Boj (2007)

Film se mi moc nelíbil, ani jsem mu moc nerozumněl. Dost nudných a hluchých míst se tu najde. Divnej konec. Je to celkem škoda, dva skvělý herci : Jason Staham a Jet Li - takhle to dopadlo. Hudba taky nic extra. Příběh nulový. Nějaká akce stu najde, to jo. 33% = **

Rallye smrti (2008)

Vynikající film. Příběh dobrej, akce a závody nejlepší. Dost soubojů tu je, dobrá hudba, perfektně zvládnutá režie od výborného režidéra Paula W.S.Andersona. Vedle kurýra je toto druhá nejlepší role Stathamova. Něco se najde co by mi vadilo, ale moc toho není. Celkově hodnotím na 95% = *****

13 (2010)

Hodně známých herců. Stathamova vedlejší role je možná trochu zbytečná, ikdyž úplně na konci bude mít klíčovou roli. Ostatní herci mě celkem bavili, hlavní hrdina Sam Riley mě docela zaujmul. Film je opravdu napínavé psycho. Ale chybí tomu hodně, atmosféra, lepší hudba, nějaká akce atd. Hlavně začátek se dost vleče. Celkovej dojem není nejhorší. 60% = ***

Mechanik zabiják (2011)

Dost dobrý akční Thriller. Příběh je solidní, hudba lehce nadprůměrná, akčních scén je tu dost především v druhé polovině filmu. První půlka filmu je působivý ničím ale nezajímavý Thriller, zato druhá půlka filmu je akce - a to dost dobrá. To je zvláštní u tohoto filmu - to rozdělení, jednou thriller, podruhé akce. Přesto mi to ale moc nevadilo. Film je správně drsnej. 84% = ****

Steven Seagal - Muž zákona (2009) (pořad)

Hodně zajímavý. Alespon se o Seagalovi lidé dozvědí více. Sice zde není moc akce, vše je jednoduhoučký, ale Seagal zde předvádí své umění nejen bojovat, ale i střílet třeba. 80% = ****

Machete (2010)

Přiznávám se, že jsem od tohoto filmu naprosto nic extra nečekal. Díval jsem se na něj jen kvůli Seagalovi. Hlavním hrdnou byl Danny Trejo. Byl to hotovej masakr, scény někdy dost přehnané, např vytržení střeva a hurá jako po lase dolů z patra budovy. Jinač mě zaujal i příběh a většina postav. Vše bylo dost dobře promyšlené. Skvělý konec. Seagal jako záporák byl dobrej ze začátku. Ke konci byla finální bitva s Trejem dost krátká a trochu trapná. Hudba přívětivá. Přesto má na mě film dobrej dojem. 86% = ****

Hlídač (2009)

Nejlepší byl zajímavej příběh. Pohodovej film, kde byly dost dobré hlášky, příjemná hudba. Souboje byly dost kvalitní. Přestřelky na konci filmu velmi slušné. Co mi vadilo ? Nevím jak to popsat, ale film byl až moc mírnej, klidnej, trochu víc akce by neuškodilo. Ale to je detail. 85% = ****

Mstitel (2009)

Hodně povedenej film. Sice jak se film vrátí z vězení, tak už se rozvíjí jinej příběh a tak. Soubojů je tu dost, jsou drsné. Nejvíc je tu přestřelek. Film nenudí, furt se tu něco děje. Seagal se později připojí k ruským gangsterům. Konec taky dobrej, sice mě trošku zklamala finální bitka Seagal vs Mann. V Bestii to byl lepší souboj, ale nevadí, i tak skvělej film. 90% = *****

Poslední noc (2009)

Rozhodně to není hrůza. Je to na druhou stranu srandovní jak Seagal mlátí upíry, ale co, úplně hlavní roli tu nehraje, ale přesto, je to nechutný, krvavý béčkový horor na který se dá v pohodě zkouknout. Hudba průměr, nejvíc se mi líbí konec, kde hraje už i více Seagal a má zde více prostoru. 75% = ****

Kód smrti (2008)

Perfekt. Tenhle film mi sednul dokonale. Příběh tu je taky. Klasický drsný polda Seagal. Film má nádech hororu bych někdy řekl. Jsou zde drsné scény, drsné vraždy. Seagal je zde nekompromisní, je zde dost přestřelek a hlavně dost soubojů. Líbí se mi tu, že i Seagal párkrát spane na zem. Závěrečný souboj s noži je dokonalý. Hudba taky slušná. Ve filmu se mi nelíbí, nechci říct režie, ale způsob kamery. Jenda scéna kdy dá Seagal ránu např. je sestřihnutá na třikrát nebo na čtyřikrát. To mi přijde dost divný. Trochu lepší konec bych dal, jinač jsem velmi spokojen. 94% = *****