javirgo

Jana Vaňková

Česko

1 2 následující >>
    • 21.3.2009  22:50

Trochu jsem váhala, jestli se mám na tenhle film vůbec dívat, já totiž Pavla Lišku moc nemusím. V tomhle filmu mi ale dost příjemně překvapil. A Zuzana Bydžovská ? Ta dostala Českého lva za tuhle roli zcela právem. Film považuji celkově za zdařilý.

• 28.12.2008  01:27

Svěráci mě nezklamali a ani mě nenapadlo, že by mohli zklamat. K tomu ještě skvělá Daniela Kolářová a mám další film, na který jen tak nezapomenu.

• 12.10.2008  20:09
    Lovec draků (2007)

Kvalitní film, ve kterém se děj nijak neodchyluje od skvělé románové předlohy. Je jen jediné, co bych filmu mohla trochu vytknout a to je výběr herce pro hlavní roli. Podle mého názoru to měl být někdo přesvědčivější, kdo by do této role vložil trochu více emocí. Dětské role byly zvládnuty výborně. Komu se film líbil, tomu doporučuji přečíst i knihu. Khaled Hosseini je výborný vypravěč.

• 24.9.2008  11:59
    Světla ramp (1952)

Tenhle krásný a dojemný příběh stárnoucího klauna byla srdeční záležitost už mého tatínka a od mého prvního shlédnutí je i moje.

• 23.9.2008  12:52
    Helena Trojská (TV film) (2003)

V tomhle případě se zde musím připojit k malé hrstce kladně komentujících uživatelů. TV film má pro mě nic neříkajícího režiséra, nemá žádnou velkou výpravu, žádné hvězdné obsazení a přesto mi příběh Parise a Heleny řekl svým dějem mnohem víc, než velkofilm Troja Wolfganga Petersena.

• 23.9.2008  10:17
    Gladiátor (2000)

Ze současných historických velkofilmů je Gladiátor pro mě jednoznačně nejlepší. Ostatní, jako třeba Troja nebo Alexandr Veliký jsou pro mě už jenom filmy průměrné.

• 23.9.2008  09:57

Krásný příběh, krásná hudba, nádherné záběry rakouských Alp, romantika i napětí v závěru filmu a především skvělá Julie Andrewsová. To vše nabízí tento u nás neprávem opomíjený muzikál. Už jsem ho viděla vícekrát a stále se k němu ráda vracím.

1 2 následující >>