstani napadnou zemi a zacnou nam delat takovejdele rachot kdyby se todle stalo doopravdy tak to bude urcite tak zabavny jako v tom filmu ..

Jurský park (1993)

tak na tenle film sem se tesil uz od te doby co se zacal tocit prootze jsem vedel ze to bude pekna podivana .a byl to uzasny zazitek kdyz jsem to videl .byl jsem prekvapen .zkvele zpracovani ktere napovida spise scifi a hororu ale je to mastic .

Černý jestřáb sestřelen (2001)

tak na tento film sem sel do kina a zazil jsem neco uzasneho skvela atmosfera zvuku z filmu ale hlavne genialne zpracovany film kde nechyby jak Hodne kruta valka a hodne krve ale i velice pekny konflikt ...