Sawy

Sawy

Tomáš Poštulka

Česko

40 bodů

Moji oblíbení herci

 • foto

  Colin Farrell

  Nejcharizmatičtější buran filmového plátna. Drsňák s irskými kořeny a chameleon,jehož herecké kreace V Bruggách,Telefonní budce nebo v Miami Vice vystřelily na vrchol mé herecké TOP, ze kterého jej těžko někdo dostane. (24)

 • foto

  Brad Pitt

  Od rolí povrchních krasavců v letech 90. až po hodnotné a šťavnaté oscarové kreace v poslední pětiletce.Bradův herecký vývoj mě těší,protože na čirý mainstream je zkrátka příliš talentovaný.A doufám,že své řeči o konci herecké kariéry po padesátce nemyslel vážně. (30)

 • foto

  Emile Hirsch

  Nejtalentovanější klučina současnoti, po propadu Speed Racera o něj opadl zájem, ale já věřím, že se ještě prokouše k řádně zajímavým rolím a neskončí u béček, jakým byla Černá hodina. (10)

 • foto

  George Clooney

  Šarm a charisma jsou nejsilnější zbraně největšího hollywoodského sympaťáka, který jakoby vypadl ze 40. a 50. let minulého století. A nutno říct, že Cary Grant a James Stewart v něm mají více než důstojného následovníka. (24)

 • foto

  Alan Rickman

  Jeden z členů britské herecké smetánky a rozhodně můj nejoblíbenější. Nesmrtelných rolí si střihnul spoustu, teď už bude nejspíš hlavně odpočívat a hrát jen v tom, co jej opravdu zaujme. Však si to zaslouží. (17)

 • foto

  Michael Fassbender

  Velký herecký objev posledních tří let. V příštích letech jej budou plná kina a já doufám, že bude stále stejně charismatický a má obliba k němu ještě vzroste,ne že půjde ve stopách Johnnyho Deppa a rozmělní svůj herecký talent v přemíře filmů. (19)

 • foto

  Christopher Walken

  Kde se objeví Christopher Walken, tam člověk zákonitě větří kult. Ten chlap ale umí i sakra dobře hrát! Vzpomeňme na Lovce jelenů, vyhrabme z paměti Vincenza Coccottiho, prostě Bůh! (14)

 • foto

  Leonardo DiCaprio

  Naštěstí nezmařený talent, i když ta doba po Titanicu musela být zatraceně těžká. Ale Leo se nenechal zprofanovat a zaškatulkovat, raději si dal hereckou pauzu a od roku 2002 nespolupracoval s režisérem, kdo nemá na kontě alespoň pět uznávaných majstrštyků. A tahle taktika Leovi vychází, dříve či později si toho Oscara odnese. (19)

 • foto

  Bruce Willis

  Žádná pouhá akční hvězda,Bruce svůj herecký talent osvědčil v mnohem širším spektru žánrů,ať už ve 12 opicích nebo u Shyamalana.A právě širší herecký rejstřík jej povyšuje nad ostatní akční hvězdy let minulých,protože Arnie a Sly se tolika skvělými rolemi zdaleka pochlubit nemohou. (25)

 • foto

  Jeff Bridges

  Jeff je kanec. Má neuvěřitelné charisma, díky kterýmu musí být pro ženský strašlivě přitažlivej a na chlapy působí jako někdo, koho byste chtěli za dobrýho kámoše. A tohle netvrdím jenom za Dudea, Bridges na mě skvěle působí snad v každé roli. (10)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace